Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sākta Bauskas novada jaunā teritorijas plānojuma izstrāde

Sākta Bauskas novada jaunā teritorijas plānojuma izstrāde, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstrādes process paredzēts līdz 2024.gada beigām.

Pašvaldība aicina iedzīvotājus, uzņēmējus un citus nekustamo īpašumu īpašniekus vai tiesiskos lietotājus sniegt savus priekšlikumus iecerēm un nepieciešamajām izmaiņām jau dokumenta izstrādes sākuma posmā.

Iesniegumu ar saviem priekšlikumiem, ierosinājumiem un ieteikumiem, var iesniegt dažādos veidos: elektroniski, sūtot uz e-pastu “pasts@bauska.lv”; pa pastu uz adresi Uzvaras iela 1, Bauska, vai iesniedzot pašvaldības klientu apkalpošanas centros.

Publiskās apspriešanas laikā iesniegumu būs iespējams iesniegt elektroniski, izmantojot Valsts vienoto ģeotelpiskās informācijas portālu “www.geolatvija.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (7)

 1. ūdeni laikus pienesiet šiem plānojuma izstrādātājiem un galvenais neaizmirstiet prēmijas mākoņu stūmējiem

  16
 2. Ir uzradušies kādi biezie, kurus vecā plānojuma ” iemaukti” neapmierina? Vai arī ir atklājies iepriekšējo plānotāju stulbums? Vai vienkārši vara ir mainījusies? Kāpēc ir jāpārplāno?

  16
 3. tie “iemaukti” ko paredz mākoņos rakstītais plānojums ir vien priekš nabaga, kurš nespēj maksāt, lai veiktu kārtējos grozījumus esošajā un plānotajā plānojumā. Ka tādi plānojumi ir vien papīru rakstīšanas un cilvēku nodarbināšanas pēc ir redzams jau iepriekšējos plānojumos. Kā tad ar tiem industriālā parka plānojumiem, jau gadiem neredz nevienu ieinteresēto uz par miljoniem jau attīstīto teritoriju. Un kā ar zirglietu un būvmateriālu veikala “iespiešanu” dzīvojamajā kvartālā? Kā plānojas pilsētas zaļas zonas- parku apbūve, kā bijušais Gagārina parks, tagad kur Neste un Rimi ēkas, kā arī parciņš gājēju tilta pār Mūsu Bauskas galā?

 4. Latvija atgādina bērnudāzu, kur neskaitānas budžeta apmaksātas auklītes parasti formāli, uz papīra, uzrauga katru bērnudārza pilsoņa soli. Bērnudārza pilsonim katrs savs praktiskais solis jāsaskaņo ar neskaitāmām auklītēm, jālūdz atļauja, jāmaksā. Auklīšu untumu gadījumā auklītēm jāpielien, jāuzpērk, jātiesājas, kāda nu gadās ceļā. Auklītes sevi lepni uzskata par svarīgu personu birokrātijas mehānismā, kaut gan viņu kafiju, beņķus, apkuri, telpas, transportu, datorus, algas apmaksā pilsoņi “bērnudārznieki”.

  11
 5. Mīļo, Dieviņ!
  Palīdzi mūsu Bauskas Dzīves īstenajiem ”asās rakstāmspalvas” mantiniekiem atcerēties un turpināt preses sargsuņa galveno vēstījumu sabiedrībai!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.