Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sāksies kandidātu izvirzīšana darbam Bauskas novada vēlēšanu iecirkņu komisijās

Bauskas novada Vēlēšanu komisija izsludinājusi vēlēšanu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanos 14. Saeimas vēlēšanām, kas norisināsies 2022.gada 1. oktobrī, portālu informēja Bauskas novada Vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Juris Gailis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novadā darbosies 23 vēlēšanu iecirkņi, katra vēlēšanu iecirkņa darbības nodrošināšanai ir nepieciešama komisija  septiņu locekļu sastāvā.

J. Gailis paskaidroja, ka pārstāvjus iecirkņu komisijās izvirzīt un pieteikt ir tiesības reģistrētajām politiskajām partijām vai to apvienībām, ne mazāk kā desmit vēlētājiem jeb vēlētāju grupai vai Bauskas novada vēlēšanu komisijas loceklim.

Šim darbam var pieteikt ikvienu vēlētāju ar vismaz vispārējo vidējo izglītību, kurš prot latviešu valodu, nav pieteikts par deputāta kandidātu vai nav pilnvarotā persona kandidātu saraksta iesniegšanai, kā arī nav Eiropas Parlamenta, Saeimas, novada domes deputāts un nav citas vēlēšanu komisijas vai citas iecirkņa komisijas loceklis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikums sagatavojams uz veidlapas, kas ir atrodama Centrālās vēlēšanu komisijas tīmekļvietnē “www.cvk.lv” un arī Bauskas novada pašvaldības tīmekļvietnē “www.bauska.lv“.

Pieteikumi jāiesniedz no 18.jūlija līdz 12.augustam klātienē Bauskas novada Vēlēšanu komisijai Uzvaras ielā 1, Bauskā, 2.stāvā, 228.kabinetā vai nododot Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, vai atsūtot pa pastu. Pieteikumu, kas parakstīts ar drošiem elektroniskiem parakstiem, jānosūta uz e-pastu: velesanas@bauska.lv .

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

  1. pārstāvjus iecirkņu komisijās izvirzīt un pieteikt ir tiesības reģistrētajām politiskajām partijām vai to apvienībām, ne mazāk kā desmit vēlētājiem jeb vēlētāju grupai vai Bauskas novada vēlēšanu komisijas loceklim. – kur problēma? Atrodi 10 vēlētājus, kas Tevi piesaka un uz priekšu – varēsi izbaudīt piepelnīšanos.

    1
    4
  2. Jā, vari stāstīt par desmit vēlētājiem, kuru atbalsts jāsavāc utt, tā sisēma nestrādā! Pie pelnīšanas tiek pielaisti tikai savējie!

  3. Par ko balsot???????.. neredzu nevienu… visi kā viens solīs zelta kalnus… gala rezultātā mums visiem makaronus uz ausīm uzkārās..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.