Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Par Valles pamatskolas direktoru iecelts Jānis Viegliņš

Par Bauskas novada pašvaldības izglītības iestādes «Valles pamatskola» direktoru šodien, 27. jūlijā, domes sēdē apstiprināts Jānis Viegliņš. Direktors amatā darbu sāks ar 25. augustu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc amatā apstiprinošā deputātu balsojuma Jānis Viegliņš šodien sēdē sacīja: „Šis ir labs notikums Vallei. Ar Valli mani vieno viss mūžs – te esmu uzaudzis un absolvējis Valles vidusskolu. Mana mamma (laikraksta red. piezīme: pedagoģe un rakstniece Gina Viegliņa-Valliete) bija ilggadēja šīs skolas skolotāja un arī es Valles pamatskolā strādāju par skolotāju,  pasniedzot sociālās zinības. Uzskatu, ka lokālpatrioti spēj paveikt vairāk. Arī es vēlos Valles pamatskolas labā paveikt vairāk – palielināt skolēnu skaitu, pacelt mācību procesa kvalitāti, modernizēt to un vairot skolēnos, pedagogos un pašos valliešos ticību šai vietai, kurā mēs dzīvojam, mācāmies un atpūšamies.”

Kā ziņo novada pašvaldībā, J.Viegliņš par direktoru strādājis jau iepriekš. Viņš gadu vadījis Šķibes pamatskolu Jelgavas novadā. Kopš 2015.gada, Biznesa vadības koledžā Jānis Viegliņš pasniedz pārdošanas vadības mācību priekšmetu, kā arī 2014.gadā dibinājis un joprojām vada SIA “Pārdošanas skola”.

Bauskas novada pašvaldība bija izsludinājusi atklātu konkursu uz vakanto Valles pamatskolas direktora amatu. Konkursam noteiktais termiņš bija 21. jūlijs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzšinējo Valles pamatskolas direktori Gitu Eriņu dome atbrīvoja no amata pēc pašas vēlēšanās ar 30. jūniju. G. Eriņa šajā amatā bija kopš 2012. gada septembra, liecina ieraksts skolas interneta vietnē.

Bauskas novada domes sēdes, arī 27. jūlijā notikušo, var noskatīties: https://www.youtube.com/results?search_query=bauskasnovads

Attēlā – Jānis Viegliņš. Valles skolā par direktoru sāks strādāt ar 25. augustu. Foto: Artūrs Dulbe, Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Vispār Jānis ir uzņēmīgs civēks, domāju, Valles pamatskola būs ieguvēji. Vajag tādus cilvēkus, nevis kam nav interese. Veiksmi!

  9
  4
 2. labāk normāls vīrietis par skolotāju un direktoru nekā vieglas uzvedības neapmierinātas sievietes ar diagnozi.
  Jānim Viegliņa kungam veiksmi!

  5
  2
 3. No Šķibes aizgāja, jo nespēja izbraukāt, ceļš bija par tālu un veselība švaka. Vai viņš nezina, ka uz Valli arī būs jābrauc tikpat tālu. Varbūt cer, ka dome vadās?

  4
  6
 4. Jānis ir dzimis un uzaudzis Vallē, nedomāju, ka viņš nezin kāds tur ceļš. Viņš tur būs īstajā vietā.
  Nevis kāds ieliktenis, kas neko nesaprot.
  Kā Marčenkova Brunavā, it kā neredzētu cik briesmīgi ir ceļi, bet atsēž gadiem un aizvelkas mājās, viņu gan prasītos nomainīt, pret aktīvu un uzņēmīgu cilvēku, kam būtu interese strādāt.

  4
  3
 5. Super cilvēks ar talantu vadīt cilvēkus, nevis vietējo ierēdņu, dibendeldētāju ieliktenis.

  2
  6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.