Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Nav izdevies notvert zagļus, kas naktī “sirojuši” Kurmenes pusē 

Valsts policija turpina izmeklēšanu uzsāktajā kriminālprocesā par pagājušajā nedēļā pastrādāto zādzību Kurmenes katoļu draudzes un jauniešu centra “Klints” teritorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kurmenes jauniešu centra “Klints” vadītājs Aigars Ziemelis pastāstīja, ka draudzes cilvēki piektdienas, 28. jūlija, rītā atklāja, ka Kurmenes katoļu draudzes kopienai ir nozagta pirms pāris gadiem iegādātā piekabe un turpat netālu ar tās palīdzību aizvests arī teritorijas darbā intensīvi izmantotais pļaušanas traktors.

A. Ziemelis precizē, ka minētā tehnika par saziedotiem līdzekļiem iegādāta pirms vairāk nekā diviem gadiem un ļoti atviegloja ikdienas veicamos darbus. Skolas ēkā šobrīd tiek iekārtots jauniešu centrs un ar piekabi tika pārvadāti būvmateriāli, kā arī ziemas periodā ar to tika regulāri vesta nepieciešamā malka, savukārt pļaušanas darbos traktors ir akūti nepieciešams, jo apkārtējā teritorija ir ļoti plaša.

Foto: A. Ziemelis

Kopējā nozagtās tehnikas vērtība pārsniedz 5, 5 tūkstošus eiro. A. Ziemelis atklāja, ka policijas rīcībā nodota visa nepieciešamā informācija, bet cerība atrast vainīgos ir visai neliela. Apkārt esošās novērošanas kameras ļaundari apbraukuši, un tas liecina, ka zādzība ir tikusi rūpīgi izplānota. Iespējams, garnadži pārvietojušies ar tumšu automašīnu “Volvo” un devušies uz Neretas pusi. Vietējie pieļauj, ka īpašumi varbūt izpētīti ar dronu, kas bieži vien redzēts Kurmenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aigars kopā ar sievu Baibu no Rīgas pirms trīs gadiem pārcēlās uz dzīvi Kurmenē, lai nodotos pilna laika kalpošanai vietējiem jauniešiem. Kurmenē uzturas un darbos palīdz jaunieši no priestera Andreja Mediņa vadītās Bārbeles skolas.

A. Ziemelis norāda, ka jauniešu centra izveides un uzturēšanas galvenais mērķis ir sniegt katram iespēju šeit darboties un kopā būt dažādos pasākumos, piemēram, “Alfa” kursos un kristīgās nometnēs.

Ja kādam ir vēlme atbalstīt Kurmenes draudzi un jauniešu centru “Klints” ar ziedojumu, to var izdarīt, sazinoties caur e-pastu: kurmenesdraudze@gmail.com, sociālajā tīklā “Facebook” Kurmenes jauniešu centrs “Klints” vai pa tālruni – 20038364.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. apzaga otro reizi! pirmajā datorus ar ragaviņām vilka. pirms 20 gadiem. Vai atrada, nezinu!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.