Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Bauskas novada komunālserviss” meklē jaunus darbiniekus

SIA “Bauskas novada komunālserviss” meklē divus darbiniekus – kvalitātes vadības sistēmu speciālistu, kā arī sabiedrisko attiecību speciālistu, liecina publicētie sludinājumi Nodarbinātības valsts aģentūras CV un vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv, kā arī uzņēmuma mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendenti uz abām vakancēm aicināti pietiekties līdz šī gada 15. martam.

Kvalitātes vadības sistēmu speciālistam uzņēmumā vajadzēs piedalīties integrēto vadības sistēmu (kvalitātes vadības, vides pārvaldības, energopārvaldības, arodveselības un darba aizsardzības jomās) ieviešanā, uzturēšanā un pilnveidošanā, kā arī iekšējo auditu un dokumentālo pārbaužu plānošanā, veikšanā, rezultātu apkopošanā, analizēšanā un ieteikumu sniegšanā. Darba uzdevumos minēta arī neatbilstību un pretenziju uzskaite, analīze, priekšlikumu sniegšana to novēršanai, kvalitātes kontroles pasākumu plānošana, metodikas izstrāde klientu apmierinātības līmeņa noteikšanai, klientu apmierinātības līmeņa monitorings, esošo un jauno darbinieku apmācīšana kvalitātes vadības sistēmas jautājumos. Uzskaitīti arī virkne citu pienākumu.

No pretendenta tiek gaidīta augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība kvalitātes vadībā, biznesa vadībā, ekonomikā vai citās saistītās jomās, pieredze integrēto vadības sistēmu ieviešanā un uzturēšanā, teicamas komunikācijas, saskarsmes un sarunu vadīšanas prasmes, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, labas angļu valodas zināšanas, ļoti labas datorprasmes ar standarta biroja programmatūru un IT sistēmām, kā arī B kategorijas autovadītāja apliecība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Priekšroka tiks dota tiem pretendentiem, kuriem ir pieredze līdzīgā darbā vai pašvaldības iestādē un vairāku svešvalodu zināšanas. Darba devēja piedāvātais atalgojums šajā amatā ir no 1400 – 1700 eiro.

SIA “Bauskas novada komunālserviss” sabiedrisko attiecību speciālistam būs jānodrošina atvērta komunikācija starp uzņēmumu un sabiedrību, jāizstrādā komunikācijas stratēģija ar masu medijiem, jāveido komunikācijas plāns dažādu krīžu situāciju risināšanai, lai vajadzības gadījumā saglabātu pozitīvu uzņēmuma tēlu, jāseko līdzi informācijai par SIA “Bauskas novada komunālserviss” publiskajā telpā un masu medijos, jāpiedalās informatīvo kampaņu un pasākumu organizēšanā, nodrošinot to atspoguļošanu masu medijos. Sabiedrisko attiecību speciālistam regulāri būs jāaktualizē arī mājas lapas saturs, jāpiedalās vizuālā tēla ieviešanā, jāuzrauga zīmola lietošana, jāorganizē prezentācijas materiālu izstrādi, jānodrošina uzņēmuma iekšējā komunikācija – jāveido SIA “Bauskas novada komunālserviss” iekšējo avīzi, jārīko formālus un neformālus pasākumus, jānodrošina informācijas apriti starp vadību un darbiniekiem.

No amata kandidāta tiek gaidīta augstākā izglītība komunikāciju, sabiedrisko attiecību vai žurnālistikas jomā, vismaz trīs gadu pieredze darbā ar masu medijiem, preses sekretāra, sabiedrisko attiecību speciālista vai līdzīgā amatā, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, vēlamas ļoti labas angļu valodas zināšanas, izcilas komunikācijas, saskarsmes un sarunu vadīšanas prasmes, pieredze interneta resursu un sociālo mediju profilu administrēšanā un satura veidošanā, pieredze publikāciju sagatavošanā, pasākumu un digitālu projektu vadībā, kā arī B kategorijas autovadītāja apliecību.

