Pastarīšu duelī FK “Bauska” savā laukumā pārliecinoši pārspēj Rīgas “RTU/Rockets”

Ļoti svarīga ELVI florbola līgas vīriešiem spēle svētdienas, 21. janvāra, vakarā norisinājās Bauskā, jo tur praktiski izšķīrās, kura no turnīra vājākajām komandām – “Bauska” vai “RTU/Rockets” (Rīga) – var palēnām “krāmēt čemodānu”, lai nākamajā sezonā cīnītos 1. līgā. Laukumā ievērojami pārāki izrādījās baušķenieki, kuri svinēja uzvaru ar 4:1. Bauskas komandas vārtsargs Ričards Butans atvairīja 31 no 32 pretinieku metieniem, ziņo portāls floorball.lv.

“Bauska” tik svarīgo cīņu aizvadīja maksimāli disciplinēti. 10. minūtē Everts Janušauskis guva vārtus brīdī, kad viņa komanda spēlēja skaitliskajā mazākumā, izvirzot mājiniekus vadībā ar 1:0. 34. minūtē Kristiāns Čakāns realizēja baušķenieku skaitlisko vairākumu (2:0), bet 40. minūtē Pēteris Zeltiņš izmantoja soda metienu, panākot jau 3:0. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām rīdzinieki sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet 57. minūtē to izmantoja Santos Marats Lācis, raidot bumbiņu tobrīd tukšajos viesu vārtos – 4:0. Viss, ko Rīgas florbolisti iespēja, bija goda vārtu guvums pamatlaika pēdējā sekundē – 1:4, golu iemeta Rainers Grīslītis. “Bauska” varēja svinēt uzvaru ar 4:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma vārtsargs Ričards Butans, kurš aizvadīja lielisku maču, atvairot 31 no 32 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar divām noslēdzošajām piespēlēm bija Niks Daniels Bosakovs. Par labāko starp rīdziniekiem atzina Mārtiņus Zvidru, kurš asistēja goda vārtu guvumā. Pēc šīs spēles gan “Bauskai”, gan “RTU/Rockets” turnīra tabulā ir pa deviņiem punktiem, bet augstāk atrodas baušķenieki, jo viņi rīdziniekus pieveica abos savstarpējos mačos. Abām komandām regulārajā turnīrā vēl jāaizvada pa divām spēlēm.

Komentāri (2)

1. Urā urā urā beidzot viena no retajām uzvara. Slava trenerim un viņa asistentiem slava! Varoņdarbs,ka nav pēdējie,bet varbūt būs pirkšpēdējie….slava viņiem,slava varoņiem. Pat uzvalkos nevar normāli nobildēties,jo diviem pižikos jāstāv…kāda uzvedība,tāda arī spēle…. slava slava slava