Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Pēc dažām darba dienām Stelpes pagasta nodaļas vadītājs amatu atstāj

Stelpes pagasta nodaļas vadītāja amatā 1. augustā darbu sākušais rīdzinieks Armands Ozols jau 6. augustā iesniedzis atlūgumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā «Bauskas Dzīvi» informē Gija Spula, pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste, Vecumnieku apvienības pārvalde  6. augustā saņēmusi iesniegumu no Armanda Ozola par atbrīvošanu no amata, pamatojoties uz Darba likuma 47 (1) pantu.

Šis pants savukārt skaidro, ka pārbaudes laikā darba devējam un darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu trīs dienas iepriekš. Darba devējam, uzteicot darba līgumu pārbaudes laikā, nav pienākums norādīt šāda uzteikuma iemeslu.

Darba attiecības tika izbeigtas 8. augustā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Stelpes pagasta nodaļas ēka. Foto – bauskasdzive.lv.

Pašlaik Stelpes pagasta nodaļas vadītājas pienākumus daļēji veic Vecumnieku apvienības pārvaldes vadītāja Dace Šileika un Stelpes pagasta nodaļas lietvede-kasiere Dace Stallīte. Pašvaldība rīkos atkārtotu konkursu, datums, kurā tiks izsludināts jauns konkurss uz Stelpes pagasta nodaļas vadītāja amata vietu, vēl tiks precizēts, pašlaik nav zināms, apliecina G. Spula.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka uz vakanto Stelpes pagasta nodaļas vadītāja amatu bija pieteicies tikai viens pretendents. Pēc darba intervijas komisija pieņēma lēmumu, ka kandidāts atbilst tam, lai veiktu darba pienākumus. G. Spula norādīja, ka komisija vērtēja kandidāta izglītību, iepriekšējo darba pieredzi, profesionālās prasmes un zināšanas, kā arī personības iezīmes. Armands Ozols ieguvis augstākās profesionālās izglītības diplomu Latvijas Lauksaimniecības universitātē, viņš atzinis, ka līdzšinējā darba pieredze un izglītība atbilst konkursā izvirzītajām prasībām – viņam esot izpratne par pašvaldības pakalpojumiem, pieredze darbam lielā kolektīvā. Ir zināšanas par normatīvajiem aktiem, kas reglamentē pašvaldības darbu un spēja tajos orientēties, spējot patstāvīgi organizēt darbu, pieņemt lēmumus, noteikt prioritātes, esot teicamas saskarsmes un komunikācijas prasmes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (11)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.