Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Senioru kolektīvi Bauskā sadziedāsies koncertā “Mīlestības jūra”

Sestdien, 24. februārī, plkst. 14 Bauskas kultūras centrā izskanēs sirsnīgs senioru kora «Sarma» (diriģente Daina Ārmane) koncerts «Mīlestības jūra», portālu informē Bauskas kultūras centra komunikācijas speciāliste Kristiāna Paula Lībiete.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

«Katru gadu februārī senioru koris «Sarma» aicina mūsu dziesmu draugus sadziedāties Bauskā. Katru gadu Latvijas senioru kori satiekas arī senioru Dziesmu svētkos ikreiz citā Latvijas pilsētā. Šogad tie notiks Salacgrīvā – 8. jūnijā. Dziedātājiem sirdij tuva ir Raimonda Tigula dziesma ar Noras Ikstenas vārdiem «Mīlestības jūra», tāpēc koncertam izvēlējāmies šādu nosaukumu,» atklāj koncerta organizatore un Bauskas kultūras centra senioru kora «Sarma» diriģente Daina Ārmane.

Šī gada martā apritēs 20 gadi, kopš diriģente Daina Ārmane ir kopā ar senioru kori «Sarma». Viņa atklāj: «Apciemojot tuvākus un tālākus draugus, lepojamies un izrādām savus talantus. «Sarmas» dalībnieki prot svinēt svētkus, prot izteikt savas emocijas vārdos un skaņās. Katra tikšanās ir emocijām piepildīta. Prezentējam sevi un novadu ar lielu atbildības izjūtu. Arī šajā koncertā dziedāsim no visas sirds.»

Koncertā piedalīsies kolektīvi, kuri Bauskā vēl nav ciemojušies, – VEF kultūras pils senioru jauktais koris «Vefieši», Jaunolaines kultūras nama senioru vokālais ansamblis «Sarma», Madonas pilsētas kultūras nama senioru jauktais koris «Mantojums», kā arī mājinieki, Bauskas kultūras centra senioru koris «Sarma», par koncerta dalībniekiem vēsta K. P. Lībiete. Viņa arī akcentē, ka ieeja koncertā ir bez maksas.

Foto: Ģirts Donerblics/no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.