Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» valdes locekli apstiprināts Andris Kalvāns

Bauskas novada pašvaldības izpilddirektors Ivars Romānovs apstiprinājis SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» valdes locekļa amatā vietvaras nominācijas komisijas izraudzīto kandidātu Andri Kalvānu. No šī gada 1. jūnija A. Kalvāns ir sācis darbu, apliecināja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim A. Kalvāns pildīja SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» pagaidu valdes locekļa pienākumus. Piesakoties konkursam uz valdes locekļa amatu, A. Kalvāns izrādījis gatavību šos pienākumus pildīt pastāvīgi.

«A. Kalvāna līdzšinējās darbības uzņēmumā izvērtējums un atlases procesā noskaidrotais dod pārliecību, ka viņš ir piemērots kandidāts šī darba veikšanai un spēs nodrošināt uzņēmuma attīstību un noteikto mērķu sasniegšanu,» skaidroja komisijas vadītājs D. Rijkuris.

Viņš precizēja, ka atklāto konkursu uz SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» valdes locekļa amatu organizēja nominācijas komisija, kas izveidota ar Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora 2022. gada 21. marta rīkojumu šādā sastāvā: komisijas vadītājs – Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas novada administrācija» audita un kapitālsabiedrību nodaļas vadītājs Dainis Rijkuris, komisijas locekļi – Aivars Mačeks, Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks; Jānis Kalinka, Bauskas novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks; Normunds Vāvers, Bauskas novada pašvaldības iestādes «Iecavas apvienības pārvalde» vadītājs; Evita Grigorjeva, Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas novada administrācija» Juridiskā un iepirkumu departamenta vadītāja p.i.; Uģis Saukums, SIA «Vides serviss» valdes loceklis un Dace Strazdiņa, Bauskas novada pašvaldības iestādes «Bauskas novada administrācija» personāla nodaļas personāla speciāliste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss uz valdes locekļa amatu tika izsludināts šī gada 13. aprīlī ar pieteikšanās termiņu līdz 13. maijam, publicējot to Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču datubāzē, Bauskas novada pašvaldības un «CV-Online» tīmekļvietnē.

Kopumā pašvaldības uzņēmuma valdes locekļa amatam tika izskatīti piecu kandidātu iesniegtie pieteikumi. Kandidāti tika vērtēti divās kārtās, pirmajā kārtā tika analizēti iesniegtie dokumenti, bet otrajā kārtā notika padziļināta kandidātu vērtēšana, veicot kompetenču interviju ar kandidātu. Jāmin, ka uz otro kārtu tika izvirzīti trīs pretendenti.

D. Rijkuris norādīja, ka nominācijas komisijas locekļi intervijā novērtēja kandidāta profesionālo un vispārējo prasmju piemērotību uzņēmuma valdes locekļa amata pienākumu pildīšanai. Nominācijas komisija piešķīra kandidātam punktu skaitu saskaņā ar komisijas apstiprinātajiem kritērijiem (maksimāli iespējamie 36 punkti).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apkopojot kandidātu vērtēšanas rezultātus, nominācijas komisija pieņēma lēmumu par atbilstošāko atzīt un SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» valdes locekļa amatam virzīt kandidātu, kurš ieguvis augstāko vidējo punktu skaitu abās konkursa kārtās kopā (pirmajā kārtā iegūti 18,833 punkti, otrajā kārtā iegūti 27 punkti), un tas bija līdzšinējais pagaidu vadītājs Andris Kalvāns.

Jau vēstījām, ka Bauskas novada dome bija jauna vadītāja meklējumos, jo līdzšinējais kapitālsabiedrības vadītājs Juris Jundulis bija iesniedzis pašvaldībai atlūgumu.Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. Cerams, ka turpmāk nepieļaus jebkāda veida korupciju kā arī visiem zaglēniem beidzot nāksies atmaksāt nozagto.

  8
  1
 2. Visu laiku jundulēns savs čoms bija labu labais, bet no ienesīgā roba nosvīda tālēs zilajās

  3
  1
 3. Prognozes piepildījās,konkursa rezultāti bija paredzami un kārtējais Mačeka čoms iecelts amatā.

  2
  4
 4. Viss zem tepiķa, cik punkti pārējiem pretendentiem, ziņojums iestādēm, knābim un arī valsts kontrolei, lai detalizēti izvērtē.

  1
  3
 5. Valdes loceklim, vadot kapitālsabiedrību, savi pienākumi ir jāpilda kā krietnam un rūpīgam saimniekam, tas paredz, ka valdes loceklis atbild par katru kapitālsabiedrībā notikušu neuzmanību to starp arī par nolaidīgu bezdarbību.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.