Abonē e-avīzi "Bauskas Dzīve"!
Abonēt

Reklāma

SIA “Bauskas novada komunālserviss” otrā valdes locekļa amatā apstiprina Uģi Saukumu

Par Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes locekli ar kompetenci klientu apkalpošanā un korporatīvās pārvaldības jomā iecelts Uģis Saukums, portālu informēja Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekš četrus gadus U. Saukums ieņēma SIA “Vides serviss” valdes locekļa amatu.  Pēc pašvaldības uzņēmuma SIA “Bauskas novada komunālserviss” (BNKS) izveidošanas U. Saukums vadīja BNKS Bauskas iecirkni.

Stājoties SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes locekļa amatā, Uģis Saukums par sava darba  pašreizējo prioritāti nosauc atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu attīstību Bauskas novadā.  “Pašlaik svarīgākā aktualitāte ir atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu uzsākšana Vecumnieku apvienības teritorijā (sešos novada pagastos). Savukārt, skatoties uz reģionālo atkritumu apamniekošanas plānu,  būtiski ir attīstīt iespēju uz vietas pārstrādāt parka un dārza atkritumus, tos kompostējot,” tā U. Saukums. Namu apsaimniekošanas jomā jaunais valdes loceklis plāno aktualizēt namu renovācijas projektu jautājumu.

Atgādināsim, ka 31. janvārī par BNKS valdes locekli ar kompetenci kapitālsabiedrības pamatdarbības veikšanā tika iecelts Dzintars Cāzers.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atklāts konkurss uz sabiedrības valdes locekļa amatu (amata profils – valdes loceklis ar kompetenci klientu apkalpošanā un korporatīvās pārvaldības jomā) tika izsludināts 2024. gada  27. februārī ar pieteikšanās termiņu līdz 19. martam. Noteiktajā termiņā tika saņemti 10 pieteikumi.

Pretendentus izvērtēja Bauskas novada pašvaldības izveidota nominācijas komisija: komisijas priekšsēdētājs Aivars Mačeks, Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks, un komisijas locekļi: Edgars Paičs, Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija” vadītājs; Laura Ārente, Bauskas novada pašvaldības iestādes “Bauskas novada administrācija” Uzņēmējdarbības un mārketinga departamenta vadītāja; Margarita Epermane, Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas slimnīca” valdes locekle; Sandis Dejus, biedrības “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija” izpilddirektors; Toms Auškāps, a/s “Balticovo” valdes loceklis.  

Bauskas novada domē paskaidroja, ka konkursa pirmajā kārtā komisija izvērtēja amata kandidātu iesniegtos dokumentus. Pamatojoties uz vērtēšanas rezultātiem, tika pieņemts lēmums septiņas kandidatūras izslēgt no turpmākas dalības konkursā, savukārt uz konkursa otro kārtu uzaicināt trīs pretendentus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa otrajā kārtā tika veikta padziļināta kandidātu vērtēšana, veicot kompetenču interviju, kurā tika novērtēta kandidātu profesionālo un vispārējo prasmju piemērotība sabiedrības valdes locekļa amata pienākumu pildīšanai (redzējums par sabiedrības darbību un darbības jomu pārzināšana, spēja sniegt kompetentas atbildes uz jautājumiem, komunikācijas prasmes, valdes locekļa amata pienākumu pildīšanai nepieciešamās kompetences).

Apkopojot vērtēšanas rezultātus, nominācijas komisija pieņēma lēmumu par atbilstošāko atzīt un sabiedrības valdes locekļa amatam virzīt kandidātu, kurš ieguvis augstāko vidējo punktu skaitu abās konkursa kārtās kopā.

Foto: Ivars Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (18)

 1. Tas tik iesākumam kamēr uzņem apgriezienus(sarauš sākumpeļņu).Vēlāk a-ū kas par locēkļu baru būs.

  19
  5
 2. Es ar ir ļoti izbrīnīts, ka vietvaldis atļāvis baušķeniekam vadībā strādāt. Tik ļoti taču negribēja, kas tad pēkšņi notika- vēlēšanas tuvojas?

  36
  3
 3. Jau pietiekami novads sačakarēts!
  Vadībai laiks sākt aut kājas un meklēt citas mājas…. Nekādas vēlēšanās viņiem nepalīdzēs!

  38
  1
 4. Vēlos nomierināt”traki”! Domāju, ka Cāzers tagad sēdēs nevis tankā, bet uz pulvera mucas. Pirmajā kārtā ar Saukumu neviens nerunāja, kaut gan viņš bija savācis lielāko punktu skaitu, tagad viņu atbalsta Okmanis, jo pretējā gadījumā viņam neko nepiedāvātu. Viņiem abiem, kā valdes locekļiem, būs pa vienai balsij, izšķirošā- Romānovam. Tas nozīmē, ka Cāzera vienvaldība ir beigusies. Protams, paliek jautājums- kas tik pēkšņi ir mainījies Okmaņa galvā? Domāju, ka sāk ļodzīties krēsls.

  33
  2
 5. Nu beidzot viens vietejais. Vismaz pārzin mūsu pilsētu. Lai viņam pietiek izturibas un spēka stradat kopā ar to Cazeru. Un lai ir savs vārds un mugurkauls. Lai veicas.

  34
  0
 6. strādāja par divām štukām mēnesī bijušā vides servisa loceklis no 2019.gada līdz 2023.gada 15.septembrim.

  9
  3
 7. Var būt vajadzētu palūgt Okmaņa kungu, lai izskaidro situāciju ar šiem valdes locekļiem, ja kadidāts,kurš ieguvis visvairāk punktu tiek izskatīts kā pēdējais.Pirmajā brīdī liekās neloģiski,bet saprotu,ka Okmaņa kunga komandai ir cits redzējums.Sabiedrības izglītošanai un nomierināšanai šāds skaidrojums būtu tieši laikā jo galu galā par to maksājam mēs visi,un pašvaldību vēlēšanas arī nav gluži aiz kalniem. Jau iepriekš saku paldies Okmaņa kungam par skaidru un saprotamu situācijas izklāstu!

  11
  1
 8. Skaidrs, ka tam kam jānotiek – notiksies. Tikai priekš kam bij vajadzīgi tie sānsoļi ar to iepriekšējo valdes locekli? Pagrābstijās pa mākoņiem un beidzot uz zemes nolaidās. Uģi, lai veicas!

  11
  1
 9. Hakerīši ir parādījušies domē vai “Bauskas dzīvē”, progress! Ei, komentētāji, vai neesiet pamanījuši, ka virs jūsu komentiem ir pavisam cits raksts? Pieļauju, lai neizsauktu vēl vairāk sev nelabvēlīgus komentus! Domāju ka to ir paveikusi dome, jo “Bauskas dzīvei” izdevīgumu nesaskatu.

 10. Ja Saukums ir zinošs un godīgs, tad arī ir jāsavāc zinoši un godīgi padotie. Citādi nezinošo un negodīgo kritiskā masa būs/ir tik liela , ka pats priekšnieks nespēs būt zinošs un godīgs.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
BauskasDzive.lv komanda.