Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Piektdien mācību gadu sāk Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi

Jaunais mācību gads piektdien, 2.septembrī, tika ieskandināts Bauskas Mūzikas un mākslas skolā (BMMS) –  vispirms Mākslas nodaļā, kur šogad pirmklasnieku skaits līdzīgs ar absolventu skaitu, pēc tam Mūzikas nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
BMMS Mākslas nodaļas pirmās klases audzēkņi un pedagogi. Foto – Ivars Bogdanovs

«Labdien, audzēkņi, jaunie mākslinieki, vecāki, skolotāji un ciemiņi – visi mūsējie,» uzrunā sacīja Bauskas Mūzikas un mākslas skolas direktore Anita Velmunska, «mācību gada sākums ir brīnišķīgs atskaites punkts, lai uzsāktu ko jaunu, papildinātu jau zināmo, pieliktu jaunas krāsas, apgūtu jaunus apvāršņus un meklētu jaunas atbildes. Dzīve ir tik krāsaina, cik paši to vēlamies!»

«Bauskas Dzīve» apmeklēja jaunā mācību gada ieskaņas sarīkojumu Mākslas nodaļā. Šoruden ir sākusies BMMS 33. sezona, un šogad savu talantu mākslā attīstīs 124 audzēkņi, no kuriem 23 bērni sāks mācības pirmajā klasē, bet 24 pavasarī jau būs absolventi.

«Esam bijuši bagāti, dažādi un līkloču ceļu gājēji, bet tas vienmēr ir bijis uz attīstību,» atzina A. Velmunska, «daudzi slaveni mākslinieki savu ceļu mākslā ir sākuši Bauskā ar nedrošiem otas triepieniem, un šī ir skola, kur audzēkņi ar saviem skolotājiem ir draugi, sadarbības partneri. Skolotājiem vienmēr rūp tas, kā audzēknis parādīs sevi konkursos, kā atspoguļos savas idejas mākslas darbā, un kā tas no nedrošas sagatavošanas klases darbiņa pārtaps diplomdarbā.»

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma laikā direktore uzslavēja un izteica atzinības pērnā gada absolventiem, kuri sevi ir pierādījuši sasniegumos un saņēmuši Bauskas novada pašvaldības stipendijas.

Jaunā mācību gada atklāšanas pasākuma laikā uzstājās audzēkņi no Mūzikas nodaļas, kur ar izpildītu dziesmu klātesošos priecēja Paula Patrīcija, bet ar saksofona spēli – Evelīna. Skaņdarbu flautām izpildīja Evelīna un Lauma.

Pēcāk visi pirmklasnieki tika iepazīstināti ar pasniedzēju Aināru Pastoru, kurš būs 1. A klases skolotājs. 1. B klases audzinātājabūs Mārīte Šulce. Jaunie mākslinieki kā dāvanu no BMMS saņēma Mākslas nodaļas darbu krājumu, kuri tapuši dažādos plenēros un nodarbībās, kā arī savu pirmo krāsu paleti, kura noderēs praktiskajās nodarbībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības Mākslas nodaļā šogad sāks arī Eļizaveta no Ukrainas.

«Novēlu visiem aizrautīgu, radošu un krāsainu jauno mācību gadu,» audzēkņiem novēlēja A. Velmunska, «ziema būs barga, bet mēs visi izdzīvosim un izturēsim!»

Pēc pasākuma oficiālās daļas norisinājās vecāku sapulce un jauno audzēkņu ekskursija BMMS telpās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.