Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Nepiesakās pretendenti uz pašvaldības veselības un sabiedrības labklājības nodaļas vadītāja amatu

Bauskas novada dome bijusi spiesta pagarināt pieteikšanās termiņu pretendentiem uz pašvaldības veselības un sabiedrības labklājības nodaļas vadītāja amatu, jo izsludinātajā atklātajā konkursā uz šo amata vietu nav saņemts neviens pieteikums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē informēja, ka konkurss pagarināts līdz nākamā gada 6. janvārim. Lai piedalītos konkursā, pretendentam jāiesniedz dzīves, iepriekšējās darba un profesionālās pieredzes apraksts (CV), pieteikums, kurā pretendents atspoguļo motivāciju kļūt par šīs nodaļas vadītāju, kā arī kvalifikāciju apliecinošas izglītības dokumentu kopijas.

No pretendentiem tiek gaidīta augstākā izglītība veselības aprūpes vai sabiedrības veselības jomā, praktiskā darba pieredze  veselības aprūpes vai sabiedrības veselības jomā – divi gadi; spēja risināt problēmsituācijas, argumentēti izteikt savu viedokli, prasme strādāt psiholoģiski sarežģītās situācijā, zināšanas un izpratne par sabiedrības veselības veicināšanu un slimību profilaksi, kā arī par valsts pārvaldes darbības specifiku, augstākā līmeņa 1.pakāpes (C1) valsts valodas prasmes līmenis, kā arī labas datorprasmes.

Piedāvātā mēnešalga ir 1287 eiro pirms nodokļu nomaksas, pārbaudes laikā – 85 procentu apmērā no mēnešalgas.

Pieteikumu, norādot “Pieteikums uz Veselības un sabiedrības labklājības nodaļas vadītāja amatu”, var iesniegt, iesūtot dokumentus uz e-pasta adresi: ieva.gudone@bauska.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Vēl viens nevajadzīgs amats . Ja uz izmeklējumiem jāgaida gandrīz gads, tad ko si vai šis varēs palīdzēt ….

  7
  1
 2. Nu un vai tas ir brīnums ņemot vērā šo rindkopu – “Piedāvātā mēnešalga ir 1287 eiro pirms nodokļu nomaksas, pārbaudes laikā – 85 procentu apmērā no mēnešalgas.”?

 3. ar to pašvaldības veselību ir šā un tā, tad kurš vai kura gribēs uzņemties šo smago nastu- dziedināt pašvaldību?

 4. Lielie vadoņi vada pa 3- 4 tūkstoši.. bet uzskata ,ka mazam vadītājam pietieks ar 1000 un pa to naudu priekšnieku- priekšsēdētāju,vietnieku,izpilddirektoru un vietnieku,departamentu vadītāju un vietnieku,pārvalžu vadītāju un vietnieku utt.bars varēs mazo vadītājiem čakarēt

  13
  1
 5. tā jau ir, kurš izslavēts dziednieks nāks “atgūt” veselību pašvaldībai, kur lielie vadītāji visu jau apguvuši?

 6. varbūt, vispirms painteresējies, kādi “amata pienākumi” ir “uzkrauti” nākamajam pretendentam uz ieņemamo amatu? Varbūt, tādi, kur jābūt vismaz ar kosmonauta fizisko sagatavotību un akadēmiķa zināšanām, vien tas darbs vēlāk izrādās apkopējai paveicams pārdesmit minūtēs pēc tam, kad domes “speciālists ir pametis kabinetu….

 7. 😂😂😂
  Tiešām? Par tādu milzu algu neviens nepiesakās? Nu gan uzlaidušies tie darba ņēmēji…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.