Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība pārņems īpašumu Iecavā, Rīgas ielā 18A

Bauskas novada dome nolēma pārņemt bez atlīdzības Bauskas novada pašvaldības īpašumā uz Latvijas valsts vārda Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas personā Zemesgrāmatā nostiprināto īpašumu Rīgas ielā 18A Iecavā, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiek minēts, ka īpašums sastāv no zemes vienības 0,2292 ha platībā un divām ēkām – ugunsdzēsēju depo un garāžas. Tā kā ugunsdzēsēju glābēju vajadzībām ir uzbūvēta jauna ēka Iecavā, šīs telpas atbrīvotas.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālisti skaidro, ka pašlaik blakus esošajos pašvaldības īpašumos – Rīgas ielā 18B un Rīgas ielā 18C – atrodas nodarbinātības koordinatora (nodarbina arī probācijas klientus) darba telpas un instrumentu noliktavas. Telpās arī tiek uzglabāts ar Iecavas pilsētas un pagasta teritorijas uzturēšanu un labiekārtošanu saistītais darba aprīkojums un tehnika.

Pašlaik teritorijas apsaimniekošanā iesaistītā tehnika ir izvietota trīs dažādās vietās Iecavas pilsētā, kas apgrūtina darbu koordinēšanu. Telpas Rīgas ielā 18A nodrošinās iespēju nepieciešamo tehniku glabāt vienkopus un darbus organizēt operatīvāk, paskaidro pašvaldībā.

Ugunsdzēsēju vecais depo, kurā knapi varēja iebraukt auto, Rīgas ielā 18A Iecavā, nu tiks izmantots pašvaldības vajadzībām.
Iecavas posteņa ugunsdzēsēji glābēji turpmāk strādās jaunajā ēkā, kur plašas telpas un durvis arī ugunsdzēsēju auto garāžām. Foto – Ivars Bogdanovs, no “Bauskas Dzīves” arhīva.

Titulattēls: no bauskasnovads.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.