Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Organizatori: Pagaidām nav vēlmes te kaut ko veidot; Šausmu parks Bauskā nākamgad uz jautājuma zīmes

Šodien, 5. novembrī, pēdējo dienu Bauskas pilskalnā darbosies “Halovīna šausmu parks”. Pērn tas guva milzīgu atsaucību, šogad apmeklētāju skaits ir mērenāks, portālam apliecina šausmu parka organizatore Agnese Ābolkalna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa norāda, ka Latvijā parādījušās alternatīvas un, iespējams, cilvēku plūsma sadalījusies. “Līdzīgas aktivitātes sarīkotas Ventspils piedzīvojumu parkā un Tukuma novada kinopilsētiņā “Cinevilla”. Manuprāt, “Cinevilla” ar savām ēkām un apkārtni ir pat ļoti piemērota šādam pasākumam, taču pēc redzētā sociālajos tīklos jāsecina, ka tur noskaņa biedējošāka nekā Bauskā. Pērn mēs bijām vienīgie Latvijā, tāpēc arī atsaucība bija lielāka,” spriež A. Ābolkalna.

Viņa atklāja, ka plānu nākamajam gadam vēl nav. “Pasākums Bauskā ir uz jautājuma zīmes. Pagaidām nav vēlmes te kaut ko veidot, jo nejūtam atbalstu ne no pašvaldības, ne no vietējas preses, ne iedzīvotājiem. Nemitīgi saskaramies ar kaut kādām pretenzijām, negatīvismu. Neapmierinātība sit augstu vilni, tad kaut kas ir par maz, tad par daudz, tad par agru, tad par vēlu. Mūsējiem laikam nepatīk, ka te kaut ko sarīko. Liekas, ka visi tikai liek šķēršļus, lai nekas šeit nenotiktu,” teic A. Ābolkalna.

Šogad šausmu parku apcēluši dažādu kristīgo draudžu ļaudis, kuri protestējuši pret Halovīnu un šāda parka izveidošanu. “Bauskas kristīgā centra “Misija” un Ķekavas Vasarassvētku draudzes cilvēki aicināja cilvēkus nedoties uz parku. Viņi norādīja, ka mums Bauskas pilskalnā ir atvērti elles vārti. Ruporos skandēja, lai cilvēki iet projām, atskaņoja savas kristīgās dziesmas, dalīja informatīvos materiālus par savu kristīgo misiju latviešu un krievu valodā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairākkārtēji veicām ar viņiem pārrunas, norādījām, lai pašvaldībā saskaņo pulcēšanos un mītiņu organizēšanu, bet atbildē saņēmām, ka Dievs atļāvis viņiem šeit stāvēt. Vairākas reizes iesaistījām pašvaldības policiju, bet tā bija cīņa ar vējdzirnavām.

No protestētāju puses tika mainīta taktika, divi vai trīs cilvēki staigāja automašīnu stāvlaukumā, gar pili pa kalnu lejā un klusām čukstēja: “Dievs tevi svētī, neej uz elli!”. Sūtīja arī bērnus iekšā pašā parkā, kur tie raganas mājā izvietoja informatīvos bukletus. No cilvēkiem pie kases arī saņēmām sūdzības, ka, izmantojot skaņas pastiprinātājus, tiek bļauts ausīs: brauciet prom, neejiet uz turieni, tur viss ir ļauns, tur viss ir slikti.

Pagājušajā gadā ar šādu attieksmi nesaskārāmies. Patiešām ļoti, ļoti nepatīkami, tika izteikti arī draudi veselībai. Sabiedrībā netrūkst cilvēku, kuriem šie svētki nepatīk, taču viņi izturas neitrāli,” piedzīvoto ilustrē A. Ābolkalna.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Šausmu parka pastāvīgie apmeklētāji no Rīgas ar 85 gadu veco omīti. Foto: no albuma

Tajā pašā laikā ir pietiekami daudz arī pozitīvu atsauksmju un uzticīgu klientu. Piemēram, kāda ģimene no Rīgas ierodas jau otro gadu pēc kārtas un viņiem līdzi ir 85 gadus vecā ome, kurai ir uzkrāsota seja un atbilstošs tērps. Vecmāmiņa pati apgalvo, ka tādējādi atbalsta mazbērnus, kuriem arī patīk ģērbties maskās.

