Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Rundāles pilī godinās Latvijas labākos darbā ar jaunatni

Šodien, 7. decembrī, no plkst. 15 Rundāles pilī norisināsies konkursa «Labākais darbā ar jaunatni 2023» svinīgā apbalvošanas ceremonija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotais konkurss «Labākais darbā ar jaunatni» šogad norisināsies jau devīto reizi. Balvu pasniegšana tiek rīkota un apbalvošanas tiešraide tiks translēta no «Latvijas Jauniešu galvaspilsētas – 2023» – Rundāles pils Bauskas novadā.

Uzvarētāji noteikti astoņās kategorijās – «Iedvesmas dzirksts», «Labākais starts», «Straujākais lēciens», «Līdzdalības stiprinātājs», «Veiksmīgākais projekts», «Drosmīgākais projekts», «Viedais atbalsts» un «Jauniešiem draudzīga vide», informē IZM komunikācijas nodaļā. Ministrijā precizē, ka visvairāk pieteikumu šogad – 21 – saņemti kategorijā «Iedvesmas dzirksts», kurai varēja pieteikt personas, kuras iedvesmojušas jauniešus un veicinājušas darba ar jaunatni attīstību un darbojas jomā ilgāk par diviem gadiem.

Trīs pieteikumi tika noraidīti, jo pretendenti neatbilda konkursa atbilstības vērtēšanas kritērijiem, bet kopumā tika izvērtēti 69 pieteikumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kategorijās izvirzītos nominantus IZM līdz apbalvošanas ceremonijas norisei neatklāj. No neoficiāliem avotiem «Bauskas Dzīvei» zināms, ka viņu vidū ir arī jaunatnes darba līderi no Bauskas novada.

Konkursu organizē IZM sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, biedrību «Latvijas Pašvaldību savienība» un biedrību «Latvijas Jaunatnes padome», savukārt apbalvošanas ceremonija tiek organizēta sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību, kura šajā gadā ieguvusi titulu «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2023».

Konkursa mērķis ir izteikt ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jaunatnes organizācijām un biedrībām un nodibinājumiem, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, kā arī popularizēt darba ar jaunatni nozīmi un turpināt aizsākto tradīciju. Apbalvošanas ceremonijas tiešraidi būs iespējams redzēt organizācijas «Jaunatnes lietas» «Facebook» lapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.