Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Saulaines skolā piektdien atkalsatikšanās svētki

Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā piektdien, 30. jūnijā, norisināsies skolas 115 gadu jubilejas sarīkojums un bijušo audzēkņu, darbinieku salidojums. Uz pasākumu aicināti visi skolas saimei piederīgie.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagadējā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība (TS) jeb tautā sauktā Saulaines skola, laikam ejot, gājusi cauri dažādiem posmiem, varām, mainījusi nosaukumus, bet par spīti visam – joprojām pastāv. Skola tika dibināta tālajā 1908. gadā, un šogad tai lieli svētki – 115 gadu jubileja.

Pasākuma dienā no plkst. 16 skola gaida ikvienu, kura dzīve reiz saistījusies ar Saulaines skolu. Ierašanās laikā būs iespēja apskatīt mācību iestādi, bet plkst. 18 sāksies koncertuzvedums «Cauri laika tālumiem», kura režisore ir Lilita Lauskiniece. Koncertuzvedumā piedalīsies Rundāles apvienības amatierkolektīvi, bet pasākuma vadītājs skolas jubilejas un salidojuma vakarā būs pazīstamais latviešu aktieris Andris Bulis.

Pēc svētku oficiālās daļas plkst. 20 tiks aizvadīta balle kopā ar grupu «The Farmers», lai svinētu atkalsatikšanos neformālā gaisotnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Esam saņēmuši pieteikumus par iespēju rezervēt klases absolventu sanākšanai kopā, savukārt cits zvana un teic, ka šogad aprit 50 gadu kopš skolas absolvēšanas. Mēs tiksimies kuplā skaitā, uzņemsim viesus gan skolas sporta zālē, kur paredzēts izvietot 350 personas, gan skolas iekšpagalmā,» stāsta Saulaines TS direktores vietniece audzināšanas darbā Skaidrīte Jonase. «Skolā pirms svētku norises valda patīkams satraukums un darba kņada. Ir tik patīkami dzirdēt, ka ļoti daudzi ar nepacietību gaida satikšanās prieku!»

S. Jonase atgādina, ka svētku sarīkojumā mīļi gaidīts ikviens, kurš pasaulē lepni nes Saulaines skolas vārdu. «Laime nav lietas, bet gan piedzīvotie mirkļi, un to mums 115 gadu laikā ir ļoti daudz,» viņa atzīst.

Satikšanās svētku dalības maksa ir desmit eiro, un apmeklētāji tiek aicināti ierasties ar labu noskaņojumu un groziņu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Un pēc tusa visus laipni gaidīsim jebkuros Bauskas novada stāvlaukumos ar saviem bumbasņikiem

    1
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.