Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldība Uzņēmumu reģistram ierāda jaunas telpas Bauskā

Uz jaunām telpām Bauskā pārcēlusies Uzņēmumu reģistra (UR) Bauskas reģionālā nodaļa. Līdz šim 12 gadus tā atradās Bauskā, Katoļu ielā 3, bet no aprīļa UR Bauskā meklējams Uzvaras ielā 3.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma reģistra pārstāve Dace Zitmane atklāja, ka Bauskas novada pašvaldībai telpas Katoļu ielā 3 bija nepieciešamas pašu vajadzībām, vietvara lūdza tās atbrīvot, piedāvājot jaunas nomas platības Uzvaras ielā. “Lai arī telpu nomas maksa (3,60 EUR bez PVN par kvadrātmetru) ir lielāka, tomēr ņemot vērā, ka platība ir mazāka, izmaksas ir samazinājušās par 37%. Sarunu laikā tikām arī informēti, ka pēc diviem gadiem ir plānota telpu pārbūve, taču tā kā Uzņēmumu reģistrā attālinātais darbs kļūst arvien izplatītāks, tad tuvojoties līguma termiņa beigām, tiks izskatīts jautājums par jaunu telpu nepieciešamību,” teic D. Zitmane.

Viņa paskaidro, ka jau kopš 2020. gada Uzņēmumu reģistra reģionu darbinieki faktiski strādā attālināti. “Covid-19” ierobežojumu rezultātā iestāde slēdza klientu apkalpošanu klātienē visā Latvijā, pārejot uz kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanu digitāli. D. Zitmane norāda, ka par efektīvāko risinājumu attiecībā uz darbaspēka izvietošanu reģionos UR lems, ņemot vērā, kā nākotnē attīstīsies koncepcija par valsts iestāžu kopstrādes telpām reģionos.

Bauskas novada domes izpilddirektors Ivars Romānovs atzina, ka šajā gadījumā bijusi abpusēja ieinteresētība. Pašvaldībai vajadzīgas brīvas telpas, bet Uzņēmumu reģistram esošās telpas bija par plašu un netika lietderīgi izmantotas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Divu mēnešu laikā tika komunicēts un rasts risinājums, piedāvājot nomai telpas Uzvaras ielā 3. Jāmin, ka šobrīd Bauskas novada administrācijas vadītājs Edgars Paičs veic pašvaldības telpu noslodžu izvērtējumu un pārstrukturizēšanu. Mums ir nepieciešamība kaut kur izvietot Bauskas apvienības pārvaldi, tāpat jāizanalizē izglītības nodaļas vajadzības un faktiskā telpu noslodze.  Tas ir process pie kura mēs strādājam un pagaidām pateikt, kas kurā vietā atradīsies, nav iespējams,” teic I. Romānovs.

Viņš atzīmē, ka šobrīd projektēšana norit  gan Bauskas novada administrācijas ēkas Uzvaras ielā 1, gan arī ēkas Uzvaras ielā 3 pārbūvei.  “Diezgan sarežģīts skats uz nākotni, jo rūpīgi jāizvērtē, kā pašvaldības darbu vislabāk noorganizēt,” tā I. Romānovs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Nezin kāpēc Aleksandrs un Jānis varēja ar darbiem tikt galā, palielam, divatā, savukārt Līga ar Daci audzē štatus un tāpat īsti netiek galā… Kompetences trūkums jākompensē ar padoto skaitu uz kuriem varēs, ko novelt…

  2. No rakstītā izriet, ka agrākās kompartijas mājas pielāgošana bibliotēkas vajadzībām Uzvaras ielā 3 sāksies ne ātrāk kā pēc diviem gadiem. Cik gadus jūs muļļājat šo bibliotēkas lietu, politiskie gliemeži? 15 vai jau vairāk?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.