Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Nacionālās apvienības listē trīs Bauskas novada domes deputāti

Nacionālās apvienības (NA) Ministru prezidenta amata kandidāts 14.Saeimas vēlēšanās būs Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics (NA), šodien NA vēlēšanu kandidātu prezentācijā paziņoja partijas līderis Raivis Dzintars.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No NA Vidzemē ar pirmo numuru startēs Mitrevics, kuram sarakstā seko Dzintars un Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dombrava. Tāpat Vidzemē kandidē Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks, zemkopības ministra Kaspara Gerharda (NA) biroja vadītājs Jānis Eglīts, Valmieras novada domes deputāts Jānis Grasbergs, Ekonomikas ministrijas parlamentārais sekretārs Andris Čuda un citi.

Kurzemē saraksta līderi būs ekonomikas ministre Ilze Indriksone, ekonomikas ministres biroja vadītājs Artūrs Butāns un Ventspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Zariņš. Tāpat Kurzemē uz parlamentu pretendē Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Kronbergs, SIA “Asfora” valdes priekšsēdētāja Kristīna Ansone, Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Jankovskis un citi.

Rīgā NA saraksta līderi būs Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, kultūras ministrs Nauris Puntulis un parlamenta Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Rihards Kols. Tāpat galvaspilsētā uz vietu Saeimā pretendē Kultūras ministrijas parlamentārais sekretārs, Saeimas deputāts Ritvars Jansons, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja vietniece Ieva Siliņa un domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Jurģis Klotiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rīgas sarakstā kandidē arī Saeimas priekšsēdētājas biroja vadītāja Ieva Holma un Mūrnieces padomniece Dace Balode, zemkopības ministra Gerharda padomnieks Edvards Ratnieks, Slimību profilakses un kontroles centrs direktora vietnieks Dzintars Mozgis, Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins, Latvijas Darba devēju konfederācijas eksperts Pēteris Leiškalns, “If P&C Insurance Ltd” kvalitātes nodrošināšanas speciālists Ilmārs Geiba un citi.

Zemgalē saraksta pirmo trijnieku veido Saeimas deputāti Edvīns Šnore un Jānis Vitenbergs, kā arī Demogrāfisko lietu centra vadītājs Imants Parādnieks. Kā ceturtais sarakstā ir Bauskas novada domes deputāts, Bauskas muzeja vecākais speciālists Raitis Ābelnieks. Starp pretendentiem uz deputāta amatu šajā novadā ir arī Aizkraukles novada domes deputāts Guntis Libeks, Bārbeles zemnieku saimniecības “Silavēji” saimnieks un Bauskas novada domes deputāts Mārtiņš Mediņš, Codes pagasta zemnieku saimniecības “Vaidelotes” vadītājs un Bauskas novada domes deputāts Arnolds Jātnieks un citi.

Latgalē saraksta līderi būs parlamenta deputāts Edmunds Teirumnieks un kultūras ministra biroja vadītāja Marika Zeimule. Tāpat šajā vēlēšanu apgabalā uz Saeimu pretendē Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktors Aivars Broks, Preiļu novada priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Rožinskis, Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšsēdētāja Janīna Kursīte-Pakule, SIA “Artillerry clinical consulting” pilnvarnieks Andrejs Faibuševičs un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat kā 13.Saeimas vēlēšanās, arī uz nākamo parlamenta sasaukumu nekandidē zemkopības ministrs Gerhards.

Dzintars uzsvēra, ka NA valde vienprātīgi atbalstīja Mitrevicu kā premjera kandidātu, ņemot vērā arī nepārprotamo atbalstu un darba spēju novērtējumu, ko Mitrevicam snieguši Siguldas novada iedzīvotāji.

