Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Neizdodas izsolīt bijušās Mežgaļu skolas ēku

Izsolē nav izdevies pārdot bijušo Mežgaļu skolas ēku Bauskas novada Brunavas pagastā, informēja Bauskas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība jūlija izskaņā rīkoja izsoli, kurā šo īpašumu piedāvāja iegādāties ar 80 600 eiro sākumcenu, taču interesenti neuzradās.

Brunavas pagasta nodaļas vadītāja Baiba Marčenkova pastāstīja, ka ēku apkurina ar malku un akmeņoglēm. “Pašvaldība lēma par ēkas nodošanu pārdošanai izsolē pirms diviem gadiem. Pirms gada izdevās izsolīt ēku netālu no skolas, kurā atradās bērnudārzs,” informēja B. Marčenkova. Par skolas ēkas iegādi neviens pretendents nav interesējies.

Mežgaļu skola beidza pastāvēt 2019. gadā.

Foto no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (21)

 1. bet, vai , teiksim, pirms četriem gadiem šajā pašā ēkā vien remontos neieguldīja krietnu lielāku summu kā plānots iegūt izsolē.

  3
  2
 2. Varbūt pašvaldība var IZDOMĀT, kā šo ēku izmantot vietējo iedzīvotāju labā; vai arī tik tālu nav spējīgi aizdomāties…

  5
  2
 3. vispār jau jums tur domē naudu maksā it kā par strādāšanu ar smadzenēm, bet, ja ar tām ir kā ir, tad, varbūt, to sociālo centru Rūpniecības ielā iekonservējam un bijušajā skolā izvietojam gan sociālos darbiniekus un vēl kādu līdzīga profila pašvaldības iestādi, kas brēc pēc telpām. Sakāt tālu jābrauc būs darbiniekiem, bet kas ir padsmit kilometri salīdzinot ar simtiem cilvēku pievarēto kilometru līdz darbam Rīgā, tie daži km ir vien spļāviens, bet vairāk par miljonu pašvaldības naudas tomēr būs ieekonomēta….

  11
  4
 4. Atbilde ,,labs un reāls priekšlikums”

  Doma nav slikta, bet absolūti nederīga no tā viedokļa, ka sociālā dienesta klienti lielākoties ir mazturīgas personas, invalīdi un viņiem nokļūt līdz Mežgaļu skolai būs vienkārši neiespējami.
  Jā un visiem taču vajag pieejamību Bauskā…

 5. Latvijā pienākuši laiki , kad skolas likvidē vienu pēc otras , un ēkas izsola kā rūpnieciskos objektus , ceru , ka sagaidīšu brīdi , kad tiks izsolīta Saeimas ēka .

  7
  3
 6. nu bet esiet reali kam tada eka vajadziga, tagad apkure un elektriba darga,ka apkurinat tadu. nelietderigi naudu izgruda lielos remontos un tagad tuksa stav. tur jau vel ta maza skola, kur Kursisas radi dzivoja , to ari izsola?

  4
  2
 7. tur visu laiku izgrúda loti lielas naudas remontos, kas zina ká tur patiesíbá notika, jo ka zinams tas bija gimenes uznemums visi radi vienkopus.
  zinataji sapratis!

 8. tu doma Inese vai Marcenkova ko aizdomasies? Vina nekad ne par ko neaizdomajas, ne par sliktajiem celiem Brunava ne par kadu eku izlietosanu.nav cilveks sava vieta,to tak mes visi redzam.

  5
  1
 9. runa neiet par sociālo darbinieku klientiem un aprūpētājiem, kam Bauskā telpu pietiek, bet par tiem desmitiem priekšnieku un “puspriekšnieku”, kabinetu krēslu deldētājiem, kuri reizēm veic “izbraukumus uz vietām”. Kā arī pietiktu pilsētā viena cilvēka vienā kabinetā, kurš uzklausītu “lūdzējus” un viņu vajadzības pārsūtītu lēmējiem Mežgaļu skolas ēkā….

  1
  2
 10. vai tad dome agrāk nezināja, ka ēka paliks tukša, ne mazo naudu izdodama par deinstitucionējamo izvietošanai ēkas pielāgošanu pilsētā. Vai nebūtu vienalga, kur tā ēka stāv tukša- Bauskā vai Mežgaļos, likums būtu izpildīts un simti tūkstoši budžetā ietaupītos, vien bēda- daļa no tiem nenonāktu privātos kontos…-

  1
  2
 11. Vajag kaut nedaudz pārzināt tās lietas – deinstitūciju projektos skaidri tika noteikts, ka šādas ēkas drīkst atrasties tikai un vienīgi apdzīvotās vietās, nevis lauka vai meža vidū. Lai šīs personas varētu arī socializēties ar sabiedrību, nevis maisīties paši savā sulā.

  4
  2
 12. ir ir riktiga čuhņa, ka tad tur nokļūs tie cilvēki.tur tā čuhņa Rainis blakus.Nekada laba vieta tur nav.

  3
  3
 13. tad jau būtu pēdējais laiks lielākā novada “uzņēmuma” – pašvaldības filiāli izvietot par meža vidu palikušajos Mežgaļos, kā arī citās līdzīgās pilsētas tuvumā (salīdzinoši) vēl palikušajās apdzīvotajās vietās izvietot citas pašvaldības “filiāles”, lai tās pēc dažiem gadiem nesekotu “Mežgaļu piemēram”

 14. Burta kalpi un lielāki katoļi par pāvestu. Bauskā nograuj infekcijas slimnīcu, norauj jumtu, dara visu lai sadārdzinātu un izšķērdētu nodokļu naudu ar savu neloģisko deinstitualizāciju,turklāt katastrofālu izmaksu laikā, bet laba un izremontēta ēka esot jāpadara par graustu tāpēc ka esot laukos! Nu un? Laukos kontingentam ar švakiem nerviem tieši ir īstā vieta. Klusums, putni dzied, nemidžinās fūres un nespīd acīs gaisma naktīs, var svaigu gaisu paelpot. Darbavietas arī kādas būtu. Zaļās ielas mājas teritorijā līdz šim nav redzēts neviens bērns. Kā tad šo, laikam vienu, socializē? Tur ieslodzītu? Kārtējā kukurūzas kvadrātligzdu kampaņa.

 15. Tulīt vēl paliks tukšas ēkas, kad sāks pārējās skolas , kas vēl palikušas, likvidēt, apvienot, reorganizēt utt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.