Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

papildināta- Negaidot reorganizācijas noslēgumu, SIA “Bauskas ūdens” gādā pilnpiedziņas kravas auto

(Pievienota trešā rindkopa) Noslēdzies Bauskas novada pašvaldības uzņēmuma SIA “Bauskas ūdens” izsludinātais iepirkums par lietotas automašīnas – kravas furgona iegādi, liecina informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā. Kopumā konkursā savus piedāvājumus iesniedza trīs komersanti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ādažu novada uzņēmuma SIA “Dardedze K” piedāvātā līgumcena bija 28 650 eiro, Jelgavas komersanta SIA “Forest works” – 26 500 eiro, savukārt Krāslavas novada uzņēmums SIA “MP Agency” apliecinājis, ka auto var piegādāt par 23 450 eiro. Visas cenas norādītas bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Saskaņā ar publicēto informāciju SIA “Bauskas ūdens” tīmekļvietnē līguma slēgšanas tiesības piešķirtas pretendentam ar zemāko cenu – SIA “MP Agency”.

“Bauskas Dzīve” izpētīja, ka konkrētais uzņēmums, kuram piešķirtas līguma slēgšanas tiesības netiešā veidā ir saistīts ar pašreizējo SIA “Bauskas ūdens” valdes locekli Dzintaru Cāzaru. SIA “MP Agency” pieder Cāzera paša uzņēmuma SIA “Grāmatvedības pakalpojumi” valdes locekļa Ērika Priedes brālim Mārim Priedem. “Lursoft” dati liecina, ka iepriekš – līdz 2017.gadam- šis uzņēmums piederēja pašam Ērikam Priedem.

Uzņēmumā norādīja, ka šobrīd SIA “Bauskas ūdens” rīcībā ir viens vieglais pasažieru auto, pieci kravas furgoni (tautā saukti – bulku vāģi), viena kravas transporta kaste, trīs cisternas un citas vienības. Jautājot, cik un kādi transportlīdzekļi šobrīd ir reorganizējamo Bauskas novada kapitālsabiedrību īpašumā, tika paskaidrots, ka pagaidām šāda informācija nav apkopota.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepieciešamību pēc vēl viena transportlīdzekļa uzņēmumā pamatoja, ka šobrīd bez dienesta auto ir gan vides inženieris, gan valdes loceklis, gan ārējo tīklu ekspluatācijas daļas vadītājs. Līdz šim SIA “Bauskas ūdens” speciālisti pārraudzīja ūdenssaimniecības iekārtas, kas atrodas Bauskas pilsētā, līdz ar to nebija nepieciešamība pēc pilnpiedziņas transportlīdzekļiem. 

“Jau tuvākajos mēnešos tiek plānots pārņemt pašvaldības pārziņā esošās ūdenssaimniecības iekārtas un tīklus, kam ir nepieciešama regulāra pārraudzība. Diemžēl šīs iekārtas un tīkli neatrodas blakus asfaltētām ielām, un nokļūt pie tām rudens, ziemas vai pavasara mēnešos bez pilnpiedziņas transporta faktiski nav iespējams. Šobrīd tiek plānota divu pilnpiedziņas transportlīdzekļu iegāde, kurus izmantos darbinieku un nelielu materiālu pārvadāšanai,” pavēstīja uzņēmumā SIA “Bauskas ūdens”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. 8m3 ūdens(tikpat kanalizācija) jāmaksā bez dažiem centiem 40 eiro.Kā var nepirkt tos auto….

  13
 2. Jā, nabaga valdes loceklis Cāzers ir bez dienesta auto un priekš viņa gabarītiem tik tiešām kravas furgons vajadzīgs! Visu cieņu 🙂 Ja uzņēmumus apvieno, tad autoparks neapvienojas? Vides servisam nav kravas furgonu ar ko Cāzeru vizināt?

  31
 3. Cik var ņemties ap to kantori. Sajūta, ka pie Bauskas ūdens vārtiem nolikts viens BDz skribelmanis, kurš fiksē jebkuru darbību un nekavējoties steidz to publicēt. Galvenais – izdomāt sirdi plosošu nosaukumu – Negaidot reorganizācijas noslēgumu… Vai bija jāsagaida? Vai uzņēmuma ikdienas darbs ir apstājies? Un ko vēl nebūtu labi darīt līdz reorganizācijas beigām, algas maksāt, degvielu pirkt? Varbūt arī avārijas sākt novērst tikai pēc reorganizācijas noslēguma? Огласите весь список, пожалуйста!

  13
  23
 4. Pilnīga diršana,🤭🤣🤣🤣pie visiem objektiem var piebraukt,tanks nav vajadzīgs….maza štellīte jānobīda🤔

 5. Nu re interešu konflikts uz līdzenas vietas! Tak muļķim pat skaidrs, ka šis šeptmanis ne tikai to sašeptēs!

 6. Sākas shēmošana? Varbūt shēmotājs vienkārši jāpatriec? Ir Latvijā arī kriminālkodekss.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.