“Prieku sagādā mūsu klienti, kuri šogad patiešām pacentušies un nāk spilgtos tēlos, pašgatavotos kostīmos. Cilvēku ir centušies, domājuši, gatavojušies. Ar Bauskas novada pašvaldību par iespējamo sadarbību, pretimnākšanu parka īres maksai, nevienojāmies. Taču savējiem atlaides dažādas piešķīrām arī tāpat. Biedrības “Laiks jauniešiem” divas grupas apmeklēja parku bez maksas, tāpat atbalstījām sociālā dienesta redzeslokā esošās trūcīgās un mazturīgās ģimenes. Parkā pie ieejas arī esam elastīgi, ja redzam, ka cilvēkiem rocība neļauj un nav izpētījuši, cik maksā biļete, piemērojam samazinātu maksu. Pensionāriem pagājušajā gadā ieeja bija bez maksas, šogad mēs pa dienu vietējos vecļaudis ielaižam pastaigāties pa parku par baltu velti, un viņi to atzinīgi novērtējuši,” stāsta A. Ābolkalna.

Pašā Halovīnu dienā – 31. oktobrī- šausmu parkā bijis salīdzinoši maz apmeklētāju, visvairāk to bijis pagājušā nedēļas nogalē. A. Ābolkalnas novērojumi liecina, ka jaunākā paaudze vairāk izvēlējās staigāt pa pilsētu un klauvēt pie mājokļu namdurvīm, lūdzot saldumus un gardumus, nekā doties uz Bauskas pilskalnu, turklāt tā bija arī darba diena.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopējie dati par apmeklētāju skaitu un ieņēmumiem vēl nav apkopoti. “Liekas, ka Halovīna tematikas pasākums būtu jāatbalsta, jo ir klusā sezona. Manuprāt, ir labi, ja cilvēks kaut ko cenšas un dara, lai kaut kas būtu. Nākamajā gadā ir piedāvājumi no citām vietām, kur izveidot šādu parku,” paziņo A. Ābolkalna.

Baušķeniece Ieva uzskata, ka pašvaldībai vajadzēja izmantot šo mirkli, kad Bauskas kļuvusi teju par Halovīna galvaspilsētu Latvijā. “Varēja ķirbjus izlikt pie iebraukšanas pilsētā Bauskas zīmes, varēja ķirbjus uz ietves nolikt pa visu Kalna ielu un vēstīt, ka rudens ir ienācis pilsētā. Arī “Rimi” laukums bija tukšs un nekādu dekorāciju par šo pasākumu. Tā nu tikai vairāk soctīklos informācija grozījās,” savas pārdomas uztic Ieva.

A. Ābolkalna norādīja, ka bez saskaņošanas un atļaujām neko nevar pilsētā izvietot. Katra norāde, katrs plakāts prasa laiku un skaņošanu, kā arī finansējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis atklāja, ka šausmu parku organizatoriem no pašvaldības puses atbilde tika sniegta. “Ja pašvaldībai uzrādītu caurspīdīgu izdevumu un ieņēmumu atskaiti, tad arī mēs būtu runājuši. Iesniedza kaut kādus aprēķinus ar ļoti noapaļotām summām. Katru dienu ieņēmumi 3000 eiro, tie nebija ticami cipari, tāpēc nebija arī vērts turpināt sarunas.

Pret šo pasākumu man ir divējādas sajūtas. Personīgi pašam šādas lietas nesaista, taču kā pašvaldībai šādas aktivitātes nav sliktas. Ir labi, ka dažādi sarīkojumi piepilda pilsētu un parku. Piemēram, šobrīd jau ir zināms, ka arī nākamgad “ZZ čempionāts” notiks Bauskas pilskalnā, un parks pamazām pildās. Jāņem vērā, ka ne visiem patīk visi pasākumi. Personīgi man šāds šausmu parks nav vajadzīgs, bet tas nenozīmē, ka es nekādi to neatbalstu kā pašvaldības pārstāvis,” tā A. Okmanis.

