Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Saeimas deputāts Bauskā un Vecumniekos uzklausa iedzīvotājus: visvairāk sūdzas par sliktajiem ceļiem

Pagājušajā nedēļā Saeimas deputāts baušķenieks Arnolds Jātnieks (NA-TB/LNNK) sācis izbraukuma tikšanās ar iedzīvotājiem, ko sola turpināt. Piektdien, 27. janvārī, uz sarunu ar A. Jātnieku Bauskā bija ieradušies seši apmeklētāji, savukārt Vecumniekos – četri interesenti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā Saeimas deputāts atklāj «Bauskas Dzīvei», vairākas problēmas esot tādas, kas ir vietējās pašvaldības kompetencē, kur pietrūcis saprotošas un atbalstošas komunikācijas. Piemēram, Biržu ielā Bauskā applūstot kādas mājas pagalms, jo kaimiņi aizbēruši grāvi. Ar pašvaldību netiekot skaidrībā, kas un kam būtu darāms. Iekšējā komunikācija pašvaldības teritorijā vairākiem neesot saprotama – kur vērsties, no kā sagaidīt galīgo atbildi.

Citiem bijušas neskaidrības «Rail Baltica» dzelzceļa izbūvei nepieciešamās zemes atsavināšanas procesā, A. Jātnieks palīdzējis ar kontaktu sameklēšanu.

Visvairāk nācies uzklausīt pārmetumus un jautājumus par sliktajiem ceļiem laukos. «Pats braucu no Bauskas uz Vecumniekiem piektdien, ceļš bija tik slidens, ka nepārsniedzu ātrumu 40 kilometrus stundā,» teic Saeimas deputāts. Uz tikšanos ieradies kāds vīrs, kurš visu mūžu strādā par šoferi un atzinis – ceļi kā bijuši slikti pirms vairākiem desmitiem gadu, tā tie neizbraucami ir joprojām. Mainās varas, valdības, bet ceļi nemainās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Vai tiešām līdz mūža nogalei tā arī nesagaidīšu, ka laukos var auto vadīt pa normālu ceļu?» rūgtuma pilns bijis viņa jautājums. A. Jātnieks uzskata, ka valdību maiņas gadu gaitā solījumus šajā nozarē «atstāj pusceļā», cik viņš spēšot, tik iestāšoties par lauku ceļu sakārtošanu.

A. Jātnieks apņēmies padziļināti interesēties un risināt problēmu par Izglītības un zinātnes ministrijas skolām piegādātajiem datoriem, kuri nav izmantojami dažādu problēmu dēļ.

Vecumniekos deputāts uzklausījis arī pateicības par sporta halles uzcelšanu Skaistkalnē, kā arī par to, ka Vecumnieku Jaunajā ezerā beidzot ieplūdināts ūdens.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saeimas deputātiem ir speciāli paredzētas piektdienas, kad nekas cits netiek plānots, lai varētu tikties ar vēlētājiem. A. Jātnieks atklāja, ka iecerējis Bauskas novadu apmeklēt katra mēneša pirmajā un pēdējā piektdienā. Plānotas tikšanās gan Bauskā, gan Iecavā, gan Vecumniekos un citviet. Kādreiz tikšanās varētu arī nenotikt, ja, piemēram, jāpiedalās Baltijas Asamblejas (BA) darbā, jo viņš ir ievēlēts BA Latvijas delegācijas sastāvā.

Foto: Uldis Varnevičs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Formāla ūsu atrādīšana baušķniekiem. Vai kāds (izņemot partijbiedrus un radus) arī tir aizgāja ūsas lūkot?

  8
  8
 2. Oij, soryy – skatījos uz ūsām un nepamanīju, ka Bauskā seši, un Vecumniekos četri. Sola turpināt? Tak bezjēga – kam viņš vajadzīgs?

  7
  6
 3. Nu pag, pag. Varbūt tomēr, pirms norakt/noapsaukāt pagaldē, deputātam jādod iespēja pierādīt, ka viņš nav tāds pliks pašlabuma meklētājs kā tas iepriekš uzplaukušais jaunais censonis?

  6
  6
 4. Uzklausīja un nosmejas, tā arī nespējot saprast, ka jeb kuras v. ekonom. Attist. Pamata ir ceļi…

 5. Pārlasīju rakstu nu k. Ieteiktu vairāk pabraukāt pa bauskas novada grunts un nevis grants ceļiem…tikai muldēšana…nekas nav ticis darīts un arī netiks darīts….

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.