Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Notiks skolu dižošanās

Bauskas bērnu un jauniešu centra pulciņš «Bauskas  dārgumu  meklētāji» 16. martā uzaicinājis novada skolas piedalīties «dižošanās gadatirgū». Uz pasākumu pieteikušās septiņu Bauskas novada skolu 15 komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas bērnu un jauniešu centra pulciņa «Bauskas dārgumu meklētāji» vadītāja Vija Cerusa informēja, ka skolu jauniešiem bija uzdevums izvēlēties un izzināt kādu sava pagasta vai pilsētas kultūrvēsturisku vietu vai  ēku, kādu pagātnes notikumu, cilvēku vai dabas objektu un uzrakstīt māksliniecisku apceri, referātu vai izstrādāt  projektu vai  prezentāciju, vai multimediālu  darbu, kurā  atklātos izpētītās vietas, notikuma, dabas objekta vai cilvēka nozīme un vieta pagasta vai pilsētas  kultūrvēsturē. Un visbeidzot – sagatavot  publisku uzstāšanos, kurā klausītāji tiek iepazīstināti ar paveiktā darba mērķi, uzdevumiem un svarīgākajiem ieguvumiem un atradumiem.

No skolu pieteikumiem var pamanīt, ka plānoti pieci «dižošanās» stāstījumi par cilvēkiem, pieci par ēkām un četri par dažādām tēmām, kas saistītas ar Bauskas novadu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ilustratīvs foto no http://www.bauskasvecpilseta.lv/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.