Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

No septembra beigām Valles pasta nodaļa strādās stundu dienā

Tehnisku iemeslu dēļ no 26.septembra līdz 27.oktobrim mainīsies Bauskas novada Valles pasta nodaļas darba laiks, un tā strādās darbadienās no pulksten 8 līdz 9, portālu informēja VAS “Latvijas pasts” pārstāve Gundega Vārpa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norādīja, ka iedzīvotāji varēs izvēlēties pasta pakalpojumus arī saņemt pie pastnieka savā dzīvesvietā. 

Tāpat kā līdz šim, Valles iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas pasts”: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde.

G. Vārpa atzīmēja, ka jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta pakalpojumu sniegšanas vietā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā, komercpreču iegādi u.c.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pastnieka pakalpojumus dzīvesvietā iespējams saņemt, iepriekš sazinoties ar “Latvijas pasta” Klientu centru pa tālruni 27008001 vai 67008001.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Valles pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 67008001, 27008001 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu.

Valles iedzīvotāji sūtījumus bez iepriekšēja pieteikuma varēs saņemt arī Vecumnieku pasta nodaļā Rīgas ielā 28 pirmdienās, trešdienās no plkst.7.30 līdz 18 un otrdienās, ceturtdienās, piektdienās no plkst.7.30 līdz 15.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.