Piedāvātais atalgojums sabiedrisko attiecību speciālistam ir 1400 eiro, plus papildus tiek solīta ikmēneša premiālā piemaksa 300 eiro apmērā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (40)

 1. Otrs valdes loceklis tiek meklēts ar kompetenci kvalitātes vadībā un klientu apkalpošanā. Izskatās, ka trīs darbinieki pildīs vienu funkciju… Cik vēl darba vietas tiks radītas, lai nodrošinātu kvalitāti? 🙂 Kvalitātes un apmierinātības, kā nav , tā nav

  58
  1
 2. Beigās būs kā vienmēr,uzpūsts adminstratīvais aparāts un samilzušas pakalpojumu cenas.Kāda velna pēc jums sabiedrisko attiecību muldētāju vajag?Neesat mekāds BMW autokoncerns.

  49
 3. jā, ar šāda profila speciālistiem valstī problēmas, jo cik augstu “latiņu” pacēlusi Latvijas valsts ceļu” lakstīgala” Anna Konova vai arī Rīgas satiksmes vajadzīgā meldiņa vilcēja (uzvārdu uz sitiena neatceros)? Tādus kadrus tiešām valstī jāmeklē ar uguni. Lai šie speciālisti spētu vientiesīgiem ļautiņiem, kādus tagad izglītības sistēma ražo masveidā, varētu iestāstīt jebko, pat to, ka jums attiecīgajā vietā rudzi zied, un ne viens vien skries pie spoguļa skatīties, vai tiešām…

  31
 4. Vai tad priekšnieki neprot tekoši “karināt makaronus” ja vajag sabiedrisko attiecību kadru? Mēs to iespējamo melu un puspatiesību mašīnu apmaksāsim ar lielajiem komunālajiem rēķiniem. Sabiedriskās attiecības Latvijā tiek izmantotas lai vienkārši nekas nemainītos un sastrādātos mēslus uzdotu par zeltu.Tā priekšnieki izvairās no kontakta ar iedzīvotājiem un atbildības iedzīvotāju priekšā. Slēpjas aiz brunčiem.

  41
 5. Ak šausmas. Atkal priekšnieki. Bet kas raks kas stradas ar tehniku kas parzinās Bauskas pazemes komunikacijas un to darbību. Cik ilgi mes to pacietīsim. Ārprāts. Kas notiek Bauska? Bus jāuzdod Domburam sads jautājums. Spid pec Rēzeknes ne?

  42
 6. Cēzars pieņems darbā komunikāciju speciālistu, lai sekotu līdzi, kas par viņu rakstīts sociālajos medijos, tradicionālajos medijos, netradicionālajos medijos, lai viņu nesauktu par zilpulkstenīti.

  21
 7. Bija vienā raidījumā labs teiciens: “Piķis nav problēma”. Tā vietā mainiet trubas, sūkņus, grābiet lapas. Vajag jau darbinieku kurš atskaitīsies kāpēc nav izdevies izvest atkritumus, plīsusi truba, ko darīt kad kāds kur nav veicis asenizāciju. Darbi paši runā, ja saimnieciski saimnieko, nekā pliki vārdi. Kas notiek Bauskā? Novadu, kuru jau dotē citas pilsētas, lai tik baušķiniekiem būtu pamatvajadzības dzīvošanai šajā Latvijas vietā, bet te nu vēl šādas amata vietas radīs. Kukū!

  23
 8. Samazina darba vietas – slikti. Rada darba vietas – slikti. Nav komunikācijas – slikti. Ir komunikācija – slikti. Aktīvākie runātāji jeb komentētāji var pieteikties. Dzīvoju jau devīto gadu desmitu, it kā jau būtu jāpierod pie cilvēku dīvainībām, bet nekā.

  6
  34
 9. Sabiedriskās attiecības jau sāk strādāt, jau aizstāv “piķis sev nav problēma ” kantori. Tādos amatos parasti pieņem līdz 35 gadu vecumam.

 10. Talsos arī radīja darbavietas, laikam 70. Kad beidzot pieleks, ka budžeta darbavietas ir tas pats, kas daudzkārt sildīta zupa un katru reizi atšķaidīta ar ūdeni!

  14
 11. Kāpēc šie darba piedāvājumi nav Bauskas novada portālā? Cik var noprast-atkal vietējos neņems. Gan jau no Jelgavas vai Kurzemes kādi palikusi bez darba.

  23
  1
 12. vajadzētu pajautāt, vai vienreiz nepietiks? Nepietiks dominējošajai sugai audzēt to “simbiozes masu”, kas apmaiņā pret algu vai pareizāk sakot ievērojamu pabalstu valsts sektora vai pašvaldības apmaksātos krēslos saviem labvēļiem atdara ar to pašu, katrās vēlēšanās savas balsis neaizmirst nodot par saviem maizes devējiem, kuriem naudas savukārt nepietiek ne ceļiem, ne kam citam priekš tiem, kuri piepilda to budžetu strādājot ražošanā vai apkalpojošajā sfērā, ne virinot vien mutītes vai smērējot papīrus.

