Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldības organizētais laivu brauciens tikai iecavniekiem vai visiem novada iedzīvotājiem?

Iecavas pilsētas un pagasta laivu braucienā mājaslapā «iecava.lv» ievietots aicinājums Iecavas apvienības pārvaldes iedzīvotājiem pieteikties laivu braucienam, kas norisināsies 17. jūnijā. «Bauskas Dzīves» lasītājus mulsinājis šāds paziņojums. Pirmkārt, kāpēc tikai tiem, kas «dzīvo» (vai tomēr strādā) pārvaldē; otrkārt, Iecava ir Bauskas novadā, pašvaldība un kopbudžets nu visam lielajam novadam viens, tad kāpēc šāda diskriminācija?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Bauskas Dzīve» sazinājās ar pasākuma rīkotāju, Iecavas apvienības pārvaldes sporta organizatoru Ivaru Jurbergu, lai noskaidrotu, vai laivu braucienā aicināti piedalīties tikai Iecavas apvienības iedzīvotāji vai jebkurš interesents.

«Laivu braucienā nevienam pasi neprasīšu, nav jau teikts, ka nevar pieteikties,» skaidro I. Jurbergs, «ir 30 vietas, kuri pirmie pieteiksies, tie arī brauks, nevienu ne pēc kādiem kritērijiem neizvēlas.» I. Jurbergs paskaidro, ka informācijā paustais, ka pasākums organizēts Iecavas apvienības pārvaldes iedzīvotājiem ir drīzāk teksta improvizācija, jo ar to bijis domāts, ka Iecavas apvienības pārvalde to rīko iedzīvotājiem. «Nevienam jau nav izsniegtas Iecavas vai Bauskas pases vai tamlīdzīgi,» viņš uzsver.

I. Jurbergs pastāsta, ka aktivitāte iepriekš tika organizēta veselības veicināšanas projektā un tas bija sadalīts divās trīsgadēs. «Pirmajā trīsgadē pasākums bija reizi gadā un bija kupli apmeklēts,» stāsta I. Jurbergs, ««Covid-19» laikā aktivitātes nedrīkstēja rīkot, tāpēc tagad šo tradīciju mēģinām atdzīvināt.» Laivu brauciens ir paredzēts ģimenēm un iedzīvotājiem, lai pavadītu laiku veselīgi un aktīvi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mājaslapā ievietota informācija, ka dalībnieki laivu braucienam tiks reģistrēti rindas kārtībā pēc pieteikšanās dalībai. Dalībnieki līdz 13 gadu vecumam pasākumā var piedalīties tikai kopā ar vecākiem, dalībniekiem no 13 līdz 18 gadu vecumam jāiesniedz vecāku aizpildīta anketa. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, iedzīvotāji tiek aicināti aizpildīt pieteikšanās anketu par katru dalībnieku atsevišķi.

Pasākuma plāns:

– plkst. 9 – izbraukšana no Iecavas kultūras nama;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– plkst. 10.15 – 15.15 – laivošana pa Mēmeli;

– plkst. 15.15 – 16 pikniks/atpūta Kurmenes pagasta «Lutaušos»;

– plkst. 17 – atgriešanās Iecavā.

Iecavas apvienības pārvaldes vadītājs Normunds Vāvers apstiprina, ka pasākums finansēts no Iecavas apvienības pārvaldes budžeta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Nu te arī parādās centralizācija un decentralizācija. Cik saprotu, tad mazās pārvaldes ir tās, kuras īsteno lokālpolitiku vadoties no tā konkrētā reģiona iedzīvotāju interesēm. Tāds laivu brauciens manurāt ir skaidri un gaiši iecavniekiem un baušķenieki, kuri dzīvo pie Mēmeles varbūt gribēs braukt uz jūru, bet to tad risina Bauskas pārvalde. Tas nav nopietni, ka iecavniekam būtu jābrauc uz Bausku kāpt autobusā uz laivu braucienu, tāpēc, ka Bauska ir galvaspilsēta. Brauciens iecavniekiem, no Iecavas kultūras nama.

    5
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.