Viņš atzīmēja, ka organizatori paši varēja dekorēt pilsētu. “Ķirbju likšana nav īpaši jāsaskaņo, ja būtu runājuši, neviens viņiem nekādu naudu neprasītu,” teic A. Okmanis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (60)

 1. He,he,sektanti labie.Vispār ideju par elles mocībam derētu kā atrakciju.Piem.,piķa katls ar sabiedrībā nepopulāru personu lellēm.Dažam vadonim-varonim liktu aizdomāties.

  36
  8
 2. Jā, nezināju, ka mums tik daudz te to sektantu. Nu jautri šausmu parkam ir gājis. No vienas puses patiešām žēl, ka Bauskas pilskalna parks, kurš katru vakaru bija spilgti un krāšņi izgaismots, tagad gada tumšajā laikā grims tumsā. Varbūt Šausmu parka organizatori var Ziemassvētku parku atvērt? Vai tad rūķus monstru vietā grūti uztaisīt? Agnese varētu sniegbaltīti tēlot nevis raganu. Bauska bija dzīva pilsēta pateicoties šim parkam.

  62
  12
 3. Es patiešām brīnījos, ka Rimi laukumu neizmantoja, tur tak veselu ķirbju pilsētu varēja uzbūvēt. Tāpat norādes arī nedaudz greizas šim parkam. Bija daudzi, kuri nevarēja sameklēt, kur tad tas parks galu galā ir.

  14
  7
 4. Kā sektantiem patiktu, ja katru svētdienu protestētu ap viņu perēkļiem? Nav ko jaukties kur nevajag. Ir cilvēki, kas darīs un rīkos. Un tad ir pārējie – rējēji.
  No vienas puses saka, ka ļaunuma iemiesojums, no otras puses – pilsēta drēgnajā laikā tieši dzīvīgāka palika.
  Biju pagāšgad, man patika. Sanāca pat nejauši nobaidēt pašu baidītāju maskā. Paldies 🙂

  44
  24
 5. Sektantiem vajadzētu apmeklēt baznīcu un iztīrīties no nelabā pie mācītāja, tik neadekvāta uzvedība biedēja vairāk par pašu šausmu parku. Kaut ko bļaustās, bāžās virsū un kaut ko jocīgu runā.
  Es atbalstu šādus pasākumus, jo Bauskā vismaz kaut kas notiek. Derētu konservatīvajiem ļautiņiem kādreiz kaut ko izlasīt un varbūt arī kādreiz nespriedelēt, bet aiziet un izbaudīt dzīvi.
  Tiešām ar dekorācijām Bauskā ir švaki. Tāds nabadzīgs iespaids. liekas, ka Bauskai nekam nav naudas- ne pilsētas sakopšanai, ne pasākumu rīkošanai. Viss tāds -pa lēto vai nekas.

  43
  18
 6. “Nemitīgi saskaramies ar kaut kādām pretenzijām, negatīvismu. Neapmierinātība sit augstu vilni…” – u.t.t. – tas ir citāts no raksta. Šis Heolvīnu parks ir negatīvisma pilns, par ko runājam?! Bet to “prasto” ļautiņu viedoklis par t.s. konservatīvajiem ļautiniem arī liecina par to, ka mūsu sabiedrība slima! “Es atbalstu šādus pasākumus, jo Bauskā vismaz kaut kas notiek.” – Nopietni? Normālam cilvēkam, manuprāt, liekas, ka labāk lai nenotiek nekas nekā kaut kas tāds. “Maizi un izklaides!” – tā arī dzīvojam: ne mēs vairs normālu maizi ēdam, ne arī normālus pasākumus izbaudām. Bēdīgi. 🙁
  ~ Konservatīvais – jā, par normālām cilvēciskām vērtībām! ~

  34
  39
 7. Ja nu tomēr nākošgad izlemjat veidot pasākumu, tad sagatavojiet norādi INKVIZĪCIJA, ar norādi uz tiem apsēstajiem!

