Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldību vadītāji Valsts prezidentam akcentē vietvarām būtiskākos jautājumus

Pirmdien, 27.martā, pašvaldību vadītāji tikās ar Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu, lai akcentētu pašvaldībām būtiskākos jautājumus un atskatītos uz pēdējo gadu izaicinājumiem dažādās valstiski nozīmīgās jomās, portālu informēja Latvijas Pašvaldību savienības pārstāve Liene Užule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa atklāja, ka tikšanās laikā ar uzrunu uzstājās Valsts prezidents E.Levits un Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdis Gints Kaminskis.

“Uzskatu par ļoti svarīgu regulāru dialogu starp valsti un pašvaldībām. No tā, kādus pamatus šobrīd liekam un kādus uzlabojumus veicam, būs atkarīga mūsu valsts nākotne,” norādīja E. Levits.

Valsts prezidents vēlējās pārrunāt ar pašvaldību vadītājiem investīciju piesaisti novadu attīstībai pēc Administratīvi teritoriālās reformas, Eiropas Savienības fondu līdzekļu jēgpilnu izmantošanu, novadu sadarbību tautsaimniecības izaugsmei, valsts un pašvaldību pakalpojumu kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem neatkarīgi no dzīves vietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat tika spriests, kā kāpināt atjaunīgās enerģijas daļu enerģētikas bilancē un pašvaldību atbildību civilās aizsardzības jomā.

Tika diskutēts par skolu tīkla sakārtošanu, kuras mērķim jābūt augstai izglītības kvalitātei ikkatram bērnam Latvijā.

Foto: Publicitātes foto

Nozīmīgākos akcentus par interesējošām tēmām klātesošajiem prezentēja LPS Reģionālās attīstības un sadarbības komitejas priekšsēdētājs, Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, Rīgas metropoles pašvaldību pārstāve, Ādažu novada domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone, LPS Izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja, Jelgavas valstspilsētas priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne un LPS Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis. 

Šodien, 27.martā, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks Rīgas pilī tikās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un pašvaldību vadītājiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pašvaldībās un kopīgu sarunu ceļā, meklētu risinājumus attīstībai svarīgās jomās. Foto: Ilmārs Znotiņš

Pasākumā piedalījās arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks un izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. “PAŠVALDĪBAS – NOZĪMĪGS PARTNERIS CĪŅĀ AR PANDĒMIJU (DALĪBA LĒMUMU PIEŅEMŠANĀ, PRIEKŠLIKUMI PAR IZMITINĀŠANU, VAKCINĀCIJAS CENTRIEM, AIZSARGLĪDZEKĻU IZPLATĪŠANU U.C.)” – šis t.sk. patika! Tā cīnījās – tā cīnījās – visi-visi pašvaldības iestāžu darbiniekie bija jāsadzen uz pašvaldības atbalstītajiem vakcinācijas centriem – skolotāji, sētnieki, pat tie, kas varēja strādāt attālināti (apdraudēja sabiedrību???) – galvenais, lai esam paklausīgi! HĀ! Prātīgākie ir prom no šiem veidojumiem! 🙂

    3
    0
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.