Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par vairāk nekā trīs miljoniem eiro pārbūvē Bauskas 2. vidusskolu 

Apjomīgi pārbūves darbi turpinās Bauskas 2.vidusskolā, kurus, kopš šī gada februāra, veic vietējā būvfirma SIA “Kvintets M”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2021.gada 30.jūnijā Bauskas novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA „Kvintets M” par Bauskas 2. vidusskolas ēkas pārbūvi par kopējo līgumcenu 3 098 520 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Darbu uzraudzība un būvuzraudzība uzticēta SIA „Būvētika”. Darbu kopējās izmaksas ir 3 125 164 eiro bez PVN, tajā skaitā ERAF un valsts finansējums 1 593 808,48 eiro bez PVN, informēja pašvaldībā.

Bauskas novada pašvaldības projektu vadītāja Ilze Munda pastāstīja, ka Bauskas 2.vidusskolā remontdarbi uzsākti skolas vecajā korpusā un plānots, ka tie pilnībā tiks pabeigti līdz šī gada pirmajam oktobrim. 

Visus 18 mācību kabinetus aprīkos ar jaunām, ergonomiskām mēbelēm, informāciju un komunikāciju tehnoloģijām skolēniem un skolotājiem. Foto: Bauskas novada pašvaldība

Bauskas 2.vidusskolā plānots pārbūvēt izglītības iestādes divus (no esošajiem trim) korpusus, tos pilnībā atjaunojot. I. Munda precizēja, ka šobrīd ir nomainīti visi inženierkomunikāciju tīkli – elektroapgāde, vājstrāvas, videonovērošana, apkure un ventilācija, veikti iekšējās apdares darbi, uzstādīts jauns grīdas segums visā ēkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Bauskas novada pašvaldība

Uzsākti arī ārdarbi – cokola siltināšana un vecā korpusa centrālās ieejas remontdarbi. Projektā paredzēts labiekārtot norobežotu zaļo klasi ar puķu dobi un bruģētu pagalmu pie ieejas durvīm. Pēc pagalma labiekārtošanas tankkuģa “Bauska” enkurs, tiks novietots atpakaļ savā vietā – pie skolas ieejas uz jaunas pamatnes.

Foto: www.bauskasdzive.lv

I. Munda paskaidroja, ka Bauskas 2. vidusskolas pārbūves darbi tiek īstenoti projekta “Bauskas Valsts ģimnāzijas un Bauskas 2.vidusskolas infrastruktūras sakārtošana”. Projekta kopējais plānotais budžets ir 8 173 459 eiro, un to plānots investēt sešos gados. No kopējām plānotajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums sastāda 3 387 334 eiro, valsts finansējums 428 971 eiro un pašvaldības līdzfinansējums attiecināmajām un neattiecināmajām izmaksām sastāda 4 357 154 eiro.

 Šī projekta ietvaros jau īstenota  Bauskas 2.vidusskolas stadiona rekonstrukcija un Bauskas Valsts ģimnāzijai atjaunots inventārs sporta mācīšanai un uzstādīts āra vingrošanas komplekss, kā arī 2021.gada decembrī pabeigti Bauskas Valsts ģimnāzijas pārbūves darbi, ergonomisku mēbeļu, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju aprīkojuma iegāde un uzstādīšana.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Cik reizes var pārrementēt? Izskatās pēc izšķērdēšanas vai arī muļķi pie teikšanas.

  15
  2
 2. Stulbiem komentāriem, ziņu jālasa visu nevis tikai tās nosaukumu, “šobrīd ir nomainīti visi inženierkomunikāciju tīkli” un tas maksā mūsdien kosmisku naudu, ar gandrīz 20% inflāciju šādai būvei tā ir normāla cena

  5
  6
 3. kā tas tankkuģis “Bauska” bez enkura, jeb arī tur iztiek ar tādiem pašiem “enkuriem”, kādi redzēti novada vadībā un piedevām vēl no komunistu valdīšanas laikiem?

  9
  1
 4. Rīgā jaunas 60 dzīvokļu dzīvojamās mājas ar galīgo apdari pašizmaksa pirms krīzes bija apmēram 3 miljoni. Pat ar visu krīzi ir skolas komunikācijas ir pārmaksātas. Turklāt jau iepriekš gandrīz nepārtraukti vidusskola tika remontēta, tai skaitā komunikācijas.

 5. 3 miljoni komunikācijām? Un lētākais piedāvājums? Nemaz neatpaliek no kovida biroja. Bailes nemaz nav? Tūkstošiem gaismekļu, simtiem kilometru kabeļu, simtiem radiatoru? Vajag melot ticamāk.

 6. komunikāciju tīkli nomainīti galvenokārt novada vadībā un naudas “apgūšana” projektos “tas taču priekš bērniem” rit pilnā sparā, jo nepatīkamus jautājumus domes sēdēs vairs neviens neuzdod, visi savējie.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.