  23
  8
 8. Es gāju garām un izdzirdēju labas lietas. Cilvēki runāja par Dievu, nemanīju ka tur kādam uzbāzas. Runāja par Dievu un dalīja bukletus. Tas nav likuma pārkāpums. Labi, ka nebūs tā šausmu parka, varēs skaisti staigāt un baudīt zelta rudeni, mūsu skaistajā pilsētā. Pilskalns noteikti nepaliks tukšs, gan izdomās skaistas un noderīgas aktivitātes gan bērniem, gan ģimenēm. Tādas aktivitātes, kuras netraumēs psihi bērniem un visiem būs prieks. 🌿

  54
  49
 9. Piekrītu Anonīms komentāram, ka tā sektantu bļaustīšanās ārpusē bija nenormāla. It kā sātans pašus būtu apsēdis.

  44
  16
 10. Pie mums samaksā par ieeju un iekšā viss par maksu.
  Lietuvā samaksā un iekšā jau viss iekļauts.
  Tikai bizness.

  40
  3
 11. Sanāk papiks no domes nemaz nav bijis Šausmu parkā. Kā tad nu tā? Kas tad par nepatiku, jāzin tak kas pa pasākumiem novadā notiek.

  16
  12
 12. Cerams, ka šis sātana sektantu pasākums nākošgad Bauskā nebūs. Latvijai jāsvin savi nacionālie senču svētki, ne pa pasauli sagramstīti ievazāti. Neredzu nekādu atšķirību starp tiem kas organizēja, apmeklēja šo balagānu un tiem kas ārpusē protestēja

  25
  28
 13. Vai Dievs eksistē?

  Jūs nekad neredzējāt savu lielo, diženo, diženo, vecvectēvu, bet jūs uzskatāt, ka viņš pastāvēja, pateic tam, ko zināt par pēcnācēju radīšanu.

  ⚫ Cilvēki, kuri nekad nav redzējuši Jūliju Cēzaru, uzskata, ka viņš pastāvēja, jo ir vēsturiskas liecības, ka viņš eksistēja.

  Pat ja mēs nekad neesam redzējuši Dievu, mēs vara ticēt, ka viņš pastāv, jo ir vēsturiski pierādījumi, ka Viņš eksistē. JĒZUS IR KUNGS UN VIŅŠ DRĪZ ATGRIEZĪSIES MĒS DZĪVOJAM PĒDĒJOS LAIKOS UN DAUDZ PUSĒS TIEK SLUDINĀTS EVAŅĢĒLIJS BAIGI DĪVAINI TAS KAD PA SLIKTĀM LIETĀM NESAUC POLICIJU A PA LABĀM SAUC VAI NAV KAS AIZDOMĪGS IR TAK TAPĒC JO CILVĒKUS TRACINA PATIESĪBA UN LABĀ VĒSTS JO TĀ PIEPILDA SIRDI UN SMADZENES AR VIS NODERĪGĀKO INFORMĀCIJU Lai Svētīta Bauska bez Katastrofām🙏🏻❤️Mēs Jūs Mīlam 4 Miljoni Kristieši Pasaulē Esam un Visi Esam Laimīgi Jo Jēzus ir Kungs

  13
  48
 14. Slava Dievam! Pietiek izkropļot pasauli! Pietiek maldināt cilvēkus un vest nebūtībā! Gaisma uzvar tumsu!
  Un tie, kas apsauc kristiešus par sektantiem, aizejiet kādreiz uz draudzi, kaut vai intereses pēc…un tad sapratīsiet, ka visus gadus esat dzīvojuši melos

  25
  42
 15. Vajag kaut ko jaunu un nebijušu. Viduslaikos bija “laba” prakse-raganu dedzināšana, giljotīna, kāršana, vārīšana, apliešana ar karstu darvu utt. Uz pakaļu, uz viduslaikiem!

  11
  7
 16. Gribējām braukt. Bet par TĀDU cenu… – lai iet ieskrieties! Tad jau arī nav nekāds brīnums ka mazs apmeklējums. Tas taču ir likumsakarīgi – jo augstāks cipars par neko, jo mazāk cilvēkus tas interesē!