  21
 13. Atslēdziet Okmanim ienākošos zvanus un nevajadzēs nevienu komunikācijas speciālistu, lai Jūsu darbi runā, nevis komunikāciju speciālisti.

  20
 14. Labāk pieņemtu kādu kas palīdz laicīgāk rēķinus aprēķināt, lai ja kāda dāma saslimst tad nav neviena kas māk izrakstīt rēķinu par pierakstītajiem neizpildītajiem pakalpojumiem.

  15
 15. Vēlos “Bauskas siltumu” atpakaļ kā iestādi tad bija cerības uz to ka siltuma tarifs varētu arī pazemināties,bet tagad tiek tikai kurināts par daudz pat pie pluss grādiem!Man nav ticības pamatotībai sakarā ar apkures intensitāti!

  15
 16. Nu taisni vai prieks, cik daudz ekspertu Bauskā. Visi zina kā vadīt uzņēmumus, kā pakalpojumus nodrošināt. Ja vēl spētu atšķirt budžeta iestādi no kapitālsabiedrības, vispār būtu izcili…
  Eu, a kur bijāt, kad par lielu algu varēja par priekšnieku pieteikties? Pa stulbu? Izglītība – 8 klases un deju kursi? Pieredze – 20 gadu pļūtīšana interneta komentāros? Bail riskēt, tik vien vari kā anonīmi visus nodirst?

  2
  18
 17. Nu un kāda jēga pieteikties, ka uzblidusam Vilces zilpulkstenim vieta nogaranteta. Ienistu šādu netaisnību, kad konkursa uzvar pietuvinatais nevis labakais kandidats.

  12
 18. Kā izrādās, ir sabīdīts likums, piedaloties Plešam, ka pašvaldības izpildirektors, tā vietnieks nav atbildīgi deputātu priekšā, tātad arī vēlētāju priekšā un nav atceļami līdz 2928. gadam. Izskatās pēc vietējo karaļu kronēšanas. Kriminālkodeksu , Civillikumu utt. Plešs kaut kā nav iedomājies anulēt. Līdz ar to kadru jautājumus un jebkurus citus jautājumus visparocīgāk ir izlemt neatceļamajiem un nekontrolējamajiem, kas laikam arī notiek.Īsti nav saprotamas Okmaņa un Mačeka tiesības un pienākumi, jo viņiem ir divi neatlaižami direktori. Tai skaitā konkursu sakarā.

 19. Pirms kāda laika bija ziņa par Cāzera kunga iecelšanu par Komunālservisa vadītāju. Manuprāt bija minēts, ka lēmumu ir pieņēmis Romanova kungs. Tai pašā laikā modrā tauta komentāros raksta, ka it kā Cāzera kungam ar konkursa punktiem, diplomiem, izglītību neesot bijusi vislabākā vieta( nepārbaudāma informācija). Ja tā ir, tad konkursa dalībniekam ar vislielāko punktu skaitu ir pamats tiesvedībai, tai skaitā par Romanova kunga pilnvarām. Rodas jautājums, vai pašvaldības konkursi nav farss? Varbūt ceturtā vara var apgaismot lielākā pašvaldības uzņēmuma priekšnieka konkursa aizkulises?

  14
 20. Neatlaižamo un viņu komandai ir visplašākās korupcijas un shēmošanas iespējas. Viņu komunālais superkoncerns slēdz līgumus ar Pierīgas “zēniem un meitenēm”. Ne velti Bauskas novadā jau uzdarbojas Latvijas atkritumu un apsaimniekošanas “velves”. Vēl tik siltums, ŪK, ēku apsaimniekošana jaatdod ārpakalpojumā. Nedod dievs, runa ir tikai par teorētiskām iespējām.

 21. Bet šitos brīnums vajag atcerēties vēlēšanās, gan jau drīz būs. Bet tad būs saldi solījumi un mēs tik balsosim par NA.

