Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Noslēgusies Iecavas vidusskolas 2,3 miljonus eiro vērtā pārbūve

Noslēgušies Iecavas vidusskolas pārbūves darbi, februāra beigās parakstīts akts par būves pieņemšanu ekspluatācijā, bet šonedēļ plānots svinīgi atzīmēt šo faktu, portālu informēja Bauskas novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iecavas vidusskolas saimniecības vadītāja Daiga Skuja pastāstīja, ka Iecavas vidusskolas pārbūves projekts izstrādāts 2018. gadā. Projekta risinājums paredzēja skolas ēdnīcas rekonstrukciju, kā arī aktu zāles un palīgtelpu būvniecību.

D. Skuja atgādināja, ka darbi objektā sākti 2021.gadā, un tos veica SIA “Reaton”. Darbi notika divās kārtās, no kurām pirmā kārta bija vidusskolas ēdnīcas pārbūve un tika pabeigta 2022.gada augustā. Projekta otrās kārtas ietvaros izbūvēta aktu zāle, kura savienota ar esošo skolas ēku.

 Asfaltbetona segums tika aizstāts ar betona bruģi. Tiks nobruģēts arī piebraucamais ceļš un gājēju celiņi. Foto: no Iecavas vidusskolas skolas labuma.

Būvniecības rezultātā izveidots plašs ieejas vestibils. Tajā ir slēgta dežuranta telpa, kā arī no vestibila paredzēta ieeja skolas telpās, aktu zāles foajē, aktu zālē un aizskatuves telpu zonā, izbūvēta arī izeja uz stadiona sporta laukumiem. Vestibilā izbūvētas garderobes 12 klašu komplektiem, tualetes, invalīdu tualete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktu zāles būvapjomā ir skatuve 132 m2 platībā, skatītāju zāle 384 mplatībā ar 336 sēdvietām, dekorāciju un rekvizītu darbnīca, ģērbtuves ar tērpu glabātavām, dušas telpas un kabinets ārpus stundu darba organizēšanai.

Pārbūvētajā zālē būs vietas 330 skatītājiem, izbūvētas arī interešu izglītības pulciņu darbam nepieciešamās palīgtelpas. Foto: no Iecavas vidusskolas skolas labuma.

Aktu zāle aprīkota ar modernu skatuves apgaismošanas sistēmu. Būvniecības projektā nebija paredzēta aktu zāles apskaņošanas un projekcijas sistēma. D. Skuja norādīja, ka finansējums šim mērķim 2023. gadā Bauskas novada pašvaldībai iesniegts kā prioritāte.

Šī gada 22. februārī tika parakstīts akts par būves pieņemšanu ekspluatācijā. Iecavas vidusskolas platība no 5206,5 m2  palielinājusies uz 6364,5 m2. Būvniecības kopējās izmaksas ir 2 278 762,16 EUR.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Paldies vēlamies pateikt visiem, kuri mūs atbalstīja būvniecības laikā, lai pēc iespējas mazāk būtu traucēts mācību process. Pateicību pelnījusi Iecavas Mūzikas un mākslas skola, Iecavas kultūras nams, Iecavas sporta skola „Dartija” un Iecavas apvienības pārvaldes autotransporta darbinieki, kuri palīdzēja nodrošināt skolēnu nokļūšanu uz interešu izglītības nodarbībām. Liels paldies Bauskas novada pašvaldībai par atbalstu un papildu finasējuma piešķiršanu būvniecības procesa laikā,” sacīja D. Skuja.

Viņa pavēstīja, ka  ceturtdien, 9.martā, iecerēts svinīgi atklāt jauno telpu nodošanu ekspluatācijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Kāds vēl prioritāri iesniegtais papildfinansējuma
    Lūgums domei? Jau tā iedeva tik daudz miljonus un vēl par maz. Citas skolas vispār nedabū neko. Gadiem, daudziem gadiem.
    Ko tad sākotnēji neskatījās, kas projektā paredzēts?

    1
    3
  2. Vai ieeja tikai no ceļa puses, vai arī kā vecos laikos, no stadiona puses arī var ienākt?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.