Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Neapmierina jaunās kultūrtelpas “Mežotnes baznīca” darba laiks

Septembra sākumā apmeklētājiem durvis vēra kultūrtelpa “Mežotnes baznīca”, cilvēki labprāt iegriežas šajā objektā, bet bieži nākas atdurties slēgtu durvju priekšā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baušķeniece Vizma ar ģimeni pagājušās nedēļās nogalē devās rudens noskaņas braucienā uz Rundāles pusi, piestājot Mežotnes pilskalnā. Baušķenieki vēlējās pie reizes apskatīt arī atjaunoto Mežotnes baznīcu un uzkāpt skatu tornī, lai lūkotu, cik toņu gammās jau iekrāsojusies tuvējā ainava. Izrādījies, ka tas nav iespējams, jo jaunizveidotā kultūrtelpa brīvdienās ir slēgta. Turklāt uzraksts pie durvīm vēstījis, ka objekts tehnisku iemeslu dēļ slēgts arī citās dienās.

“Ieguldīts pietiekami daudz līdzekļu, bet strādājošiem ļaudīm objekts tikpat kā nav pieejams. Kā tas nākas, ka tūrismam domāta vieta ir ar nepiemērotu darba laiku?” brīnās baušķeniece.

Bauskas novada domē paskaidroja, ka kultūrtelpa “Mežotnes baznīca” bija slēgta uz laiku darbinieka prombūtnes dēļ. Plānots, ka ar 27. septembri tiks atjaunota iespēja apmeklēt baznīcu, turklāt šīs nedēļas domes sēdē 29.septembrī tiks apstiprināta papildu amata vienība kultūrtelpai “Mežotnes baznīca”, lai varētu nodrošināt plašāku pieejamību apmeklētājiem. Pēc lēmuma pieņemšanas izsludinās vakanci, informēja Bauskas novada domē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (16)

 1. Ir daudz vietu uz kuram nebraucu. Slikto celu del. Ari auseklu dz. Vienreiz nejausi iekulos un dzirdod, ka nekas netiekot izradits par velti, griezos atpakal. pietika ar vienu reizi. Pabiju ari mezotne. Tiesa, baznicas torni neuzkapu. Lasot visu to, patiesi nenoslinkosu. Gan apmetumu, gan tuletes udeni, gan visu parejo vertesim. Pilseta, kura gadiem netiek gala ar tranzita plusmu, pilseta, kura nav spejusi pat pludmali un sab. Tualetes sakartot, tagad neapmierina baznicas kulturtelpa ka tada un skiet, ari vis ar to saistitais….Jautajums- kas pedeja 1o gade, tik verienigs vel jusu novada ir atjaunots…

  11
  3
 2. Kapēc gan viena cilvēka slodzi nevarēja sadalīt uz diviem? Ja jau šobrīd viens cilvēks nevēlas strādāt sestdienās un svētdienās, lai dala dežūrdienas un līdz ar to savu atalgojumu.
  Bet nu pēc atbildes tālu nav jāmeklē, kultūrtelpas pārvaldnieks (ieliktenis) ir Oķītim labi pazīstams un pietuvināts cilvēks. Tiks darīts viss, lai kāds labi un viegli nopelnītu “darba algu”…

  14
 3. Īpašu gudrību jau nevajag,galvenais pielīst un klanīties vadoņiem,tad jau tālāk viss iet kā smērēts.

 4. cik laika vajadzēs, lai šo mūslaiku “kultūras brīnumu” būs jāmēģina par centiem pārdot kādam gribētājam, tāpat kā Igates pili ar tajā ieguldītajiem miljoniem? Vai, vispirms nevajadzēja sakārtot ceļu, kas vad uz Mežotnes pilskalnu, jo ziemā un pavasarī tas nav izmantojams. Pavasarī izšķīdis un pārplūdis, bet ziemā tik slidens, ka kalnā pie pilskalna uzbraukt nav iespējams, turklāt šo posmu aktīvi izmanto vizināšanās ar kamaniņām prieku baudītāji, turklāt pat solīda vecuma cilvēki kopā ar bērniem. Vien tik tālu nespēdami iedomāties, vai spēs pamukt, ja kalna galā parādīsies mašīna, kas nu noteikti nespēs nobremzēt uz apledojošā kalna… Tas vēl pagājušoziem un pavasarī, varbūt šogad novada politbirojs pratīsies?

  5
  1
 5. Brīvdienās bija atbraukuši draugi, bijām ļoti vīlušies ka ciet. Daudzi cilvēki pabrīnījās ka netiek iekšā. Kas tas par darba laiku no 10-17 un sestdienās svētdienās ciet?

 6. Skatu torņus parasti nesauc par kultūrtelpu.Ja tas nav skatu tornis, tad bez ūdens nav kultūras.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.