Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

Sensācija Bauskā izpaliek; FK “Bauska” teju sakauj vienu no turnīra līderēm

ELVI florbola līgas spēlē, sestdien, 29. janvārī, savā laukumā sešas minūtes pirms pamatlaika beigām FK “Bauska” ar 4:3 atradās vadībā pret vienu no turnīra tabulas līderēm “FS Masters/Ulbroka”. Sensācija izpalika, jo atlikušajā laikā pretinieki guva četrus bezatbildes vārtus un varēja svinēt uzvaru ar 7:4, ziņo portāls floorball.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savā laukumā “FS Masters/Ulbroka” baušķeniekus bija pieveikusi ar 11:5, bet atbildes spēles scenārijs Bauskā izvērsās pavisam citāds. Pirmā perioda laikā viesi pēc Edžus Ceriņa un Rolanda Līduma metieniem divas reizes izvirzījās vadībā, bet Jānis un Ralfs Akmentiņi ar saviem goliem rezultātu tablo atjaunoja līdzsvaru – 2:2. Neizšķirts bija arī pēc otrās trešdaļas (3:3), bet 43. minūtē Rainers Bodnieks vadībā ar 4:3 izvirzīja “Bausku”.

Tāds rezultāts noturējās līdz 55. minūtei, kad tas pats Bodnieks par bīstamu spēli tika noraidīts uz četrām minūtēm. Atlikušajā laikā viesi trīs reizes izmantoja savu skaitlisko vairākumu, bet vēl vienu reizi bumbiņu ieraidīja tobrīd tukšajos laukuma saimnieku vārtos. “FS Masters/Ulbroka” uzvarēja ar 7:4.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 3 (1+2) punktiem bija Matīss Kristians Morozovs, kurš saņēma labākā spēlētāja balvu. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja viņa komandas biedri Edžus Ceriņš, Valters Lapiņš un Rolands Līdums. Par labāko spēlētāju Bauskas komandā tika atzīts vārtsargs Jānis Goža, kurš atvairīja 27 no 33 pretinieku metieniem. Viņa komandas biedriem Ralfam Akmentiņam un Tomasam Valtam Jirgensonam pa diviem rezultativitātes punktiem.

Pēc šīs uzvaras “FS Masters/Ulbroka” ar 41 punktu nostiprinājās turnīra tabulas 3. vietā. “Bauskai” joprojām 12 punktu un vairs nemaināma 9. vieta.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

1. Sešās minūtēs ielaist četrus vārtus!!! Nu to ir jāprot!! Nez ko tie vārguļi tajā līgā vispār dara?

3
    7
  2. Varbūt paskaties protokolu- visas šīs minūtes mazākumā pret turnīra līderiem.Un kā tā nākas,ka līderi visu spēli nespēja izvirzīties vadībā pret tiem taviem “vārguļiem””? Varbūt tev pēdējais laiks celties no dīvāna un iet laukumā!

9
    3
  3. Man nav jāceļas no dīvāna,lai saprastu,ka ar tik ,,talantīgiem,, treneriem florbols novadā ir nolaists tiktāl,ka zemāk jau vaairs nav kur krist! Kad Bauskas florbola komanda pēdējo reizi ir uzvarējusi? Vai jāizmet nauda vējā tikai tāpēc,ka puišeļi grib paspēlēties? Ejiet spēlēties smilšu bedrē,bet ne sporta laukumā skatītājus smidināt.