Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Partijas “Republika” saraksta līderis Zemgalē būs baušķenieks Normunds Barkāns; uz Saeimu pretendē vēl viens novadnieks – Sigits Macionis

Partijas “Republika” saraksta līderis 14.Saeimas vēlēšanām Rīgā būs bijušais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens, Vidzemē – Saeimas deputāts Kaspars Ģirģens, bet Kurzemē – parlamenta deputāts Ēriks Pucens, liecina Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniegtais “Republikas” pretendentu saraksts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Zemgalē ar pirmo kārtas numuru izlikts Normunds Barkāns (no kreisās), bet ar 14. numuru startē baušķenieks Sigits Macionis.

Latgalē ar pirmo numuru startē “Republikas” valdes loceklis Jevgēnijs Koršenkovs, bet Zemgalē ar pirmo kārtas numuru izlikts Bauskas novada iedzīvotājs, SIA “Empower” darbu vadītājs Normunds Barkāns. 2021. gada pašvaldību vēlēšanās viņš kandidēja no politiskās partijas “KPV LV”, bet šis saraksts nespēja pārvarēt piecu procentu barjeru. N. Barkāns pašvaldību vēlēšanās saņēma 414 balsis, viņam ielikti bija 20 plusi, bet vairāk bija svītrojumu – 37, tādējādi viņš tika nobīdīts no astotās uz sešpadsmito vietu.

Rīgā uz Saeimu kandidē arī privātprakses “Krāču Kītcītes” kosmetoloģe Sabīne Ulberte, biedrības “Kreisie patrioti” priekšsēdētājs Mārtiņš Krusts, Valsts policijas koledžas docents Ēriks Treļs un AS “G4S Fanv” apsardzes nodaļas vadītājs Edgars Putniņš.

Tāpat galvaspilsētā no “Republikas” uz parlamenta pretendē Eiropas Komisijas ģenerāldirektorāta kiberdrošības inženieris Mārtiņš Staģītis, Valsts ieņēmumu dienests galvenā iekšējā auditore Nadežda Puzanova un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidzemē kandidē arī VAS “Lidosta “Rīga”” drošības inspektors Roberts Strazds, SIA “Tiesu namu aģentūra” darbinieks Elviss Ozols, Saeimas deputāta palīdze Vita Timermane, Rīgas pašvaldības policijas inspektors Dzintars Straujups un citi.

Latgalē no “Republikas” startē arī pašnodarbinātā Ilga Zalāne, biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolas “RISEBA”” lektore Nataļja Seļivanova-Fjodorova, Daugavpils Universitātes vadošā pētniece Vera Komarova un citi.

Kurzemē uz Saeimu pretendē arī ZS “Dzēses” izpilddirektors Egils Gusts, pašnodarbinātā Ilona Lielmane, Laidu pagasta pārvaldes kultūras un sporta pasākumu organizatore Anda Stiba un citi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemgalē uz Saeimas deputāta krēslu kandidē vēl viens Bauskas novada iedzīvotājs – pašnodarbinātais Sigits Macionis. No “Republikas” Zemgalē kandidē arī Dobeles novada deputāts Māris Feldmanis, SIA “Krustpils ceļavējš” valdes locekle Elza Ģirģena, ZS “Bērzmales” īpašnieks Jānis Bērziņš, SIA “Jelgavas namu pārvaldnieks” direktors Gatis Ozols un citi.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā, sestdienā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Macioni nepazīstu, a vot Barkāns – tas jau Novicka “cilvēks”. Vairākas reizes ar šamo startēja uz Bauskas novada domi, arī pērn 😀

 2. Kur un kas tagad ir Novickis?Varbūt nebija stulbs, bet viņa pretīgais raksturs visu nomīnusoja viņa darbībā

 3. Kas viņš tagad ir – nezinu, bet pilsētā runā, ka startēšot Saeimas vēlēšanās no “Apvienība Latvijai” saraksta. Zemgales saraksta pirmā numura vietu piedāvāja Maksimam Krutikovam, bet Novickis ar šantāžu un draudiem lika apvienības pārstāvjiem viņu izņemt no saraksta. Kārtējā nožēlojamā rīcība no viņa puses… Šausmīgs cilvēks tas Novickis – kad tikai noknābāt kādu 🙁

  6
  5
 4. Maksim,vai tad tu pats neaizskarami pie Šlesera un tur tevi,tāpat kā visur citur,neņēma par pilnu?Būtu labāk mācījies,kādu amatu apguvis vai strādāt sācis

  9
  2
 5. atceraties šo nosaukumu un izmetiet misenē kā vienu no pirmajiem! Tūlīt aiz tām Krievu pasaules un brīnunēdens partijām!

  3
  2
 6. Ko tas Sigits ar savu vidējo izglītību mums var dot? Vēlētāji,esiet apdomīgi! Obligāto prasību: augstāko izglītību!!!

 7. Barkāns diez vai ir no nemākuļiem, iedomīgajiem muļķiem, citādi jūtošajiem, ietekmes aģentiem, avantūristiem, blēžiem un citiem darba meklētājiem.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.