  19
  8
 17. Tas, ka Bauskā, par mēnesi, pagarinās tūrisma sezona. Domes Priekšsēdētājs” Okmanis” neiebilst, bet īpaši neiespringst- ja nepagarināsies.
  Tas ka kādai kafejnīcai vai viesnīcai būs vieglāk pārziemot viņam neinteresē. Tur prastie Baušķinieki strādā, un ne šie viņam algu maksā.
  Pašam kapeika mazāka nepaliks.
  Gan jau Rundāles pils visu izvilks.
  Bausku jāvada Baušķeniekam, nav intrese te cilvēkam strādāt.

  47
  2
 18. Kāpēc tādas muļķības būtu jāatbalsta, paši gribiet ālēties, tad dariet to, kāda jēga un pievienotā vērtība tādām muļķībām, ko cilvēki tai skaitā bērni, kuri tiek vesti uz tādām vietām, no tā iegūst, ko tas viss māca bērniem, cik zinošāki viņi kļūst? Dēļ tā sviesta veselu mēnesi nevarēja pastaigāties pa parku un izbaudīt rudeni.

  34
  18
 19. Tas ir kā teātra vai cirka izrāde, kāpēc nevest bērnus? Un nevajag saistīt ar reliģiju, ar to nav nekāda sakara. Un tie bļaujošie sludinātāji, domāju ka tas ir kārtējais biznesa projekts.

  13
  17
 20. Man bija jāstāv rindā 4 stundas un tāpat netikām iekšā, aizbraucām prom. Piemaksā man nekad vairs uz to miseni Bauskā nebraukšu

  7
  11
 21. Jāizdara secinājumi un nākamgad jārīko atkal.Tas ka uzradusies konkurence ir labi,liks piedomāt pie lietām un augt.Pagajuso gadu sanāca ļoti labi nopelnīt,šogad gan jau mazāk.Varetu būt ka pa ilgu viss tas bija ar 2 nedeljam pietiktu.Cena brīvdienas arī bija pa augstu,15 eiro ieeja un viss iekšā pa maksu.Varbut karuselis varēja pa velti vai arī biļeti pa 30 eiro un viss iekļauts pat ēdiens.Izdomu vajag un tad viss būs kārtībā.

  16
  10
 22. ja jau ar lielu sparu Latvijā ienāk “šausmu parkam” līdzīgi pasākumi, tad kādēļ mums neieviest pašdarbnieku “ansambļus” šīs kultūras ātrākai masveida ieviešanai. Jau rīt vajadzētu Kultūras nodaļai izsludināt konkursu uz šausmu pašdarbnieku vadītāju vietām, vēlams ik katrā pagastā, kā arī jau nākamā gada budžetā tam paredzēt naudu.

  6
  2
 23. Pagājušo gadu kasē nekādu čeki nekādas biļetes, ar karti maksāt nevarēja. Kautkads nodokļu nemaksāsātāju žurku kantoris.

  17
  3
 24. Kura vieta tad piedāvāja šausmu parkam pārcelties? Varbūt nākamgad Jelgavā šausmas būs? Nu re un Bauska varēs grimt tumsā un aizmirstībā!

  8
  3
 25. Halelujah Jēzus ir Kungs
  Spiežiet Dislaike Vai Nē Bet Jēzus ir Augšāmcēlies Dzīvs Dievs Un No Viņa Nekad jūs neaizbēgsiet Drīz Nāks Jēzus Atpakaļ 🙏🏻❤️Slava Tam Kungam
  Svētīgie tie, kas neredz un tomēr tic!”” (Jāņa ev. 20:29) Man Tāda Laba Maiciņa ir ko Dievs DEVA Caur Garīga Brālīša Sirsniņu Uzrunājot Viņu Slava Dievam Tāpēc, ka tu Mani redzēji, tu ticēji. Svētīgie tie, kas neredz un tomēr tic!”” (Jāņa ev. 20:29)Ja Dievs neeksistētu, tad Viņš nebūtu lielākā būtne kādu var iedomāties un tas, savukārt, būtu pretrunā ar Dieva definīciju. JESUS IS LORD❤️

