Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Mežotnē vīrietis ar nazi savaino savu brāli

Svētdien, 29. janvārī, ap plkst. 15 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Mežotnes pagastā Bauskas novadā kādā īpašumā noticis konflikts, kura laikā vīrietim nodarīti miesas bojājumi; informācija bija saņemta no medicīnas darbiniekiem, portālu informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes
vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka policisti ieradās notikuma vietā, kur sastapa cietušo. Viņš paskaidroja, ka atradās savā īpašumā kopā ar brāli, kurš lietojis alkoholiskos dzērienus. Brālis esot kļuvis agresīvs, mēģinājis viņu provocēt uz konfliktu un sācis vicināties ar rokām, kurās bijis virtuves nazis. Ar to brālis iedūris rokā. Saprotot notikušo, pats radinieks izsaucis medicīnas darbiniekus, kuri savukārt sniedza cietušajam palīdzību.

Pret cietušā brāli ir sākts administratīvā pārkāpuma process par maznozīmīga miesas bojājuma nodarīšanu pēc Administratīvā soda likuma par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā 12. panta 1. daļas par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu, t. i., miesas bojājumu, kas izraisījuši īslaicīgas, maznozīmīgas sekas, bet nav izraisījuši veselības traucējumus vai vispārējo darbaspēju zaudējumu. Saskaņā ar Administratīvo sodu likumu par šādu pārkāpumu tiek piemērots naudas sods no 210 līdz 500 eiro.

Foto: Valsts policija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes
    vecākā speciāliste??? Mežotne jau Kurzemē???

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.