Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība aicina pieteikties Ukrainas un Latvijas bērnu nometņu organizētājus

Bauskas novada pašvaldība izsludinājusi projektu konkursu Ukrainas un Latvijas bērnu nometņu organizēšanai, portālu informēja Bauskas novada domes jaunatnes nodaļas vadītāja Līga Briģe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa rezultātā tiks piešķirti līdzekļi nometņu rīkošanai biedrībām, nodibinājumiem, komersantiem un citiem ieinteresētajiem pakalpojumu sniedzējiem.

Nometņu mērķis ir nodrošināt atbalstu Ukrainas bērnu un jauniešu socializācijai un psihoemocionālajai labbūtībai, kā arī latviešu valodas praktizēšanai un prasmju pilnveidei, komunicējot un sadarbojoties gan savā starpā, gan ar Latvijas bērniem un jauniešiem.

Nometņu rīkotājiem piedāvājumi jāiesniedz līdz 21. jūlijam. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 31. jūlijā. Nometnes plānots organizēt laika posmā no 1. augusta līdz 31. septembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa nosacījumi paredz, ka nometnē 50% jābūt Bauskas novada pašvaldības teritorijā izmitinātiem Ukrainas iedzīvotāju bērniem un jauniešiem, 50% jābūt Bauskas novada skolēniem no 1. līdz 12. klasei, bet ne vecākiem par 18 gadiem. 

L. Briģe precizē, ka projektu “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” īsteno Valsts izglītības satura centrs un Bauskas novada pašvaldība. Šogad piešķirtā finansējuma apjoms ir 21 065 eiro. Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Foto: Nometne Bauskas novadā tika rīkota arī pagājušajā gadā. Īslīces kultūras namā deviņiem ukraiņu un 15 latviešu bērniem nometni organizēja biedrība “Laiks jauniešiem”. (foto no arhīva)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.