  7
  11
 26. Kas ir Bizness Baigi Žēl Mīļie Cilvēki kad Jūs Jaucat Patiesību Kas kož Actiņās ar Biznesu Bizness ir dažādas lietas Draudze Baznīca nav Bizness ja Tad Būtu Bizness Tad Sen Jau Mēs no Salona Stāstot Cik Jēzus ir Labs Paņemtu Latvijā Lamparģini Nopirktu Un Vēl Kas Katram pa miljonam Uzdāvinātu jo labi dzirdiet un redziet cik Jauki Cilvēki Mēs Esam 🙏🏻Praise Lord❤️Kamēr Mūsos ir Elpa Tikmēr Mēs Slavēsim un Neklusēsim jo Mūsu Dievs ir Dzīvs HALELUJAH Pa Visu Bausku un Visu Visumu lai Atskan Labā Vēsts Kāpēc Tu Nejūti Dievu Tāpēc jo Tu Bļauj itkā Viņa Nemaz Nebūtu🥺

  4
  11
 27. Gaismas nesēji Bauskai… Jums papildus zemajām morālajām īpašībām ir arī lielummānija? Kas peld pa virsu? Vai pašvaldība beidzot atpestīs Bausku no šiem “gaismas nesējiem'”? Izbalsosim.

  12
 28. Jūs kādu tieši labumu sniedzat pilsētai? Nav runa no garīgā un reliģiskā viedokļa, bet tieši no tūrisma un pilsētas attīstības puses viedokļa? Šeit uzņēmēji centušies veidot pasākumu, lai piesaistītu citus cilvēkus apmeklēt mūsu galu. Apmeklējot Bauskas pilskalnu, papildus tiek apmeklēti arī citi apskates objekti, piemēram, Rundāles pils, kas attiecīgi veicina ienākumus KLUSAJĀ sezonā.
  Cik reizes dzirdēts, kā draudzes dalībnieki taisa šeit pat biznesus un uzpelnās uz citiem, praktiski nemaksājot darbiniekiem pienācīgas algas / aplokšņu algas, tādējādi izvairoties no nodokļu nomaksas, desmitās tiesas novada un valsts labā, sauciet kā gribiet. Pa nedēļu savāra s***s un svētdienā lepni grēkus izsūdz, lai nedēļu pa jaunam sāktu. Nu žēl.
  Paldies tiem, kas vēlas veicināt tūrismu un, galvenokārt, peļņu gan pilsētai, gan vietējiem uzņēmējiem. Neviens cits to jūsu vietā nedarīs. Draudze nemaksās rēķinus viesnīcai, kafejnīcām un restorāniem utml.

  17
  8
 29. Ir jomas, kurās ir tiesības iejaukties, un ir jomas, kurās nebūt nevajadzētu maisīties. Domāju, ka Helovīna parks negāja pie draudzes dalīt pasākuma bukletus. Attiecīgi arī dievticīgajiem nevajadzētu iejaukties biznesa jomā, jo tās ir divas atšķirīgas lietas, un sen vairs nav tā, ka reliģija ir guvusi virsroku pār visu valstī notiekošo. Ja katram ir tiesības uz reliģiskās pārliecības brīvību, tad katram ir arī tiesības būt neiesaistītam reliģiskajā pārliecībā. Izņemot Bībeli varētu kādreiz arī valsts konstitūcijā ielūkoties, protams, mehāniski un burtiski neuztverot pantā noteikto. Ir jāmāk tulkot un interpretēt!

  18
  7
 30. Varbūt, pirms dalies te ar savām grūti uztveramajām prātulām, vispirms aizej pie daktera, apārstē galvu un pēc tam iestājies kādā palīgskolā, lai kaut nedaudz iemāca tev rakstīt!

  6
  2
 31. Jā, šie konkrētie šausmiņu svētki nav mūsējie. Bet jau vairākus gadus saku – paaudze, kas visvairāk par to kunkst, ir tie, kas pazaudēja/palaida nebūtībā mūsu pašu, latviešu, spokainās jokainās tradīcijas – veļu laiku, ķekatas, budēļus. Un tukša vieta nepaliks. Senlatieši taču tāpat pārģērbās visādās jodu un tēlu maskās un gāja diedelēt pīrāgus pie kaimiņa. Un neganti izjokoja skopo saimnieci, ja tā nedeva prasīto.

