Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2023. gadam pasludina Bauskas novada pašvaldību

Šovakar, 12. augustā, jauniešu festivālā «Kopums» Jūrmalā tika paziņoti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētā konkursa «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta» uzvarētāji –  par Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2023. gadam pasludinot Bauskas novada pašvaldību, «Bauskas Dzīvi» informē IZM komunikācijas nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Bauskas novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists Gints Jankovskis priecājas par saņemto apliecinājumu, ka Latvijas Jauniešu galvaspilsētas gods nākamgad būs Bauskas novadam. Publicitātes foto.

Bauskas novada pašvaldība saņēma goda plāksni ar uzrakstu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023” un ceļojošo kausu no 2020. gada uzvarētājiem – Ventspils pilsētas pašvaldības. Konkursa uzvarētāju noteica žūrijas komisija, ņemot vērā arī publiskās balsošanas rezultātus.

Novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis saņēmis apliecinājumu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023”.

Kā norāda Bauskas novada pašvaldība savā konkursa pieteikumā, “Mēs nevēlamies stacionāras telpas, kur gaidīt jauniešus, mēs vēlamies rīkoties proaktīvi un sasniegt jauniešus paši, un cenšamies organizēt pasākumus pēc iespējas tuvāk jauniešiem.” Konkursa pieteikumā pašvaldība iesniedza arī detalizētu pasākumu plānu notikumiem 2023. gadā, paredzot daudzveidīgus pasākumus jauniešiem – kampaņas, izaugsmes treniņus, festivālus, Latvijas jauniešu organizāciju sporta spēles, kā arī pieredzes apmaiņas seminārus jaunatnes darbiniekiem.

«Bauskas Dzīve» jau rakstījusi, ka šajā gadā par titulu cīnījās trīs pašvaldības – Bauskas novada pašvaldība, Cēsu novada pašvaldība un pirmās Latvijas Jauniešu galvaspilsētas titula ieguvēja – Jelgavas pilsētas pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss tika rīkots sesto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni starp pašvaldībām, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar biedrību “Latvijas Jaunatnes padome” un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, savukārt konkursa vērtēšanas komisijā iekļauti pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras, Valsts izglītības satura centra, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un biedrībām “Latvijas Jaunatnes padome” un “Latvijas Pašvaldību savienība”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Apsveicu ar panākumu! Acīmredzot pieteikums ļoti labi uztaisīts un mūsdienīgas idejas ieliktas iekšā.

  Te būtu arī vecajiem pašvaldības kadriem jāņem piemērs, kā veidot saturu, lai tas ir mūsdienīgs un visas LV konkurencē iegūtu 1 vietu.

  7
  5
 2. Labs panākums Bauskai! Šis ir arī Ginta nopelns! Paldies! Re kā, labi strādajot, Bauskai tiek šis tituls. Īstais cilvēks viņam īstajā darbā kurš spēj ieinteresēt savu izveidoto komandu darīt! Malači!

  13
  4
 3. Dievs dod atcerēties, ka Bauskas novads neaprobežojas tikai ar Bausku, un novadu pārstāv ne tikai Gints, bet arī apkārtējo pagastu un Iecavas pilsētas darbinieki un jaunieši.

  18
 4. Tas viss tā falši.Līderis tāds pašapmierināts,ar ambīcijām,liekas,ka tas viņam pakāpiens karjerā.Jaunieši parastie,kas nav pietuvināti, dara ko citu,atpūšas savādāk.Un par šeit aprakstītajām norisēm neinteresējas.Papīrs tiešām pacieš visu.

  7
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.