 22. Ir acīmredzami, ka neatlaižamo kadru, jeb Pašvaldības likums ir pretrunā ar citiem likumiem, visticamāk ar Vēlēšanu likumu, jo degradē deputātu lomu un pašvaldības vēlēšanu nozīmību.Ir arī pozitīvās puses.Līdz šim pašvaldības visas savas ” ķecerības” legalizēja ar deputātu balsojumu, kuri parasti nebija iedziļinājušies vai nebija spējīgi iedziļināties balsojamajā jautājuma vai varbūt bija “ieinteresēti”. Pašlaik Bauskas direktoru triumvirāts savos lēmumos laikam ir bez deputātu aizsega un līdz ar to uzņemas pilnu atbildību par saviem darbiem un iespējamiem “nedarbiem”. Diemžēl Plešs nav jautājumu izstrādājis līdz galam un nav neitralizējis likumus, kas dotu 100 procentīgu nesodāmību “paklupšanas” gadījumā. Domājams, ka komunālo maksājumu “smukie” cipari arī turpmāk mums liks pievērst pastiprinātu uzmanību neatlaižamo un ar viņu rīkojumiem darbā pieņemto kungu darbībai.

 23. Hahaha, kvalitātes un procesu vadības cilvēks ar to visu prasību sarakstu par 1400+300 eur mēnesī?
  Jūs no kādas planētas tur nokrituši esat? Pirms dažiem mēnešiem, uzņēmums ko pārstāvu, Rīgā meklēja šāda paša amata cilvēku par 3600-3800 mēnesī un nočakarējās 3-4 mēnešus, lai atrastu 2 jēdzīgus kandidātus. Ko lai saka, veiksmi…

  3
  5
 24. Kādreiz reālo darbu veicējiem piešķīra kategorijas. Tas bija zināms kvalitātes garants. Vajag pieņemt darbā vai izmācīt profesionāļus un tad nevajadzēs ākstīties ar kvalitātes “vadību”. Tas kvalitātes vadītājs var ražot savus papīrus kaut vai 12 stundas katru dienu, bet tāpēc metinātājs labāk nemetinās. Ko tāds kvalitātes vadītājs jēdz, piemēra, no siltummezgla? Lieks amats pietuvinātajiem bez reālas atbildības un komunālo maksātāju naudas izšķērdēšana. Ja runā par vadītājiem un pusvadītājiem, tad muļķim un blēdim nepalīdzēs nekāds kvalitātes vadītājs. Atliek pieņemt darbā gudros un godīgos.

  5
  2
 25. Otrs valdes loceklis tak atbildēs par kvalitātes vadību, tagad divi strādājošie kvalitāti uzraudzīs?

 26. Piemēram, Bauskas daudzstāveņu kāpņutelpas un kvalitātes vadītājs. Kāda būs viņa loma? Noteiks kāpņutelpu kvalitāti? Tā ir tāda pati kā novada grants ceļiem. Uzraudzīs kāpņutelpu remonta kvalitāti? Bet kāpņutelpas neremontēs vēl trīsdesmit gadus, jo mājas ir nepārtrauktā parādā, tāpat kā Latvijas valsts. Kvalitātes vadītājs noteiks šķeldas kvalitāti? Bet to līdz šim noteica BS patstāvīgi. Kvalitātes vadītājs sacerēs “procedūru” sarakstus? Kam tos vajag? Papīra atkritumu pārstrādātājiem? Vienīgā vieta kur vajadzētu kvalitātes vadītāju ir attīrīto notekūdeņu caurules gals pie tā ietekas Lielupē un pie citiem neattīrīto notekūdeņu cauruļu galiem.

  4
  2
 27. Njā, var manīt, ka daudziem no komentētājiem nav bijusi pieredze biroja krēslu deldēšanā, tā teikt.
  Kvalitātes un procesu vadītājs ir diez gan svarīgs amats, lai sakārtotu uzņēmuma darbību, to ieliktu konkrētos rāmjos un procesos un attiecīgi pēc tam arī pārbaudīt vai tas tā arī tiek darīts, vai atbilst kvalitātes prasībām un galu galā klientu vēlmēm. Jebkurā pieklājīgā uzņēmumā šāds amats eksistē.
  Ne velti šobrīd tās kvalitātes nav, vai tad ne?

  Tiesa gan, kā minēja kāds no komentētājiem, alga šim amatam ir piedāvāta smieklīga.

  3
  4
 28. Vai tad valde nav tā kas sakārto uzņēmuma darbību un saliek visu vajadzīgajos rāmjos? , bet par padarīto darbu kvalitāti jāatbild ir darītājiem . Ir taču pieņemti arī jauni mazāka kalibra vadītāji un palikuši daži vecie ,vai tie ne parko neatbild?