  10
  2
 32. Tas parks ir tikai bizness. Vai nu iet tas vai neiet. Vai nu aug, vai grimst. Tik vienkārši. Nevajag te domāt un ņurkstēt – vietējiem nepatīk, ir konkurenti, pašvaldība neatbalsta un tt. Manus želejas lācīšus arī vietējie nepirka, dome neatlaida nodokļus un kāpēc Haribo ražo tādus, ja es ar tādus gatavoju.
  P.S. Un vēl apvainojušies, ka pašā Helovīnvakarā nebija daudz apmeklētāju, jo tie izvēlējās doties konču medībās… Oho, kā šo pozīciju sauc uzņēmējdarbībā?

  6
  1
 33. Hehehe!

  Šausmīgs pasākum divos vārdos!!!

  Pasākuma organizatori izveidoja nepatīkamu pieredzi, jo cilvēkiem nebija iespējas izmantot WC.
  Cilvēkiem savas dabiskās vajadzības nācās nokārtot pilskalna teritorijā netālu no pils, Ļoti nepārdomāti un cūciski no organizātoru puses. Cilvēki, kurus satiku no kases, teica, ka nav, kur pačurāt.Kā Bauskas iedzīvotājam, man nācās ilgstoši dzirdēt nepatīkamu dārdoņa skaņu tuvējā apkārtnē visu dienu. Mani mazākie bērni naktī slikti gulēja no šīs pretīgās mūzikas, kas skanēja pilskalna estrādē.”
  Mēs kā Bauskas novada iedzīvotāji ceram uz Bauskas domes godprātu nerīkot vairak šāda veida pasākumus.

  13
  4
 34. Nav tā, ka Es esmu liela Halovīna fane, bet viss normas robežās, bērni ar končām, interesanti. Nekas vairāk. Viss tiek kaut kā saasināti uztverts. Bet tas, ka trakie sektanti vazājas gar pasākumu un čukst par elles vārtiem, kas ir pilnīgas muļķības, lūk tas gan nepatīk ļoti. Ja kāds arī ir elles izdzimums, tad tas, kas to visu rīko un piedalās, ar paša gribu, esot pie vesela saprāta un apziņas, ja nē, ir jāmeklē ārsts. Un vēlams ne Mediņš kas to visu ir aizsācis nabaga Bauskas novads ir apsēsts ar reliģiozajiem fanātiķiem, kas gaida Kristus atnākšanu un pasaules galu. Nebūs! Nespīd un paradīze arī nē! Šausmīgāks par Halovīnu ir rituāli, kā dzimst Bauskā bērni, bez mediķu palīdzības, ar sektantu kopienām priekšgalā. Gadus atpakaļ meitene ir mirusi šo darbību rezultātā! Papukstēja sabiedrība un apklusa pēc nedēļas, neviena pikets! Kad notiek, kas tiešām ļauns – baznīcu žurkas nav pat manāmi!

  7
  8
 35. Kaut kādam karmiskajam sodam tiem šausmu” biznesmeņiem” un atļāvējiem ir jābūt. Gaidām šausmas. Par velti.

  1
  4
 36. Bauskā ir un ir bijuši dažādi entuziasti. Sporta entuziasti ir un ir bijuši, mūzikas un mākslas entuziasti ir un ir bijuši, alus, tehnikas, karošanas entuziasti arīdzan ir bijuši. Ļoti interesanti, ka Bauska pēc Otrā Pasaules kara ir bijusi sporta aviācijas centrs. Pat ļoti nopietns centrs, pat lietuviešu aeroklubs ir bijis Bauskas pakļautībā, kurš šodien ir dzīvs. Pateicoties aviācijas entuziastiem mums ir Lidlauks un vieta putniem, zvēriem un biznesa parkam…Nu mums ir šausmu entuziasti.Miilzīgs tehnisks, intelektuāls, organizatorisks progress….

