Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Novada zīmola komisija nolemj tikties vēlreiz

Iedzīvotāju kolektīvā iesnieguma par tagadējā Bauskas novada zīmola saglabāšanu vērtēšanas komisija pirmajā sēdē būtībā pieņēma vienu lēmumu – rīkot vēl vienu tikšanos 28. martā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sēdē 14. martā desmit minūtes bija atvēlētas iedzīvotāju kolektīvā iesnieguma iniciatoram Kasparam Kalējam, kurš runāja par līdzšinējās Bauskas novada vizuālās identitātes vadlīniju pielāgošanu tagadējai situācijai.

Desmit minūtes bija atvēlētas Bauskas novada uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītājas Lauras Ārentes informācijai par novada vizuālās identitātes izstrādes pamatojumu.

Vēl 15 minūtes bija atvēlētas uzaicināto ekspertu uzklausīšanai. Ekspertes šoreiz bija Jolanta Derkevica-Pilskunga, SIA «DaJo» valdes priekšsēdētāja, biznesa augstskolas «Turība» docente, doktora studiju programmas «Komunikācijas vadība» direktore un aģentūras «JDP Integrated Communications» vadītāja, kā arī Jana Bunkus, sociālo zinātņu maģistre un augstskolas «Turība» komunikācijas virziena vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienīgais lēmums, par ko komisijas locekļi vienojās, bija – sasaukt nākamo sēdi 28. martā.

Kā ziņots, komisiju iedzīvotāju kolektīvā iesnieguma par tagadējā Bauskas novada zīmola saglabāšanu izskatīšanai dome izveidoja pēc tam, kad sabiedrības pārstāvji iebilda pret jaunas novada vizuālās identitātes veidošanu.

Jolanta Derkevica-Pilskunga bija viena no ekspertēm, ko uzklausīja kolektīvā iesnieguma izvērtēšanas komisija.
Publicitātes foto.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Mans bezmaksas ieteikums un koncepts jaunajam logotipam 😱😢😤🤭 ir paņemt četras emocijzīmes. Tās ļoti precīzi raksturo pašreizējo situāciju novadā un pelēkajā mājā.

  32
  1
 2. Komunicētāji, piaršķiki, zīmolu vadītāji. Būtu labāk kāds kas smukus puķu podus saliktu vai ceļu saremontētu.

  21
  2
 3. Kāda jēga no šāda raksta. 10 minūtes tam, 15 šim. Kur plašāks izklāsts? Tur taču tika skatīts iedzīvotāju kolektīvais iesniegums! Nu gan Bauskas Dzīve. tad jau nebij jēgas laiku tērēt un vispār kaut ko rakstīt

  13
  1
 4. un tās ekspertes uz Bausku brauca labdarības turnejā, apskatīties, ko var līdzēt vietējiem bauriem kas tikuši kungu kārtā…

  14
  1
 5. Nesaprotu vēlmi saglabāt veco logo. Jaunais un vecais logo ir kā diena pret nakti! Glīts, stilizēts, mūsdienīgs un Ziemeļeiropisks skats. Jaunais simbols noteikti arī kļūtu par vairāk atpazīstamāku pilsētas tēlu nekā ģerbonis. Ir jāvirzās mūsdienu, estētikas virzienā! Malači, Bauska!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.