Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Bauskas novada pašvaldība sludinās konkursu uz juridiskā un iepirkuma departamenta vadītāja vietu

Iekšlietu ministra Māra Kučinska (AS) biroju kopš janvāra sākuma vada Eva Upīte, kura līdz šim bija Bauskas novada  domes juridisko un iepirkumu departamenta vadītāja. Bauskas novada domē informēja, ka tuvāko nedēļu laikā uz vakanto amatu tiks sludināts konkurss.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz brīdim, kad konkursā tiks atrasts jauns pašvaldības juridiskā un iepirkuma departamenta vadītājs, minētais departaments būs administrācijas vadītāja Edgara Paiča pārraudzībā.

Bauskas novada domē precizēja, ka E. Upīte nolīgtos darba pienākumus Bauskas novada administrācijā veica no 2020. gada 14. janvāra. Pašvaldība E.Upīti raksturoja kā profesionālu, atbildīgu un lojālu darbinieci, kura ir atbildīgi veikusi savus amata pienākumus, lai kopīgi veicinātu visa Bauskas novada pašvaldības attīstību.

E. Upīte “Bauskas Dzīvei” iepriekš apliecināja, ka Bauskas novada juridiskais un iepirkumu departaments sevī ietver spēcīgus un zinošus juristus, tāpēc uzskata, ka darbs tiks turpināts ļoti profesionālā līmenī. “Kolēģi ir zinoši, ieinteresēti un uz attīstību vērsti, kas vienmēr rūpēsies par tiesiskumu.

Arī domes sēžu darbs ir kļuvis konstruktīvāks un saturīgāks, vairs nevienam nav jāuzklausa deputātu pazemojumi, kā tas bija iepriekšējā sasaukumā, kad divi deputāti gānīja darbiniekus, bet var konstruktīvi runāt par problēmām un izskatāmajiem jautājumiem.  Kopējā atmosfēra ir laba un profesionāla,” vērtēja E. Upīte.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (16)

 1. apmēram pirms pāris gadiem tolaik domes priekšsēdētājs Jātnieks ar manis iesniegtiem dokumentiem rokās ātrā gaitā devās pie juridiskā departamenta vadītājas Upītes, vēloties tur noskaidrot, kas un kā. Pagājuši gadi, vairs savos amatos ne Jātnieka ne Upītes, ne atbildes, ne dokumentu, laikam noilgums?

  35
 2. Feldmanis, Upīte…. vēl kāds…
  Darbinieki pašvaldībā biežī mainās.. rodas sajūta, ka dreifējam uz plosta un tie, kuri prot peldēt, lec ārā un peld. Pārējiem priekšā aizbergs, tas ir, vēlēšanas.

  31
 3. Novada auļotājs savulaik partejiski iekārtoja Kučinska birojnieci amatā, tā teikt pārlaist “grūtos laikus”, bet te lojālajai darbiniecei trauma 🙂

  21
  6
 4. Kundzītei ir liela dūša, satiku sanāksmē. Pašvaldībām ir valdībā savs advokāts! Bauskas novadu dedzīgi aisztāvēja.

  2
  18
 5. Kādu konkursu? Taču pēdējos amatos vienkārši “ieliek” tāpat, bez konkursa. Jo redz, neesot , kas pretendē. Bet tas, ka ļoti daudzi pamet darbu -gan ir nopietns signāls vadībai. Vajadzētu padomāt un pārdomāt, kas par iemeslu. Jo aiziet arī labi un profesionāli speciālisti.

  30
  2
 6. Tāpēc jau pamet darbu, ka arvien vairāk dominē neskaidrība, ir visas jomas aptverošs bardaks un darba organizācijas sistēmas nav vispār….

  27
  1
 7. Optimizētāji formāli noimitēs un ar sev tīkamu farsu iebīdīs tagadējo p.i.

  22
  1
 8. no 2022.gada vasaras nav spējīgi saukt pie AAL noteiktās atbildības milzīga melna kaukāza suna īpašnieku, briesmīgais suns nepieskatīts brīvi skraida pa namu pagalmiem bērnu laukumiem visi papīri administratīvajā komisijā bez izskatīšanas pelē.

  14
 9. Cienījamā aizbēdzēja nevis nostrādāja no 2020. gada, bet aizņēma vietu formāli, jo atradās attaisnotā prombūtnē. Tātad pašvaldībai”‘ lieliski ” veicās bez departamenta vadītājas, līdz ar to secināms, ka nekāds zaudējums novadam nav radies, iespējams kaitējums, melojot kopienai……, cik neaizvietojama persona. Pilnībā atbalstāms viedoklis, ka amata vietas ir radītas formāli, kā, piemēram, kā var būt nodaļas vadītājs, kur 1-2 darbinieki vai tikai vadītājs, jeb kā Dzimtsarakstu nodaļā visi nodaļas vadītājas vietnieki. Kur vēl labāk?
  Par jaunā logo ieceri- tēlu rada profesionāli darbinieki, kas profesionāli veic savus pienākumus visu kopienas cilvēku interesēs nevis savās interesēs, aizņemot vietu pašvaldības amatos, imitējot darbību, kas saprotama tikai viņiem pašiem.

  23
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.