Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Salātu ielas posmā knapa izbraukšana; Bauskas novada pašvaldība problēmas nesaskata

Sākoties daudzdzīvokļu nama Salātu ielā 33 renovācijas darbiem Bauskā, šajā brauktuves posmā ir grūtāk kļuvis manevrēt automašīnām. Vairāki autovadītāji “Bauskas Dzīvei” norādīja, ka knapi var izspraukties cauri, jo spēkrati regulāri tiek novietoti ielas abās pusēs. “Uzskatu, ka pirms līkuma, kur krustojums ar Mazo Salātu ielu, vajadzētu atļaut stāvēšanu tikai vienā ielas pusē, citādi te veidojas bīstamas situācijas, it sevišķi, kad lauvas tiesu aizņem “Nordeka” autobuss,” teic baušķenieks Valdis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bauskas novada domē paskaidroja, ka atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumu 115.punktam pilsētā transporta līdzekļus atļauts brauktuves malās novietot ne tikai labajā pusē, bet arī kreisajā pusē. “Pašvaldības policijas darbinieki ieradās Salātu ielas posmā, kur notiek ēkas renovācijas darbi un izpētīja situāciju.

Tika izdarīti brauktuves platuma mērījumi, ja automašīnas novietotas brauktuves abās pusēs. Secinājums – brauktuves atlikušais platums ir pietiekams un atbilst noteikumiem, lai vienlaicīgi varētu samainīties divas automašīnas,” norādīja Bauskas novada domē, piemetinot, ka pašvaldībā nav saņemti iedzīvotāju iesniegumi ar lūgumu pārskatīt un mainīt satiksmes organizāciju, kā arī spēkratu novietošanas iespējas minētajā ielā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (22)

 1. Pagalmā salika materiālus un izdzina, bet nav jau arī citur stāvvietas. Tak stāvvietā uzblieza Mājdrāzi, bet tagad stūķi uztaisīja. Lai pašvaldības policija atbrauc un izmēra ielu, kad autobuss stāv vai mikroautubusi vai cita lielāka tehnika! Nu mājas iedzīvotāji varētu parkoties pie domes.

  20
  2
 2. Es domāju kad ,,Vīzija” jānojauc un jāuzbliež benzīntanks.
  Ko saka Bauskas domnieki?

  8
  2
 3. Ja nevajag lavierēt gar bedrēm tad jau var izbraukt, platums pietiek. Bet ja no Mazās salātu ielas jāgriež pa kreisi uz Salātu tad gan redzamība nekāda varēja jau uzlikt kādu spoguli krustojumā. Bet kādēļ gan lai atbildīgie pašvaldības darbinieki par to iespringtu ja nav saņemtas sūdzības, labāk jau neizrādīt iniciatīvu un nedarīt neko…

  20
  1
 4. Uzskatu ka mašīnas var stāvēt tikai Salātu 33 pusē, labajā puse stāvošie apgrūtina braukšanu

  4
  9
 5. Ko čīkst?! Izbraukt var , katru dienu braucu garām! Kur tad likt tās automašīnas? Debesīs? Tak tas ir īslaicīgi! Ko darītu ja jūsu māju renovētu, kur novietotu auto? Jā, tiem kas nejūt gabarītus-var redzēt kā grūtāk izbraukt :))

  13
  6
 6. A ko tas autobuss tur vienmēr dara ? Tiešām nav kur citur likt vai šoferim tik grūti 5 min. līdz autoostai aiziet, pie viena izkustētos vairāk, tā sēž tikai kā vaska figūras

  11
  7
 7. Uzstādīt stāvēšanai konkrētu darbības laiku. Reāli apdraud transporta plūsmu grabažu kastes.

  11
  13
 8. Tak stāvvietā uzblieza Mājdrāzi, bet tagad stūķi uztaisīja – var šo teikumu latviski arī uzrakstīt? Pilnīgi neko nevar saprast.

  5
  5
 9. Nordeka autobusu stāvēšana ielu malās būtu jāaizliedz ,jo viņi traucē redzamību gan gājējiem gan arī citiem satiksmes dalībniekiem šķērsot ielu.

  15
  4
 10. Nordeka autobusi visur. Nav ko brīnīties, tie tak privātās mašīnas. Var sievas, mīļākās mājā vest.

  7
  3
 11. Un tepat bsuzes tirgus laukums stav tukss.slinki lai aizbrauktu novietot savu auto tur. Galu gala ja iegadajies auto tad doma kur to novietot. Un dome laikam tiesam vieni bauri sez. Aitasgslvas.
  Nu nevar 2 auto izgrozities.

  3
  5
 12. Bauskas pašvaldības policijai vajadzēja izmērīt smadzenes vai atbilst pienākumu pildīšanai!

  3
  4
 13. Palūgtu Nordekas autobusus aizvākt no Bauskas, tie izmētāti pa visu pilsētu, stāv ielu malās un visur citur tikai ne autoostā, jo par tās pakalpojumiem ir jāmaksā. Tā nu ietaupa Nordeka, ietaupa šoferīts un noparkojas savā durvju priekšā. Bet čuhņā Bauskā i tas piederas.

  9
  4
 14. HARI- nerunā riebeklības par pilsētu ,kurā tu arī dzīvo! Bauska nav nekāda vēl te čuhņa!

 15. Skatos virsrakstu, o, beidzot kipiš par Salātu ielas bedrēm, piepūšu vaigus, rakstīšu dusmīgu komentāru, atveru rakstu, ā nē, runa par pārejošu neērtību, laikam tautai tās mūžīgās bedres jau pilnīga norma…

  14
 16. Pabrauciet pa Rīgas mikrorajoniem un pēc tam pačinkstiet par šaurību uz Salātu ielas. Tur salīdzinājumā ir skrejceļš. Tad nu gan neērtības!

 17. tad jābūt arī domes piedāvājumam, ar stāvēšanai novietotajiem auto noslogotajās ielās ieņemt maksu par stāvēšanai novietoto auto, kā tas ir daudzās Latvijas kulturālās pilsētās. Arī paši domnieki par šādi nopelnīto naudu varēs aizbraukt ekskursijās ne tikai uz Vāciju….

 18. Vienai lielai daļai “autovadītāju” jāiet un jānodod CSDD vadītāja apliecība, ja nejēdz pabraukt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.