Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par Bauskas apvienības pārvaldes vadītāju šodien iecelta Līga Vasiļauska

Bauskas novada domes sēdē 27. oktobrī vienprātīgi nolēma par Bauskas apvienības pārvaldes vadītāju iecelt pašreizējo Vecsaules pagasta nodaļas vadītāju Līgu Vasiļausku. Jaunajā amatā viņa stāsies ar 2022. gada 1. novembri, informē pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz Bauskas novada domes iestādes «Bauskas apvienības pārvalde» vadītāja amatu bija izsludināts atklāts konkurss. 2022. gada 19. septembrī noslēdzās pieteikumu iesniegšana, bija saņemti trīs kandidātu iesniegumi. Kā «Bauskas Dzīvi» iepriekš informēja pašvaldībā, sākotnēji pieteikšanās uz brīvo vakanci tika noteikta līdz šī gada 6. septembrim. Līdz norādītajam datumam pašvaldība saņēma divus pieteikumus. Vēl pirms sākt to izskatīšanu, vērtēšanas komisija lēma termiņu pagarināt, lai paplašinātu konkurenci un iespējamo kandidāta izvēli.

Amata  pretendentu  atlases komisija,  izvērtējot  pretendentu  atbilstību apvienības pārvaldes vadītājam izvirzītajām prasībām, par piemērotāko atzina Līgas Vasiļauskas kandidatūru.

«Bauskas Dzīve» jau iepriekš vēstījusi, ka līdzšinējam Bauskas apvienības pārvaldes vadītājam Aleksandram Gurkovskim pēdējā darbdiena bija 30. septembris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Līga Vasiļauska ar 1. novembri sāks pildīt Bauskas apvienības pārvaldes vadītājas pienākumus. Foto – Ivars Bogdanovs

L. Vasiļauska līdz šim ir strādājusi par juridiskās nodaļas vadītāju toreizējā Rundāles novada domē, juristi biedrībā “Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija”, Vecsaules pagasta pārvaldes vadītāju, bet pēdējos desmit mēnešus par Bauskas apvienības pārvaldes Vecsaules pagasta nodaļas vadītāju. Šajos amatos uzturētas un pilnveidotas zināšanas pašvaldību darbu reglamentējošo normatīvo aktu jomā, iegūta pieredze cilvēkresursu vadīšanā, budžeta plānošanā un izpildē, skaidro pašvaldībā.

Ieguvusi profesionālo augstāko izglītību jurisprudencē Rēzeknes augstskolā, valsts tiesību zinātņu maģistra grādu Biznesa augstskolā “Turība” un pašlaik iegūst profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā Biznesa augstskolā “Turība”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (29)

 1. Jo LIELĀKS raksturs,jo LIELĀKAS puķes. Šitāda viena roze no nodokļu maksātāju naudas vismaz trīnīti izmaksā,kopā 15

  28
  4
 2. Šeit gribēja lielu konkurenci uz amatu, bet, kad sludina konkursu uz skolu direktoriem-tad ņem to vienu vienīgo, kurš ir tas drosminieks, lai vai kāds tas ir…

  12
 3. Ārprāts, tukša vieta bija Vecsaulē nu iet tālāk. Kādus cilvēkus mēs ieceļam??? Blatu sistēma, ne izglītība, ne pieredze. Vai var nosaukt ko šajā laikā uzlaboja Vecsauliešiem???? Noprivatizēja muižu un izremont”eja pa pašvaldības līdzekļiem.

  29
  4
 4. Spriežot pēc komentāriem, var redzēt cik daudzi te bezdarbībā un skaudībā sēž aiz saviem ekrāniem un tēlo baigos gudrīšus… acīs jau neko šādu pateikt nespēj

  10
  25
 5. iesildīta amatā jau no maija un ir joprojām pie pašvaldības nekustamo īpašumu iznomāšanas

  18
 6. Brigadieris prarabs tika tādā pat amatā beznekādiem bakalauriem – magistriem. Zina ar pieredzi kā granti sijāt, prot līgumus saskaitīt.

  11
 7. Sistēma rullē . Rajona pašpārvaldes amatiem pārbaudītu ģimenes klana biedru netrūkst.

  21
  3
 8. Lasot to rindkopu par pieredzi likās, ka viss labi, izklausās atbilstoši. Tad tiku līdz izglitības rindkopai…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.