Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sākušās Bauskas novada sporta spēles

Ar dambretes un novusa turnīriem sākušās Bauskas novada Ziemas-pavasara sporta spēles. Pagaidām sevi visveiksmīgāk ir pieteikušas Bauskas un Codes pagasta komandas. Tomēr priekšā vēl stāv septiņas sacensības, kas, visdrīzāk, noslēgsies tikai aprīļa sākumā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamnedēļ, 4. martā, notiks sacensības šahā, kas būs Bauskā, un galda tenisā, kas notiks Uzvaras pamatskolas sporta zālē. Savukārt 18. martā Bauskā būs zolīte un šautriņu mešana. Paliks pēc tam vēl badmintons, peldēšana un bočes spēle. Komandu kopvērtējumā vērtēs augstākos rezultātus astoņās sacensībās.

Spēles sākās 25. februārī. Dambretes sacensības notika Bauskas novada domes ēkā. Parasti šajā disciplīnā triumfē Bauskas pilsētas vienība, bet šoreiz Codes pagasta sporta organizatoram Jānim Rotbergam bija izdevies atrast īsto cilvēku, kas mācēja izveidot komandu. Everts Rūdolfs Lepsis, kura kontā ir Bauskas novada čempiona tituls dambretē, ar Keitu Eniju Plato, kas arī ir bijusi Bauskas novada čempione sievietēm, kompānijā ar Bauskas novada čempionu junioriem Robertu Maikūnu uzvarēja ļoti pārliecinoši, savācot 29 punktus.

Otrajā vietā Bauska ar 24 punktiem. Komandā spēlēja Juris Neimanis, Denijs Vilhelms Krauklis un Zane Lea Zunda. Trešajā vietā Gailīšu pagasta komanda – Kaspars Priedols, Guntis Paeglis un Gunita Rukmane ar 18 punktiem. Vēl spēlēja Rundāles apvienības, Mežotnes un Brunavas pagasta komandas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesanti, ka šogad medaļas saņem nevis komandas, bet gan individuāli labākie. Dāmām šoreiz veiksmīgākā bija K. E. Platā, otrā – Z. L. Zunda, trešā – G. Rukmane. Pie pirmajiem galdiņiem uzvarēja E. R. Lepsis, otrais – D. V. Krauklis, trešais – K. Priedols. Pie otrajiem galdiņiem trešais G. Paegle, bet par pirmo vietu vajadzēja pārspēli, kur R. Maikūns tomēr pārspēja D. V. Kraukli.

Uz Bauskas novada Ziemas-pavasara spēlēm novusā pulcējās desmit komandas. Foto:Uldis Varnevičs

Novusā gan komandu skaits bija stipri lielāks – ieradušās bija desmit komandas. Arī šeit Codes pagastam bija spēcīga vienība – Oskars Sirmelis, Jānis Salna un Santa Gudža. Te arī jārunā par spēļu veiksmēm – neskatoties uz to, ka viņi pie saviem galdiņiem bija trijniekā, tomēr kopvērtējumā komanda ar 14 punktiem ceturtajā vietā.

Par rezultātiem informē sacensību tiesnesis Aldis Pavilons. Uzvarēja šoreiz Mežotnes pagasta vienība ar 16 punktiem. Komandā spēlēja Aldis Pavilons, Raimonds Smalkais un Māra Pavilone. Nākamajām divām komandām pa 15 punktiem, bet savstarpējā spēlē veiksmīgāka bija Bauskas pilsētas vienība, kam otrā vieta. Komandā spēlēja Pēteris Simsons, Edgars Namiķis un Marina Rīna. Trešie Īslīces pagasta pārstāvji – Eduards Lauks, Staņislavs Bednarčiks un Anita Krastiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Individuāli pie pirmajiem galdiņiem uzvarēja P. Simsons, otrais – E. Lauks, trešais – O. Sirmelis. Pie otrajiem galdiņiem veiksmīgākais bija S. Bednarčiks, otrais – J. Salna, trešais – R. Smalkais. Dāmām pati labākā bija M. Rīna, otrā – M. Pavilone, trešā – S. Gudža.

Vēl piedalījās Ceraukstes, Gailīšu, Dāviņu, Brunavas, Vecsaules pagasta un Rundāles apvienības komandas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.