 37. Šis pasākums nav tas, ar ko būtu jāatbalsta trūcīgās un maznodrošinātās ģimenes. Trūcīgam jaunietim reāli vajag palīdzību universitātē, lai banāli izdzīvotu. Bet te notiek māžošanās. Es neesmu kristietis, es esmu pagāns. Un šie kristīgie svētki Helovīns/Halovīns man nav aktuāli, jo es neesmu kristietis. Un man kristīgā popkultūra jeb kristīgā masu kultūra nav aktuāla.
  Ar cieņu pret sentēvu Dieviem, Skolnieciņš

 38. 1. novembrī ķeltu neopagāni svin Samainu un godā Ķeltu Dievus. Helovīnu/Halovīnu ar visu šo ākstīšanos, tizlošanos, zirgošanos, gorīšanos izdomāja kristieši, lai slāpētu jebkāda veida ķeltu neopagānisma izpausmes angliski runājošajā pasaules daļā.

 39. Mīļie cilvēki, ja jums kristietis Džeks un Velns ir svarīgāks, par senajiem Baltu tautu Dieviem un senajām Baltu tautu Dievietēm, tad jūs esiet zaudējuši saikni ar saviem senčiem un savu dzimto zemi. Šie nav latviešu svētki.

  1
  1
 40. Trikšu kau kā ir aizbraucām uz to parku,jo visi bija tā par viņu runājuši,ka būtu kaut kas labs. Ierodoties samaksāju 15 eur ieeju iekša un nekā nav. Par ko es maksāju 15 eur?? Lāzera šovs arī nekas īpaš. Viss par ko es maksāju bija 3″briesmoņi” kas lien sejā un fotosesija draudzenei. Lai nopirktu bērnam mantu spīdīgo ar tevi pat Latviešu valodā nerunā,kā var tādus tirgotājus vispār ņemt. Vareja pirms taisa vaļā ,vismaz kursus iedot bērnudārza līmenī. Vienozīmīgi sapratām ka nākamo gadu te nekas no mums nebūs un ja tā bija visiem citiem nav brīnums ka apmeklētāju mazāk un arī nakamo gadu ja būs ,tad būs mazāk. Ja man kāds prasīs kur apmeklēt,kādu pasākumu hrlovīnos,tad arī teikšu godigi savu pieredzi un tā nebūs te.

  3
  2
 41. Tupa jums tur Bauskā pašvaldība! Ka tik neatļaut, noraidīt. Nedod Dievs vēl pašiem iāiesaistās organizēšanā. Tāda nožēlojama eksistence, ka tik maksā algu. Kādreiz visi zināja kaut vai Country Bauska. Tagad tāda prasta, neinteresanta, pelēka pierobežas pilsētele, bez dzīvības pazīmēm. Skumji. Milzīgs “Paldies” pašvaldībai!

  4
  4
 42. Man liekas kad helovins Bauskā noziedējis,uzradās ne no kurienes visi latvijas sektanti apkarot sātanismu.
  Citur nebrauca ka uz Bausku,lai gan citās vietas arī vareja cīnities ar nelabo.Tas bija pasūtīta akcija .jo tām svetajam kratekļu sektām sātana nauda arī nesmird
  tad jādomā varbūt kādam nebija samaksāts jo nauda tur liela grozijās ,vai konkurenti grib nogremdet Bauskas pasākumu.

  3
  1
 43. Šausmu kantorim tik kvalitatīvas šausmas, ka kantoris pat nepieļauj domu, ka šausmas kādiem var arī riebties.

  2
  1
 44. Liels paldies! Bija ļoti interesanti! Kur vēl labāka vieta, kā Bauskā pie īstas pils vecu koku parkā. Mēs atbraucām no Jūrmalas. Nākamgad brauksim atkal.

  6
  3
 45. Kolektīvā psihiskā slimība Bauskā ir beigusies? Kas un par kādu naudu satīrīs ” slimnīcu”?

 46. sogad nekaa interesanta nebija ko redzeet. Beerniem patika tikai karuseli.
  Laukums izbradaats,neliidzens.Bija tik jaaskataas zem kaajaam, lai kur neaizkeras aiz gumijas celiniem.
  Nez vai zaalaajs liidz pavasarim atguusies.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.