Trešdiena, 28. janvāris
Kārlis, Spodris
weather-icon
+-14° C, vējš 1.34 m/s, A-ZA vēja virziens
BauskasDzive.lv ikona

Negadījumus reģistrē uz Rīgas–Bauskas šosejas

Policijai visvairāk darba, kā ierasts, ir uz autoceļa Rīga–Bauska, portālu informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Bauskā, Kalna ielā, avārija reģistrēta 5. septembrī pirms pulksten deviņiem rītā. Kāds 1978. gadā dzimis automobiļa «Mazda» vadītājs neizvēlējās drošu distanci ar priekšā braucošo automašīnu «VW Polo». Divu automobiļi sadursmē bojāti spēkrati, cietušo nav.

Bauskas novada Codes pagastā, autoceļa Rīga–Bauska 58. kilometrā, policisti 6. septembrī pēc pulksten pieciem pēcpusdienā aizturēja 1973. gadā dzimušu vīrieti. Būdams alkohola reibumā, viņš vadīja velosipēdu. Riteņbraucēja izelpā konstatētas 2,15 promiles alkohola.

BauskasDzive.lv ikona Komentāri

BauskasDzive.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.