 29. Ja runa ir par celtniecības un enerģijas sfēru plašā nozīmē, tātad komunālo servisu, ŪK, siltums, būvju remontdarbi, elektrotīkli ir celtniecība un inženiertīkli, un šāda veida darbus un to kvalitātes kontroli reglamentē atbilstoši normatīvie akti, kuros ir norādīta personāla kvalifikācija, atbildība, dokumentācija, darbību secība. Šajās sfērās par kvalitāti atbild darbu vadītāji vai struktūrvienību vadītāji .Jā, dažās kompānijās ir arī salētināšanas un apkrāpšanas speciālisti, kuri meklē inženiertehniskas un juridiskas “spraugas”. Ņemot vērā jau izskanējušos komentārus, kuros ir pieminēts vārds ” birža” , jau var saderēt, ka viens no klientu apkrāpšanas veidiem būs ” biržas dieva pielūgšana”. Lai kvalitātes boss atprečotu savu eksistenci, smaguma punkts visdrīzāk būs otrs novirziens- klietu apkalpošana, bet skaidrāk izsakoties- klientu “apkāšana”ar metodi “gali ūdenī”. Jo komunālais serviss būs monopols. Ir gan viena reāla vajadzība pēc kvalitātes speciālista. Ja priekšnieku ir pārāk daudz, tad kvalitātes specam vai citam ir jāsagatavo bosam rīkojuma projekts ar norādēm, kas par ko konkrēti atbild.

 30. Janka, valde par to ir atbildīgi (ar savu mantu turklāt), bet paši jau viņi procedūras un procesus neizdomā un neraksta, kā arī izpildi nepārbauda, to dara attiecīgs cilvēks ar attiecīgu kvalifikāciju. Valde šo visu apstiprina un labākajā gadījumā seko līdzi.
  Atklāti sakot gan, īsti nesaprotu, ko dara valde pašvaldības uzņēmumā. Privātā sfērā tad skaidrs – kārto stratēģiskus jautājumuns, plāno izaugsmi, meklē sadarbības partnerus, finansējumu, tiri piri. Pašvaldības uzņēmumā liela daļa no šī visa nav aktuāli, jo nevajadzētu būt mērķim strādāt ar peļņu, bet gan nodrošināt pašvaldības iedzīvotājiem kvalitatīvu pakalpojumu, līdz ar to aktuāls jautājums, ko tad dara valde un vai nevar uzņemties vismaz daļu no vidēja-līmeņa vadītāju funkcijām…

 31. Kvalitātes vadītājs ir vajadzīgs produkciju ražojošā un eksportējošā uzņēmumā, lai standartu ievērošanas jautājumi būtu garantēti, lai uzņēmums iegūtu ISO sertifikātus, lai veiktu savas produkcijas sertifikāciju. Kvalitātes speciālists pašvaldības “bezpeļņas” uzņēmumā tikai atšķaidīs atbildību par veikto darbu kvalitāti ar nozaru vai apakšvienību vadītājiem, neviens nebūs vainīgs par pofigismu. Pašvaldības uzņēmumā ir vajadzīgi profesionāli un atbildīgi darbinieki. Krēslu deldētāji lai dodas uz Rīgu, bet vispirms lai ielien valdošajā partijā. Komunālais uzņēmums varbūt gatavojas ražot dronus jumtu apsekošanai un uztraucas par kvalitāti? Katrs lieks amats ir bezjēdzīgi un pat noziedzīgi izkrāpta nauda no iedzīvotāju kabatām. Priekšnieka kungs laikam grib neko nedarīt, neko neorganizēt, par neko neatbildēt, bet saņemt “aristokrātijas” slāņa naudu un labi pavadīt laiku .

 32. Tātad būs 2 valdes locekļi un vienāda profila viņu darba zirgi- speciālisti. Iedzīvotājiem būs daudz lētāk, ja apmaksājamo skaitu samazinātu uz pusi. Nu nav valdes loceklim jāsaņem iedzīvotāju naudu tikai par locekļa titula nēsāšanu.Amats vai diploms pats nestrādā, cilvēkam pašam ir jāstrādā. Ja tā nav, tad cilvēks iegūst naudu krāpnieciski-bez darba. Nekaitiniet pensionārus.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.