Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sāk darbu „Bauskas novada komunālservisa” klientu apkalpošanas tālrunis

Darbu uzsācis uzņēmuma SIA „Bauskas novada komunālserviss” vienotais klientu apkalpošanas nodaļas tālrunis 8889. Zvans uz tālruni ir bezmaksas, portālu informēja Bauskas novada domē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zvanot uz šo numuru, klienti var iesniegt skaitītāju rādījumus, saņemt atbildi uz jautājumiem par rēķinu apmaksu, pieteikt pakalpojumus un saņemt konsultanta atbildi par pakalpojumu. Vienotais tālruņa numurs paredzēts arī saziņai par avārijas situācijām ārpus darba laika.

Bauskas novada domē paskaidroja, ka pagaidām šī kārtība paredzēta SIA “Bauskas novada komunālserviss” ( iepriekš SIA “Bauskas ūdens”, atgādināsim, ka 8. maijā stājās spēkā Latvijas Uzņēmumu reģistra lēmums, par izmaiņu veikšanu Bauskas novada  kapitālsabiedrības SIA „Bauskas ūdens” statūtos, mainot uzņēmuma nosaukumu no SIA „Bauskas ūdens” uz SIA „Bauskas novada komunālserviss”) klientiem.

Līdz šim informācijas apmaiņa notika tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformā Bill.me. Vai tā tiks izmantota turpmāk, pašvaldība sola informēt nākamajā nedēļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārējo pašvaldības kapitālsabiedrību klientiem līdz pat 31.augustam nekas nemainās – tie piesaka pakalpojumus, nodod skaitītāju rādījumus vai sniedz informāciju par avārijām tai kapitālsabiedrībai, kura līdz šim ir nodrošinājusi komunālos pakalpojumus.

Savukārt no šī gada 1.septembra komunālo pakalpojumu sniegšanu visā Bauskas novadā pārņem SIA “Bauskas novada komunālserviss”, un tad gan vienotais klientu tālruņa numurs 8889 būs paredzēts visiem Bauskas novada iedzīvotājiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Jā, Bill.me jau otro dienu nedarbojas, saka pamēģiniet vēlāk. Nu sanāk to debilo Bill.me ir aizklapējuši ciet, bet kāpēc vispār tādu stulbu sistēmu vajadzēja izvēlēties?

  18
  1
 2. Tātad Visu bijušo kapitālsabiedrību kontu īpašnieks būs BNK, līdz ar to savu izrakstīto rēķinu par siltumu Iecavā varu maksāt, nu jau uz bijušo kapitālsabiedrību jebkuru no kontiem, ideālā variantā uz vairākiem…Bauskas siltums, Vides serviss, Dzīvokļu komunālā saimniecība…

 3. Visa veida veida centralizācija veicina lielāku bardaku,jo lielāks kantoris jo “lētāki rēķini” un “atkatiem ” taču nauda arī jāatliek,skumīgi!!!

  10
  1
 4. Jo lielāka kompānija, jo vieglāk būs zagt
  Taisnība novadniekam
  Visu izputināt ,tāds bija mērķis ,lai tikai eksistētu pusizputējusī Bauska, pārējie tikai naudas devēji ,Iecava kā pilsēta Bauskas darboņiem eksistē tikai kā naudas devēja.
  Telpas tagad stāvēs pustukšas ,jo viss tagad Bauskā
  Vecumnieki arī neskaitās ,ā varbūt vēl Pilsrundāle ,bet tā jau okmaņa izredzētā.
  Skumji.

  10
  1
 5. Viss normāli. Nesaprotu tikai kāpēc vajadzēja izputināt KUKus, kāpēc vajadzēja rajonu vietā veidot kaut kādus mikronovadus, kāpēc to visu tagad atlika pa daļai atpakaļ? Tik tiešām židmaņu, šķēlistu, ierāvēju valstele. Skaties no malas un ne vella nesaproti kas tavā zemē notiek.
  Jo lielāka anštalte jo vieglāk pārvaldāma, ar mazākiem resursiem un caurskatāmāka. Jo vairāk “sīkpiržu” jo vairāk štatu, samudžinātības u.t.t.

 6. Visu atdot urbāņiem, visu likvidēt! Ņemt piemēru no viltīgajiem elektriķiem- uztaisīt milzu braukāšanu pa rajonu un iekasēt par pārvadi-nobrauktajiem kilometriem vairāk kā par darbu. Darbu jzcenojumu pēc skandināvijas biržas cenām, kā Norvēģijā. Un mēs jūs atkal ievēlēsim…

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.