Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Plāno aktivitātes Latvijas jauniešu galvaspilsētā – Bauskas novadā

Trešdienas, 5. oktobra, pēcpusdienā Bauskas jauniešu iniciatīvu telpā sapulcējās 19 aktīvi, radoši un darbīgi jaunieši, lai izzinātu vēlmes un redzējumu par to, kas un kā būtu jārīko, lai īstenotu Bauskas novada kā Latvijas jauniešu galvaspilsētas konceptu 2023. gadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada jaunatnes lietu speciālists Gints Jankovskis apzināja sanākušo vēlmes un idejas nākamajam, 2023. gadam Bauskas novadā, kas pasludināts par Latvijas jauniešu galvaspilsētu. G. Jankovskis uzsvēra, ka darba komandām jābūt katrā Bauskas novada apvienības pārvaldē – arī Iecavā, Rundālē un Vecumniekos, nevis tikai Bauskā.

Viena no idejām, ko jaunieši vēlas attīstīt, ir jauniešu televīzija, kuru biedrība «Laiks jauniešiem» praktizējusi jau līdz šim. Šogad televīzijas pārraides plāno attīstīt un realizēt augstākā līmenī, iesaistot darbībā vairākus jauniešus, lai veidotu dažādus sižetus, stāstus, apskatus no pasākumiem, ciemošanās reizēm dažādās vietās un tamlīdzīgi.

Foto: Airika Balode

Lai 2023. gada augustā veiksmīgi aizvadītu Jauniešu festivālu, kurā tiks paziņota «Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2024», ir jāiegulda milzu darbs. G. Jankovskis iecerējis iesaistīt brīvprātīgos, kuri ir gatavi piedalīties festivāla rīkošanā ne tikai pasākuma dienā, bet arī sagatavošanās procesā līdz tam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Pašlaik mērķis ir izveidot darba komandu, kurai jāsāk strādāt jau tūlīt, kaut vai stundu nedēļā,» tā G. Jankovskis, «padomājiet, ko jūs gribētu darīt – strādāt ar sociālajiem tīkliem, palīdzēt komunicēt ar mūziķiem vai ko citu!» Lai izveidotu veiksmīgu un piepildītu pasākumu, ir nepieciešams daudz darbaroku, un visiem pienākumu veicējiem ir liela nozīme festivāla veidošanā. G. Jankovskis akcentē arī to, ka pasākums ir jāorganizē tā, lai viss norises laiks būtu piepildīts, kā arī, lai jaunākajiem pasākuma apmeklētājiem būtu, ko darīt.

Pārrunājot dažādas nianses par plānoto festivālu un citiem paredzētajiem notikumiem, aizritēja produktīvām sarunām piepildīta stunda. Pēc sarunas jaunieši devās prom ar G. Jankovska uzdotu mājas darbu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Kā vienu no prioritātem būtu sākt skaidrot jauniešiem ,par veselīgs dzīves stilu,pareizu uzturu un organizet kadas aktivitātes. Diemžēl pavērojot daudziem ir problēmas (apvēlušies un aptaukojusies ).Tā ir diemžel šodienas realitāte netikai jauniešu vidū,taču jauniešiem ar to būtu vieglāk cīnities un būt labam piemēram

    9
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.