Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

No Bauskas ar satiksmes autobusu varēs nokļūt Kurmenē

Lai nodrošinātu iespēju nokļūt no Kurmenes Bauskā un otrādi, no šā gada 1. maija gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6394 Bauska-Ozolaine-Skaistkalne un Nr.6400 Bauska-Bārbele-Skaistkalne-Vārpa-Bauska, informēja Autotransporta direkcijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt, lai novērstu divu reģionālo maršrutu reisu dublēšanos, gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.6847 Rīga-Baldone un Nr.7467 Rīga-Baldone-Vecumnieki.

Maršruta Bauska-Ozolaine-Skaistkalne autobuss, kas no Bauskas autoostas izbrauc plkst.7.50, otrdienās un piektdienās kursēs līdz pieturai “Kurmene”, bet pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās un sestdienās tas kursēs tāpat, kā līdz šim – līdz pieturai “Skaistkalne”. 

Savukārt reiss, kas pieturā “Skaistkalne” no pirmdienas līdz sestdienai tiek sākts plkst.8.50, tiks slēgts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat tiks atklāti trīs jauni reisi – autobuss, kas no pieturas “Kurmene” otrdienās un piektdienās izbrauks plkst.9.10, autobuss, kas no pieturas “Skaistkalne” pirmdienās, trešdienās, ceturtdienās un sestdienās izbrauks plkst.9.35, un autobuss, kas no pieturas “Skaistkalne” darbadienās izbrauks plkst.18.18.

Maršrutam Bauska-Bārbele-Skaistkalne-Vārpa-Bauska nosaukums tiks mainīts uz nosaukumu Bauska-Bārbele-Kurmene-Skaistkalne, un autobuss, kas no Bauskas autoostas izbrauc plkst.16.25, pirmdienās, trešdienās un ceturtdienās kursēs līdz pieturai “Skaistkalne”, bet otrdienās un piektdienās tas brauks līdz pieturai “Skaistkalne”, tad – pieturai “Kurmene” un pēc tam atpakaļ līdz pieturai “Skaistkalne”.

Maršruta Rīga-Baldone reiss, kas Rīgas starptautiskajā autoostā katru dienu tiek sākts plkst.22.25, tiks atcelts. Savukārt maršruta Rīga-Baldone-Vecumnieki reiss, kas līdz šim Rīgas starptautiskajā autoostā katru dienu tika sākts plkst.22.15, turpmāk tiks sākts plkst.22.25.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

  1. BDz portāls raksta, ka ir gaidāms autobusa maršruts uz Kurmeni, tas jau būtu varbūt arī labi , tikai vēl vajadzētu tādu mazumiņu, kā pateikt, cik ilgi jāgaida, jo gaidāms varētu būt kaut kad uz Jaungadu vai arī jau uz 1. maiju.
    Nu tad gaidīsim, varbūt arī sagaidīsim. Cerēsim to labāko.

  2. Brīnums – izrādās ka Bauskas novadā ir arī Kurmene – tā notiek ka deputāti ir dzīvo tikai lielcentros un novada pagasti nav pārstāvēti. Kāpēc – skaties paristu novadu ”reformu”…

  3. Vĕl jau nav pateikts cikos ni Bauskas aties pĕcpusdieną.Ja tas ir 16.35 tad nu ko tur visu dienu darït.

  4. Kāds nu tu vietējais, tie autobusu maršrutos tomēr pārzina un tiem nerodas tāds vispārīgs jautājums- ko visu dienu tur ( kur tieši) darīt, jo vietējie zina, kur un kā aizbraukt un atbraukt, unkur kas ir.

  5. Bauskª tik garas stundas nav ko darït.Bütu atieśana ap trijiem tad vĕl bütu pieņemami.

  6. A ko vispār Bauskā darīt? Un cik rentabls būs tas reiss, gan jau pēc eksperimenta aizklapēs ciet!

  7. Stulbs jautājums, jo Bauska ir novada centrs arī kurmeniešiem. Un nekas jau tur nemainās, mainās tikai atiešanas laiki un divas dienas maršruts pagarinās. tiem, kas šo maršrutu brauc jau gadiem tādi stulbi jautājumi nerodas- ko sadarīt, jo zina arī citus autobusus, kur un ar ko un kad aizbraukt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.