Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība aicina iedzīvotājus izvirzīt pretendentus nominācijai „Labākais darba devējs”

Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs aicina iedzīvotājus iesniegt pretendentus pašvaldības konkursa „Bauskas novada Uzņēmēju gada balva” nominācijā „Labākais darba devējs”, portālu informēja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izvirzītie pretendenti tiks vērtēti pēc trijiem kritērijiem: iesniedzēja argumentācija, uzņēmuma ieguldījums darbinieku attīstībā un kvalifikācijas celšanā, kā arī strādājošo darba apstākļu uzlabojumi iepriekšējā gada laikā.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt Bauskas novada uzņēmējus, kuri, godprātīgi darbojoties savā nozarē, veicina labas uzņēmējdarbības prakses piemērus.

Pašvaldībā skaidroja, ka šī gada 31. marta domes sēdē tika apstiprināts konkursa nolikums, kurā, salīdzinot ar iepriekšējo novadu konkursa nolikumiem, ir veiktas izmaiņas gan nominācijās, gan pretendentu iesniegšanas kārtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā uzņēmēji tiks godināti desmit nominācijās: “Gada lielākās investīcijas”, “Gada amatnieks/mājražotājs”, “Gada inovācija”, “Gada jaunais uzņēmējs”, “Gada tirgotājs/pakalpojumu sniedzējs”, “Gada pašvaldības sadarbības partneris”, “Gada skolēnu mācību uzņēmums”, “Gada tūrisma pakalpojuma sniedzējs”, “Labākais darba devējs”, kā arī “Novada tēla popularizētājs”.

Nominācijā “Gada skolēnu mācību uzņēmums” pretendentus iesniegs novada izglītības iestādes, “Labākais darba devējs” – iedzīvotāji, savukārt pārejās nominācijās – ar uzņēmējdarbību saistītas institūcijas.

Pašvaldībā norādīja, ka pretendentu pieteikšana norisinās līdz 30. jūnijam.   Vairāk informācijas vietvaras mājaslapā bauska.lv. Neskaidrību gadījumā pašvaldība aicina sazināties ar Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra uzņēmējdarbības speciālisti Mariju Dūdumu, e-pasts: marija.duduma@bauska.lv, tālr. 28343312.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. kurš gan apšaubīs, ka labākais un lielākais un nezin kāds tur vēl(pie tā vēl strādājam) darba devējs novadā ir novada pašvaldība?

  12
  3
 2. Ja labākais darba devējs ir tas, kas nodrošina zemas kompetences cilvēku nodarbinātību, turklāt pārāk neapgrūtinot viņus ar kontroli un paveiktā izvērtēšanu, pašvaldības administrācijai noteikti nav konkurences.

  16
  2
 3. Noteikti pašvaldība: ideālākā darba vieta. Izpildi savus darba pienākumus vai nē aldziņa garantēta. Cik budžetā paredzēts tik ”apēd”. Miera osta …..ja vēl novada vadītājs būtu mierīgāks un mazāk prasīgs :)-kā iepriekšejie.

  12
  1
 4. vai, izņemot valsts pārvaldi un pašvaldības, maksā tikai par to, ka esi šajā komandā, kuras “biedri” iesnieguši “projektu” par pāriešanu uz četrām darba dienām nedēļā? Pareizi vien būs, ka teju divus gadus covid laikā vaļodamies pa māju ir pilnīgi aizmirsuši kas ir kaut ierasties uz pāris stundām savā it kā darba vietā. Šī “iniciatīva” skaidri norāda labumu un algas pielikumu klapatotājam, galvenajam ierēdnim Cistovskim, kā arī Pašvaldību savienības runasvīŗiem,ka viņa padotajiem galīgi nav darba un šī ir īstā reize ‘aparātu saīsināt” par kādām 2/3.

 5. Laipni lūgti pie labākā darba devēja! Pilns ar vakancēm, bet neizskatās, ka tie labās dzīves un vieglās maizes tīkotāji cīnītos par iespējām, vienkārši nākot uz darbu saņemt algu. Ja nu vienīgi komentārus raksta tādi, kas vispār nekur nekad nav strādājuši.

  2
  2
 6. un pie reizes – aptauju par Sliktāko darba devēju Bauskas novadā. Balansei 🙂

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.