Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Rosmes bibliotēkā aicina cieminiekus uz tikšanos Dzejas dienu ieskaņās

Iecavas pagasta Rosmē pēc neliela pārtraukuma augustā ir atsākusi darboties bibliotēka, kurā lasītājus tagad gaida jaunā bibliotēkas vadītāja Gunta Dombrovska, informē Iecavas apvienībā. Bibliotekāre jau ceturtdien, 8. septembrī, plkst. 18 gaida iedzīvotājus uz pirmo kopīgo sarunu vakaru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Rosmes bibliotēkā. Attēls no iecava.lv

G. Dombrovsku daudzi zina kā tradicionālās kultūras, izglītības un amatniecības biedrības «Jumala» vadītāju; ne tik sen – pirms Jāņiem, viņa bija sarīkojusi ielīgošanas pasākumu Iecavas pagastā – Dzimtmisas muižas ābeļdārzā.

Kā raksta iecava.lv, Guntai šī ir atgriešanās grāmatu valstībā; viņai ir ilggadēja bibliotekāres darba pieredze Rīgas centrālās bibliotēkas struktūrās. Sākot darba gaitas Rosmē, priekšā vēl iepazīšanās periods ar bibliotēku un vietējiem iedzīvotājiem.

Lai  labāk iepazītu ciema ļaudis, viņu intereses, ieteikumus, kā bibliotēkai darboties, G. Dombrovska iecerējusi ceturtdien, 8.septembrī, Rosmes bibliotēkā rīkot tikšanās, iepazīšanās un sarunu vakaru, kurā ļoti gaida vietējos iedzīvotājus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa «Bauskas Dzīvei» vēsta: «Dzejas dienu ieskaņu atzīmēsim Rosmes bibliotēkā, kur 8. septembrī plkst. 18 notiks tikšanās un sarunu vakars «Dzejas dienas nāk». Tikšanās dalībnieki – rosmēnieši un citi tuvienes un varbūt arī tālāko ciemu iedzīvotāji un literatūras un dzejas draugi tiek aicināti uz sarunu par dzeju. Lai dzeja ir mūsu tikšanās pirmais vadmotīvs!»

Ja vēlēsies, katrs tikšanās dalībnieks tiek aicināts nolasīt kādu sev tuvu dzeju, pastāstīt par savā dzīvē svarīgu dzejnieku un par viņa  daiļradi. Sarunās tiek gaidīti arī ieteikumi par to, kādu vēlētos redzēt Rosmes bibliotēku un tās grāmatu un periodisko izdevumu krājumu turpmāk. «Izstāstīšu savas ieceres un uzklausīšu rosmēniešu vēlmes un intereses,» teic. G. Dombrovska.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.