Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Organizēs reģionā nebijušu konkursu “Zemgales Tūrisma gada balva”

Pagājušajā nedēļā Likteņdārza saieta namā Koknesē aizvadīta biedrības “Zemgales tūrisma asociācija” biedru kopsapulce, kurā biedri iepazīstināja klātesošos ar galvenajiem jaunumiem savos objektos, bet asociācijas valdes priekšsēdētāja ar valdes paveikto pagājušajā gadā. Sanāksmes laikā tika apstiprināts biedrības 2022.gada pārskats, valdes sastāva izmaiņas, 2023.gada darbības plāns, kā arī jaunais biedru naudas apjoms, portālu informēja biedrības “Zemgales Tūrisma asociācija” valdes priekšsēdētāja, Bauskas novada Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka asociācija šogad iecerējusi organizēt reģionā nebijušu konkursu “Zemgales Tūrisma gada balva”. Konkursa mērķis ir izcelt labākos nozares profesionāļus – tūrisma uzņēmējus, gidus, tūrisma centru darbiniekus, tos cilvēkus, kuri ikdienā ar lepnumu darbojas Zemgales tūrisma nozarē un veicina kopējo reģiona atpazīstamību. Plānots, ka konkursa svinīgais pasākums tiks rīkots šī gada 1.novembrī Krustpils pilī.

Asociācija šogad izdos informatīvo materiālu “Zemgales tūrisma jaunumi”, organizēs Zemgales tūrisma jaunumu prezentācijas gidiem, tūroperatoriem un masu medijiem, strādās pie biedru un Zemgales tūrisma piedāvājuma popularizēšanas. I. Turkupole-Zilpure atzīmēja, ka asociācija gada sākumā jau ir apkopojusi Zemgales galveno un tradicionālo pasākumu plānu 2023.gadam, piedalījusies vairākos tūrisma darba semināros ar tūroperatoriem.

Kopsapulcē klātesošie biedri atzinīgi novērtēja asociācijas valdes paveikto, iespēju klātienē tikties, aprunāties un dibināt kontaktus, kā arī lielisko iespēju iepazīties ar jaunām vietām un objektiem Zemgalē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības “Zemgales tūrisma asociācija” ir viena no četrām reģionālajām tūrisma asociācijām, kura apvieno fiziskas vai juridiska personas, institūcijas, asociācijas, uzņēmējus un citus pakalpojuma sniedzējus, kuri vēlas attīstīti, pilnveidot un veicināt Zemgales reģiona tūrisma piedāvājumu un jūtas piederīgi Zemgales reģionam.

Šobrīd asociācija apvieno 32 biedrus – tūrisma objektus un muzejus, atpūtas kompleksus, naktsmītnes, ēdināšanas un aktīvās atpūtas vietas, biedrības un pašvaldību tūrisma informācijas centrus. Asociācijas galvenie darbības virzieni ir: Zemgales tūrisma interešu pārstāvniecība Ekonomikas ministrijas tūrisma konsultatīvajā padomē, dažādās valsts un reģiona darba grupās un komisijās, ikgadējās Zemgales tūrisma konferences, apmācību, semināru un pieredzes apmaiņas braucienu tūrisma pakalpojuma sniedzējiem organizēšana, Zemgales tūrisma mārketings, uzturot mājas lapu www.travelzemgale.lv, @TravelZemgale sociālo tīklu kontus, apkopojot Zemgales lielāko pasākumu plānu, popularizējot biedru piedāvājumu, Zemgales reģiona tūrisma piedāvājuma prezentēšana valsts un reģiona mēroga darba semināros un kontaktbiržās, kā arī sadarbība ar citām reģionālām un profesionālajām tūrisma asociācijām.

Foto: Publicitātes attēli

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.