Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Misas ciemata iemītnieki prasa skaidrot komunālo uzņēmumu reorganizāciju

Foto no Misas tautas nama albuma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada Vecumnieku pagasta Misas ciematā svētdien notikusi iedzīvotāju rosināta sanāksme, kurā cilvēki pieprasījuši izskaidrot plānoto pašvaldības komunālo kapitālsabiedrību reorganizāciju.

Cilvēki ir neapmierināti, ka informācija ar plānotajām pārmaiņām iepriekš nav skaidrota, Bauskas Dzīvei saka sapulces dalībnieki. Tas radot bažas par klientiem neizdevīgiem risinājumiem. Misas ļaudis visvairāk nobažījušies par tarifu vienādošanu, kas ciematniekiem nebūtu izdevīga, kā arī Īslīces pagasta ūdenssaimniecības parādiem, kas apvienotā pašvaldības uzņēmumā varētu būt jāmaksā visiem novadniekiem.

Uz tikšanos ar Misas klientiem sestdien bija aicināts SIA Kūdrinieks valdes loceklis Andis Kaspars, kurš solījis skaidrot pārmaiņas. Iedzīvotāji sagatavojuši vēstuli, kurā pauž viedokli par novada domes rīcību. Jau vēstīts, ka pret novada komunālo pakalpojumu kapitālsabiedrību apvienošanu bez iepriekšējas apspriešanās un darbinieku informēšanas iebilst Iecavas pagasta SIA Dzīvokļu komunālā saimniecība darbinieki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

 1. Tur jau rijkuri ar romanovu vajadzēja saukt.. Un jaunos funkcionārus.. Ko var atbildēt tas, kuru pašu reorganizē?

  24
 2. Te tāds “mākonis” gaisā dūc, ka, iespējams, slikti ir ar visiem ūdenssaimniecību projektiem, kur tika piesaistīti CFLA, LIAA un vai Kohēzijas fonda līdzekļi. Bērzu ciemata summa ir tikai ziediņi, kas būs jāatmaksā. Jebkuram no projektiem ir zināmi mērķi, kas jāsasniedz. Parasti tie ir jauni klienti, kurus paši zināt, ka nav kur dabūt. Tā kā mērķi nebūs izpildīti, tad līdzfinansējuma naudu vajadzēs atmaksāt. Tāpēc speciālisti no pelēkas mājas izdomāja atjautību… Apvienos visus pagastus (kuros ar ir bijuši projekti) ar Bauskas ūdeni, tad lai tie ubagi nenomirst uzreiz, apvienos ar citām kapitālsabiedrībām. Iedzīvotāji sasviedīs visas finanšu korekcijas :). Māju uzkrājumu finanses ari, visticamāk, no reāla cipara paliks tikai par virtuālu cipariņu māju tāmēs, jo to konti tiks veiksmīgi novirzīti “pareizākā” gultnē. Galarezultātā kardināli pieaugs visi tarifi, sāks izpārdot mantu, prasīs kredītus, iemaksas pamatkapitālā un visbeidzot maksātnespēja un “atpakaļ” pie mātes domes.. Tikai jau kā plikiem ubadziņiem. Svētais Cēzars būs visu “šodienas kangaru” uzdevumu izpildījis un iet pensijā! Lūk kādu sapni nosapņoju 🙂

  31
  1
 3. Uz tikšanos ar Misas klientiem sestdien bija aicināts SIA Kūdrinieks valdes loceklis Andis Kaspars
  Bauskas novada Vecumnieku pagasta Misas ciematā svētdien notikusi iedzīvotāju rosināta sanāksme
  Divas dienas vāca sešus parakstus?

  1
  9
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.