Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par Īslīces pamatskolas direktori ieceļ Ivetu Elmani

Bauskas novada domes sēdē visi deputāti Īslīces pamatskolas direktora amatā vienprātīgi apstiprināja Ivetu Elmani. Šī kandidāte bija vienīgā, kas piedalījās konkursā uz izglītības iestādes direktora amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Iveta Elmane no 26. augusta būs Īslīces pamatskolas direktore. Foto – ULDIS VARNEVIČS

Domes sēdē šodien, 25. augustā, izpilddirektors Ivars Romānovs atzina, ka I. Elmanes kandidatūru konkursa komisija atzinusi par piemērotu. Viņa stāsies amatā rīt, 26. augustā, amata alga paredzēta 1228 eiro.

«Pirmais iespaids ir labs, Īslīces skola ir sagatavota darbam jaunajā mācību gadā, tomēr māc bažas par skolēnu mazo skaitu,» deputātiem īsi savu viedokli pauda I. Elmane. Viņa pastāstīja, ka bijusi darba attiecībās ar izglītības iestādi Rīgā, tāpēc tikai tagad varēšot aktīvāk iesaistīties skolas darbā.

Deputāte Inita Nagņibeda no Konservatīvās partijas interesējās, kāda ir skolas attīstības vīzija. I. Elmane atzina, ka skolēnu piesaistīšanai varētu izmantot interešu izglītības jomu. «Jāuzlabo bērnudārza struktūrvienība. Par potenciālajām izmaiņām vienosimies sarunās ar izglītības iestādes skolotājiem. Galvenais – lai nebūtu pedagogu trūkuma,» tā jaunā direktore.

I.Elmane iepriekš bijusi Jaunsaules pamatskolā pirmsskolas pedagoģe, kad skola slēgta, strādājusi pirmsskolas izglītības iestādē «Zīlīte» par pedagoģi un bijusi struktūrvienības vadītāja. No 2021. gada sākuma I. Elmane Rīgas Pļavnieku pamatskolā bijusi direktora vietniece izglītības jomā. Iepazinusies ar izsludināto vakanci, I. Elmane izlēmusi pieteikties darbam, kas ir tuvāk viņas dzīvesvietai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Algu gan aizmirsa pielīgt, tikai pabalstu.

  5
  3
 2. Nu i loģika! Vadītājai nedrīkst būt ambīcijas un augsts pašnovērtējums.

  4
  1
 3. Kārtējā latviešu skaudība! Iekāpiet viņas kurpēs, izaudziniet savus un audžubērnus, kopiet desmitiem gadu slimus vecākus un vienlaicīgi pilnveidojiet sevi mācībās! To spēj tikai stipri cilvēki. Viss izdosies!

  11
  1
 4. Latvietis, latvietim kārtējā maize! Bet tie kas knābā ir tikai zīlītes pret ievēlēto. Īslīcei paveicies! Kapteinis ar pieredzi un mugurkaulu!

  9
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.