Braucējiem ar sabiedrisko transportu no Rundāles un Svitenes uz Bausku būs iespēja nedaudz ietaupīt naudu. SIA «Aiva auto» savos maršrutos ar 1. februāri ievieš abonementa biļetes.
Valsts SIA «Autotransporta direkcija» informē, ka visos pasažieru pārvadātājas «Aiva auto» apkalpotajos maršrutos Bauskas un Rundāles novadā tiek ieviestas divu veidu abonementa biļetes – braucieniem turp un atpakaļ darbdienās, kā arī braucieniem turp un atpakaļ visās mēneša dienās. Tās pasažieriem, kuri regulāri izmanto sabiedrisko transportu, nodrošinās 20 procentu cenas atlaidi. Biļetes var pieteikt, rakstot pārvadātājam elektroniskā pasta vēstuli vai sazinoties pa telefonu, tās var iegādāties uzņēmuma birojā. Detalizētāku informāciju sniegs autobusu šoferi.
Uzņēmuma vadītājs Agris Lazdiņš «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka ikdienā aptuveni ceturtā daļa ir regulāro braucēju. Viņus jaunā sistēma varētu ieinteresēt.
Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā pirmdien.