Mitrevics preses konferencē pauda, ka strādās pie tautas drošības un labklājības panākšanas, atbalstot latviskas Latvijas ideju. Politiķis norādīja, ka nepieciešama profesionāli izlēmīga rīcība, lai mazinātu sāpes, kas iedzīvotājiem būs jāpārdzīvo cenu krīzes laikā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NA premjera amata kandidāts uzsvēra, ka arī pēc pārziemošanas Latvija nevar atgriezties pie tuvredzīgiem lēmumiem, kas tiek pieņemti “no budžeta uz budžetu”, kā arī nevar turpināt tādu pārvaldības pieeju, ka “labā roka nezina, ko dara kreisā”. Tāpēc kļūšanas par Ministru prezidentu gadījumā Mitrevics apņēmies nodrošināt ilgtermiņa un saskaņotu pieeju valdības darbā.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā, sestdienā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (14)

 1. Nu nekā personīga, bet Mediņam tur nav ko līst, pietiek ar pašvaldību līmeni, galva pret griestiem bieži atsitas!

  30
  4
 2. Bet šī ir latviešu tautas nodevēju partija tik tāda vēl. Ja paskatās, kur esam tagad ar integrācijas jautājumiem, tad šie ir pirmie, kuriem vajadzēja uzņemties atbildību – dižie nacionālisma sargi, kas jaunās brīvvalsts laikā bijuši bezzobaināki par bezzobainiem. Toties savas intereses gan vienmēr mācējuši godam pārstāvēt gan reģionālā, gan nacionālā līmenī.

  25
  11
 3. te izpaužas mūsu vēlēšanu sistēmas “pilnība”- 1. numurs Mitrevics, bet cik no mūsu novada iedzīvotājiem pat viņa bildi, šeit pie raksta pievienotu, redz pirmo reizi, nemaz nerunājot par viņa darbiem un nedarbiem? Te jums būs uzvārds, lūdzu balsojiet, bet, varbūt, labāk balsot par savu drēbju skapi, ko labāk zinu?

  12
  6
 4. Varas koalicijas parijas listē bez pārstiegumiem – sistēmas pārbaudīti kadri sākot ar siles piebarotiem pārādniekiem, beidzot ar vietējā mēroga “tūtiņdreijeriem”, kas neļaus atsvabināt uz tautas kakla 30 gados uzlikto žņaugu.

  26
  6
 5. Atsēdēšanai pie platāka galda nodeleģējis pārbaudītus naftalīna piesmakas kadrus! Vai Bauskas pašvaldības sile biedriem kļuvusi par šauru?

  31
  8
 6. Nu gan nesaprotu,tik daudz cilvēku komentāros bļauj,ka jāgāž tie vecie deputāti,jādod vieta jaunajiem – bet,ko redzu,ka tie paši vecie kadri atkal sarakstos? Kur tad tie jaunie???

  2
  11
 7. Visas pasaules parlamentos ir pamatā trīs profesiju pārstāvji- diplomāti, juristi, finansisti-ekonomisti, ar labām augstākajām izglītībām, neapšaubāmi. Kurš no šiem brāļiem atbilst kaut tuvu šādiem kritērijiem, cik daudz Latvijas Saeimā tādu ir vispār? Bet var jau būt ka Latvijā vajag ko citu, kā rāda iepriekšējo 30 gadu pieredze, muzikantus, traktoristus, eksboļševikus, u.t.t., un tā joprojām, potenciālos atsēdētājus, pašlabuma meklētājus ar vidējām izglītībām, tautskolām, PSKP skolām, 25 gadīgus maģistrantus, labākajā gadījumā?

  10
  5
 8. Piekrītu Vietvaldim. Problēma tikai tajā, ka tā glupā, mazizglītotā, no tirgus bābām un marasmā slīgtošiem komjaunatnes aktīvistiem sastāvošā publika jau tādā mērā sačakarējusi Latvijas politisko vidi, ka neviens normāls cilvēks uz to pusi savu kāju nespers. Tie laiki, kad Latvijā arī cienījami cilvēki gāja politikā, ir beigušies, un, kā no šīs situācijas iziet, atbildes nav.

  3
  4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.