Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Noslēdzas apelāciju pieņemšana par pamatskolas eksāmenu vērtējumu pārskatīšanu; par situāciju Bauskas novadā izglītības nodaļa ziņas vēl nesniedz

Šodien noslēdzas apelāciju pieņemšana par pamatskolas eksāmenu vērtējumu pārskatīšanu, informē Valsts izglītības satura centrs (VISC).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegumu par vērtējuma pārskatīšanu skolēns vai viņa likumiskais pārstāvis var rakstīt mēneša laikā pēc sertifikātu izsniegšanas. VISC tiek izveidota īpaša apelācijas komisija, kas, darbu vēlreiz izvērtējot, pieņem lēmumu par vērtējuma saglabāšanu vai mainīšanu.

Šis ir pirmais gads, kad 9.klašu absolventi kārto centralizētos eksāmenus. Kā ziņo aģentūra LETA, visvairāk 9.klašu skolēnu – 826 – nenokārtoja centralizēto eksāmenu matemātikā, bet 1920 skolēni šajā eksāmenā ieguva vērtējumu 10-19%. Pietiekamā līmenī eksāmenu matemātikā kopumā nokārtoja 17 274 skolēni.

Ja skolēns kādā no eksāmeniem nav ieguvis vismaz 10%, tad skolēns šajā mācību gadā saņems liecību un atkārtoti kārtos noslēguma pārbaudījumus nākamā mācību gada noslēgumā, skaidro VISC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Bauskas novada skolēnu eksāmenu rezultātiem ziņas Bauskas novada pašvaldības izglītības nodaļa vēl nesniedz, jo, kā tiek rakstīts “Bauskas Dzīvei”: “Kolēģe, kurai ir piekļuve eksāmenu rezultātiem, ir atvaļinājumā, un atbilde tiks sagatavota līdz š. g. 4. augustam.”

Ilustratīvs publicitātes attēls.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. kāpēc trūkst skolotāju, ja skolniekam zināšanas ir nulles vērtībā, tad tās ir arī nulles vērtībā, neskatoties, cik vecāks ir bagāts un spējīgas tiesāties.

  2. Skolotāju algas jāpiesaista skolēnu pārbaudes rezultātiem,tad redzēs,vai algas ir nopelnītas vai atsēdētas

    8
    2
  3. Ja tā staipa atbildes sniegšanu kā gumiju, tad acīm redzami darba procesā nesaskan ar standartu metodes un ētika.

  4. Vai nav nedaudz smieklīgi, ka izglītības nodaļā tikai viens cilvēks var piekļūt eksāmenu rezultātiem un tas pats ir atvaļinājumā…? tagad taču tik aktuāls šis jautājums!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.