Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pārslēgs līgumus ar «Latvijas Sarkano Krustu»; pieaug maksa par aprūpi

Bauskas novada domes sēdē, kas notiks 25. augustā, deputātiem būs jālemj par divu līgumu pārslēgšanu ar biedrību «Latvijas Sarkanais Krusts». Abos gadījumos minēts maksas par aprūpi pieaugums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto – Ivars Bogdanovs, no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Abus līgumus deputāti skatīja Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē. Bauskas novada sociālā dienesta vadītāja Dina Romanovska vispirms informēja par deleģēšanas līguma noslēgšanu ar biedrību «Latvijas Sarkanais Krusts» par sociālā pakalpojuma «Aprūpe mājās» nodrošināšanu. Šo līgumu pārskata katru gadu. «Aizsūtījām aptaujas četriem pretendentiem – divi neatsaucās, viens atsūtīja rakstisku atteikumu. «Latvijas Sarkanā Krusta» piedāvājums bija 7,1 eiro par vienu stundu,» informēja D. Romanovska. Viņa norādīja, ka biedrība pakalpojumu sniedz kopš 2020. gada, pakalpojuma izvērtējumā konstatēts, ka kvalitāte ir ļoti laba. Bauskas struktūrvienībā nodrošina pakalpojumu 91 klientam un vienam ar apgādnieku līdzfinansējumu, Vecumnieku struktūrvienībā – 41 klientam. Iecavas un Rundāles struktūrvienības nodrošina pakalpojumus pašas. Deputāti lēmumprojektu virzīja uz domes sēdi.

Nākamais lēmums bija par grozījumiem 2020. gada 18. marta deleģēšanas līgumā starp Bauskas novada domi un biedrību «Latvijas Sarkanais Krusts» par ilgstošās sociālās aprūpes pakalpojumu izmaksām. Šeit ir sadārdzinājums – no 23 eiro uz 26,1 eiro diennaktī par vienu klientu. D. Romanovska informēja, ka pansionātā «Derpele» atrodas 92 klienti, citos Latvijas pašvaldību ilgstošas sociālās aprūpes centros – 36 klienti. «Arī šeit ir veikts pakalpojumu kvalitātes novērtējums. Lielākoties pakalpojumu kvalitāte ir laba,» uzsvēra D. Romanovska. Deputāti atbalstīja arī šo lēmumprojektu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.